61 Востаннє редагувалося tim (02.11.2016 18:50:49)

Re: Стартап

Ірина Славінська: Як на реалізацію цих ідей впливає вибір способу фінансування?

Дора Хомяк: На Майдані, коли траплялась якась подія, хтось брав коробку і починав збирати гроші. У зв’язку з тим, що до нашої роботи підключилось дуже багато айтішників, ми почали збирати кошти на IndieGoGo і Pledge. Ми думали над тим, як залучати соцмережі для того, щоб доходити до людей, які є небайдужими, але не знають про наявні організації.

Ірина Славінська: Як переконати американських юзерів давати гроші на українські проекти?

Дора Хомяк: Це питання постало переді мною тоді, коли я займалась краудфандінг проектом на підтримку «Громадського радіо». Це було в січні 2014 року. Тоді за 2 тижні ми зібрали 17 тис. доларів. Половина донорів були американцями, а інша половина — членами громади. Переконати американців під час Майдану було і легше, і складніше водночас. Всі знали, де є Україна і що там відбувається, але не було ясно, яким чином вони можуть підключитися до цього. Також їм треба було подумати над тим, чому важливо підтримувати саме ЗМІ. Ми почали розмову про роль громадянського суспільства, де люди приймають рішення для себе. Тоді люди все зрозуміли.

Кирило Лукеренко: Чого чекати від «Razom» в Україні? Які проекти планують запустити?

Дора Хомяк: Є ідея, щоб волонтери «Razom» працювали над спільними проектами по всьому світу. Волонтери переважно знаходяться в Києві, але не тільки. Вже 2 роки у нас триває моніторинговий проект «Око». Програмісти з Google написали програму, яка щодня збирає новини про Україну на 12 мовах. Волонтери їх сортують і класифікують. Щодня виходить звіт про те, як Україну сприймають у світі. Зараз немає достатньої кількості волонтерів, щоб аналізувати новини на 12 мовах, але новини на 3 мовах стабільно і солідно аналізуються. Також є проект «Розумне місто». Це програма для міст, яка передбачає тренінги і роботу з електронними петиціями.

Кирило Лукеренко: Які ініціативи плануються в Америці?

Дора Хомяк: Наступні 6 місяців ми плануємо проводити програму «Razom IT». Це програма підтримки підприємництва у сфері технологій та стартапів. Також ми маємо програму щомісячних зустрічей в Нью-Йорку, на яких виступають різні цікаві люди. Наступної весни ми зробимо повторну версію того, що робили минулоріч, коли 5 засновників стартапів з України приїхали в Америку на ознайомчу програму.

За 2,5 роки американцям вдалось зібрати 250 000 $ на розвиток успішної України
Краще слухати. Говорять як правило значно більше, ніж потім написано в статті.

62 Востаннє редагувалося tim (18.11.2016 15:20:30)

Re: Стартап

Хто читав тему Пам’ятка стартапера, то напевно знає, що я кілька місяців відвідував акселераційний хаб California in Ukraine.
Відео лекцій, нетворкінгу можете переглянути за посиланням
California in Ukraine Центр инновационного предпринимательства.
Отримав певний теоретичний об'єм знань, які хочу застосувати на практиці.
Якщо маєте власний стартап, хочете отримати консультації з певних питань бізнесу пишіть. Зможу приділити кілька годин на тиждень, допомогти безкоштовно в розвитку Вашої компанії, стартапу, поділюсь знаннями, допоможу щось втілити на практиці.

63 Востаннє редагувалося tim (18.11.2016 15:33:40)

Re: Стартап

Marketing for startup: about instruments
Перегляд безкоштовний після реєстрації(через FB, або інші соцмережі).

64

Re: Стартап

Стаття про один з найвідоміших бізнес-акселераторів.

11 березня 2016 року мені прийшов лист з нагадуванням, що за 2 тижні закінчується час подачі заявок на літню програму YC 2016 року (YC S’16) і з проханням порекомендувати компанії, яким варто податися на цю програму. Цю розсилку отримує понад 2400 засновників із понад 1000 компаній, серед яких AirBnB, Stripe, Dropbox, Pebble, Twitch, а також компанія Cruise, яку минулого тижня купив американський автогігант General Motors за більш ніж 1 мільярд доларів.

Y Combinator — найбільш успішний бізнес-акселератор у світі. І хоча переважна більшість надуспішних технологічних компаній останніх 10 років не проходили через жоден акселератор, YC — єдиний з акселераторів, який може похвалитися відразу кількома компаніями з оцінкою в понад мільярд. Минулого року сумарна оцінка всіх компаній, що вийшли з YC, складала понад $65 мільярдів доларів.

Чому вам потрібно податися у Y Combinator

Подякували: reverse25001

65

Re: Стартап

18 травня о 19:00 запрошуємо Вас на майстер-клас "МАРКЕТИНГ ДЛЯ СТАРТАПІВ" від Тетяни Мінько.

На занятті Ви дізнаєтесь:
• на що варто звернути увагу при побудові ефективної маркетингової стратегії для стартапу;
• як знайти свою нішу та залучити цільову аудиторію;
• що зробить Ваш продукт впізнаваним та бажанним;
• якою має бути комунікація з клієнтами та споживачами;
• про які важливі речі Ви не дізнаєтесь в книгах з маркетингу.

Хто ж у нас спікер?
ТЕТЯНА МІНЬКО - досвідчений маркетолог, працювала над розвитком торгових марок для Danone, Coca-Cola, Procter & Gamble, Samsung, BAT, Lauffer, Клуб Сиру, торговий дім «Щедро», Лідер Снек та ін. Крім того Тетяна читає лекції з маркетингу в бізнес-школі BeFirst Marketing School, університеті " Крок ", виступає маркетинг-експертом стартап проектів та консультує українські й міжнародні компанії.

Де? Бібліотека ім. Максимовича, ауд. 31а

Маркетинг для стартапів

66 Востаннє редагувалося tim (01.10.2017 14:28:43)

Re: Стартап

OLEROM FORUM Kyiv 2017
Відео з OLEROM FORUM, який відбувся 30.09.17.
Виступи Charles Adler(Kickstarter), Ilja Laurs(Get Jar), Marshall Goldsmith, Stephen Wozniak.
Сьогодні другий день forumone.olerom.com, вартість участі від 76 до 6 864 евро :)

67 Востаннє редагувалося tim (19.12.2017 08:30:39)

Re: Стартап

Чому досі ніхто не створив додатки(програми) для iPhone, Android, які показували б карту паркінгів з наявністю вільних місць і ціною за годину?
Якими програмами користуються в Лондоні, Нью-Йорку та іших мегаполісах для пошуку місця у паркінгу?
Скільки може коштувати розробка такої програми під iOS, Android?
Lena Sotnik
Є вже такий варіант  М-паркування (Parking in Kiev) , але він глючний, нема реєстрації через соцмережі.

68

Re: Стартап

tim написав:

Чому досі ніхто не створив додатки(програми) для iPhone, Android, які показували б карту паркінгів з наявністю вільних місць і ціною за годину?
Якими програмами користуються в Лондоні, Нью-Йорку та іших мегаполісах для пошуку місця у паркінгу?
Скільки може коштувати розробка такої програми під iOS, Android?
Lena Sotnik
Є вже такий варіант  М-паркування (Parking in Kiev) , але він глючний, нема реєстрації через соцмережі.

Чого не створив? Вже давно працює, здається й у нас теж. На жаль не можу дати посилання бо ейчдіай та інше, але пошукайте за словом "тут" але англійською на гуглсторі.