1 Востаннє редагувалося tim (29.11.2016 19:42:14)

Тема: Школи програмування

Хто мав досвід навчання в школах та на курсах програмування?
Сьогодні в Projector о 19:30 випуск курсу Front-end Воздвиженська 34а.
Є сенс витрачати 3-5 тис грн на місяць на тримісячні курси програмування?
На кого може бути розрахований такий курс? Школярі 5-11 класу, студенти 1-2 курсу, люди, які хочуть змінити професію. Очевидно, що базису, основ від курсів годі очікувати. Доведеться самостійно вчитись додатково.

2

Re: Школи програмування

а толку з курсів.
1. Що б стати рпограмістів, курсів не достатньо, цим треба жити, після СТО (Які шось напартачили в BMW) яких диреткор запевняв, що спеціалісти пройшли  в Германії підготовку, власник сказав "та хоть 250 раз курси пройдуть, якщо дуби, то вони і будуть дубами".
2. Цих курсів багато, таке враження шо це мафія програмістів
3. Обіцяють багато, навіть працевлаштування, але ті фотки і успіхи я бачу в інеті, це виглядаює так "куме а давайте ми вас сфоткаємо і виставимо як працевлаштованого через нашу фірму".
4. Пасток повно, курси безкоштовно, сертифікати платні
5. Моя думка, більшість з тих хто викладає курси, невдахи. Бо знаю одного, який сам схемотехніку не знав, і думав викладати круси.
Вибачте, але це моя думка, та не про всіх

- Поганому трояну фаєрвол заважає
- Ніколи не програмуйте та не пийте пиво
Якщо ви з першого разу написали програму, в якій немає жодної помилки, повідомте про це системного програмісту: він виправить помилки в компіляторі
Подякували: Master_Sergius, tim2

3

Re: Школи програмування

Про курси всякі гарно розписано на "еб*ное айти". Краще вже піти в той же ШаГ, хоча і там не все гладко і доведеться ще багато чого розбирати самостійно. В будь-якому випадку, за 3-5 місяців з нуля не можна стати програмістом.

Мій блог про ОС сімейства *nix - http://nixtravelling.blogspot.com/

4

Re: Школи програмування

Є сенс ходити лише на ті курси, які влаштовують програмерські контори. А якщо контора займається виключно курсами і ніяк не пов'язана з комерційною розробкою софту, то краще піти вчитися малюванню до сліпого.

5

Re: Школи програмування

В КПІ вартість навчання 15500-24600 грн за рік (1-4 курс).
Напевно краще пару курсів КПІ по 3-4 пари на день.