21

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

tetomix написав:

Крім кількості відвідувань є і інші показники - повернення, тривалість і т.д. У вас може бути 1378 з України, але тільки приміром 20 із них прочитали хоча би одну статтю.

Тобто ефективність сайту може бути вкрай низька.

Не подумайте що я тут хочу когось розкритикувати і т.д. - просто дивлюсь на це все з певною долею реалізму. Так сайтів багато, так - іноді є що почитати, але дійсно відомих, з високим ефективним відвідуванням - вкрай мало.

Для ефективності відвідувань потрібно совісно, регулярно писати статті і толкові, авторські, якісні, а не копіпаст, тоді Google Вас полюбить та приведе непогану долю користувачів.

22

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Оцінка:
1. Дизайн + супер.
2. Форум  - слабенький, краще окремо зробити на pHpBB чи подібному(єна українській мові).
3. Швидкість - довго завантажує сторінки.
4. Оформлення статтей - більше уваги приділити статтям - додавати маленькі графічні вставки, додати елементів форматування тексту в поєднанні із зображеннями, прибрати виведення блогу в 2 колонки(гадаю в 1 краще виглядатиме).

Подякували: Vitalina1

23

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Сайт мені сподобався, має цікавий контент, гарний інтерфейс то відсутність суржику, що є надзвичайно рідкісним явищем. Я гадаю, що одним з методів розкрутки є додавання контенту про котів\євреїв\гомосексуалізм :) Також заведіть собі троля, що буде з вами не погоджуватися в коментах, тим самим підбурювати відвідувачів до дискусії.

Подякували: Vitalina1

24

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Контент про котів\євреїв\гомосексуалізм? Насправді наша організація ( ГМО "Жінка") не гомофобна та не нічого не має проти євреїв, темношкірих і т.д Але  у статтях хочеться розповісти про  українок, про  проблеми наших  жінок і чоловіків . До речі, про коментарі... Я бачу, що багато сайтів використовують коментування матеріалів на сайті через  форми соціальних мереж.. Хто знає привабливу форму коментарів із фейсбуку, але таку, щоб коментар не відображався на власній сторінці у соціалці - поділіться, будь -ласка, посиланням. І чи потрібно використовувати на сайті теги? Один із SEO -спеціалістів  мені розповідав, що від тегів треба відмовлятися, тільки я забула вже чому...

25 Востаннє редагувалося Очі.завидющі (06.04.2013 18:06:16)

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Я і не казав, що ви маєте бути проти тих груп населення :) Інша справа, що навіть в цьому треді одна з тих тем спливла :) Тролінгові теми мають залучати відвідувачів, які згодом подивляться й інші статті. Я думаю, що ви жахаєтесь від ключових слів за якими вас знаходять. З одного боку погано скотиться до задоволення такого попиту, а з іншого - бачити настрої суспільства і не користуватися ними теж погано.
1) Коти - якщо подивиться на буржуйський інтернет, то починаєш думати, що інтернет створений котами для котів. В Україні це тільки набирає обертів, тому праця з "окошачування" сайта буде плідною. Та й Росія з Васею Ложкіним не відстає. Ну хоч елементи керування пухнастими зробіть.
2) Євреї - от ви пишете про жінок в армії, а в Ізраїлі військова повинність розповсюджується нас всіх. Отож напишіть про цей досвід і додайте галерею малюнків.
3) Гомосексуалізм - треба щось не гомофобне, але незвичне для наших умов, наприклад оце

Подякували: Vitalina1

26

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

"Очі завидющі" Вам треба працювати редактором сайту або принаймі журналістом, бо находжу ваші зауваження раціональними: вже готую статтю по гомосексуалізму. Стосовно ізраїльських жінок і взагалі військову повинність жінок - робили аналіз по багатьом країнам zhinka-online.com.ua/ukrajinska-zhinka/zhinka-v-armiji/58-tse-takozh-moia-armiia.html

       На днях була у Києві на заключному тренінгу по веб -сайтах жіночих організацій і вислухала  багато критичних зауважень. По - перше, виявляється увага людини зосереджується на лівому кутку сайту, тому там має бути розміщене найголовніше;
по - друге для веб - сайтів будь -якого рівня має бути спрощена реєстрація та коментування матеріалів через соціальні мережі;
    по - третє обов'язково мультимедійний контент..  ну я вже мовчу про правило трьох "кликов";

і ще тренер  сказав, що велика помилка орієнтуватися лише на україномовних користувачів, хоча б перекладач встановила ... і те, що фото на  слайдері йому взагалі нічого не говорить і само по собі нудне)), краще щоб картинка вела до якоїсь інформації.. ну і про те, що писанини вже занадто також сказав...

27

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Стосовно редагування або написання статей нажаль я ніколи подібним не займався й люто суржикую. Ще розкажіть мені які плюшки на мене чекають в разі згоди, оскільки ваша організація неприбуткова.

Стосовно нової статті
Різні точки зору й історичні приклади це добре, але стаття має бути більш трольська. Треба мати на увазі, що історична пам'ять багатьох людей починається з Другої Світової чи принаймні займає ключове місце, тому ця тема дуже благодатна для тролінгу. Треба додати, що Алан Тюринг був провідним криптографом в той час і завдяки проекту КОЛОСС та УЛЬТРА союзники могли читати шифри ЕНІГМИ, якою були оснащені більшість німецьких підводних човнів, що суттєво вплинуло на хід війни. Окремо напишіть про  Ернста Рема - гомосексуаліста і голову штурмовиків, що привели до влади Гітлера. І через те що популярність Рема була більша за гітлерівську, останній його вбив під час ночі довгих ножів. Ну і перший малюнок зробіть його для тролінгу :) Напишіть про вірмен, які вважають за честь всиновити дитину. Тому після великого землетрусу (знайдіть якого) жоден гей не знадобився.

серію листівок

- це дитяча книжка, просто відсканована так.
Додавайте посилання на вікіпедію в середині статті.

28

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Ну ось - я так і знала: треба було виходити заміж за програміста! Тоді б ніяких питань з плюшками не виникало б:)

Стосовно матеріалів на сайт - я сама їх готую, коли є час. І не дуже хочу, щоб хтось робив за мене цю роботу, тому що є правила - ми не можемо відходити від цінностей та меседжів ГМО "ЖІНКА". Якщо наша основна ціль - гендер в маси та підвищення правового ( соціального ) статусу жінки в суспільстві, то тролити на цю тему важко.

Але це не означає, що не варто прислуховуватися до думки інших, навіть навпаки: достеменно знаю, що редактори найвпливовіших інтернет -змі відслідковують  інтереси звичайних людей та сторінки соцмереж. Вони вивчають, що цікавить людей в даний момент, що їх зачіпає. Кореспондент - нет завдяки цьому має на сайті щоденно лише 20.000 із фейсбуку.

Тому буду вдячна за ідеї матеріалів кожному з вас , бо дійсно не знаю, що хочуть почитати чоловіки про жінок чи навпаки, чи взагалі.
Щодо матеріалу про гомосексуалізм - я на ньому втратила трохи підписників у соцмережах, але туди їм і дорога, якщо вони гомофоби. Я вважаю написала статтю вірно, бо не ставила задачу розповісти про всіх геніальних геїв;  якими шрифтами займався Тюринг - це цікаво лише  програмістам; кидати лінки доволі небезпечно, користувач може просто з вікіпедії не повернутися більше на сайт. На останній зустрічі нам порекомендували ресурс з допомогою якого можна залишати на картинці лінки, адреси, відео. Доволі цікава і модна річ  www.thinglink.com

І  ще хочу попросити - у нас на сайті виникла проблема з відображенням кнопок соціальних мереж внизу статті.  Контакт - чомусь став інвалідом. Думала, що лише в мене, але на кількох сайтах бачила подібне.  Відключити це  неможливо, тому що серед плагінів нічого подібного немає, серед модулів також, де шукати причину, це якийсь скрипт чи файл в програмному код??

29 Востаннє редагувалося miroslav.chandler (16.04.2013 18:24:58)

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

хто ж вас, жінок, так притісняє, шо ви аж сайт зробили? :)

я вважаю гомосексуалізм вадою психічного розвитку. я гомофоб? старої закалки? чи просто дебіл?)

а ще я вважаю, що треди де пропагується гомосексуалізм (серед дітей?), треба видаляти, а топік стартерів банити.

сприйміть як жарт

Женщина встала утром, села в автомобиль, собранный и придуманный мужчинами из металла, вылитого мужчинами из руды добытой мужчинами, налила бензин из нефти добытой мужчинами, переработанной мужчинами, поехала по дороге построенной мужчинами, зашла в дом, построенный мужчинами из бетона залитого мужчинами и кирпича положенного мужчинами, отапливаемого котельной построенной мужчинами, топливом добытого мужчинами, поднялась на лифте смонтированного мужчинами, включила свет по сети проложенной мужчинами от электростанции генерирующей электричество мужчинами, залила кипятком подогретой на газе добытого мужчинами, водопроводу проложенному мужчинами, кофе, привезённого самолётом мужчинами из плантаций обрабатываемых мужчинами, с булочкой из пшеницы посаженной мужчинами и собранной мужчинами, привезённые мужчинами в магазины построенными мужчинами, нажала на кнопку компьютера собранного мужчинами, изобретённого мужчинами, открыла программы созданные мужчинами, зашла в интернет созданного мужчинами и написала буквами из алфавита созданного мужчинами - "я независимая женщина, зачем мне эти алкоголики?"

а ще найміть програміста (чи програмістку), ваш сайт дуже довго грузиться :)

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

а ще найміть програміста (чи програмістку), ваш сайт дуже довго грузиться smile

Vitalina, то до Вас так miroslav.chandler на роботу напрошується :D
Жарт.

31 Востаннє редагувалося Cyan (16.04.2013 19:28:38)

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

miroslav.chandler написав:

я вважаю гомосексуалізм вадою психічного розвитку. я гомофоб? старої закалки? чи просто дебіл?)

гомосексуалізм - це затримка розвитку в періоді спілкування "хлопчик з хлопчиком, дівчинка з дівчинкою", тому раніше це вважалося хворобою, яку потрібно лікувати... а зараз "вираження особистості" (але особисто я нічого проти них не маю)
З.І.колись давно вичитала з вікіпедії

Vitalina написав:

Тому буду вдячна за ідеї матеріалів кожному з вас , бо дійсно не знаю, що хочуть почитати чоловіки про жінок чи навпаки, чи взагалі.

"про що думають чоловіки - про те, що думають жінки" :D

Vitalina написав:

ГМО "ЖІНКА"

трішки не в тему:

Прихований текст

це лише моя думка, прошу не сприймати як образу
я не розумію створення таких профспілок з феміністичним напрямом. вони наштовхують на думку, що в нас (в розвинених країнах) є гендерна нерівність, хоч зараз жінки йдуть в ногу з чоловіками і в дечому їх навіть переплюнули (я б сказала, трішки знахабніли :))
тим паче, що нам заважає ходити на одні і ті ж самі курси з чоловіками? це ж не якесь середньовіччя, де є "чоловічий монастир" і "жіночий монастир"

Подякували: miroslav.chandler1

32

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Hanter написав:

а ще найміть програміста (чи програмістку), ваш сайт дуже довго грузиться smile

Vitalina, то до Вас так miroslav.chandler на роботу напрошується :D
Жарт.

вище бери, на побачення запрошою)

33

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Я вчора до 2 години ночі "чистила" сайт,  - старі статті, модулі , плагіни, зайві категорії і т. д -  сьогодні сайт  почав глючити і погано відкривається... Дайте практичні поради що з ним робити, будь -ласка.

Я не лікар, якщо психіатри всього світу кажуть, що гомосексуалізм - це різновид норми, значить так і є.

Стосовно побачень пригадався  анекдот:

- Дівчино, а вас можна на побачення запросити?
- Так, можна.
- А ваш хлопець не буде проти?
- Що ви, ні! Мій чоловік давно його застрелив  ))

Не смішно?

34

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Vitalina написав:

Я вчора до 2 години ночі "чистила" сайт,  - старі статті, модулі , плагіни, зайві категорії і т. д -  сьогодні сайт  почав глючити і погано відкривається... Дайте практичні поради що з ним робити, будь -ласка.

Рефакторити і далі, тільки не все одразу і методом "зайве викинути", а "крок і-й: поліпшимо отут; у результаті має бути отаке і таке, інакше вертаємося". :)

35

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Vitalina написав:

Стосовно побачень пригадався  анекдот:

- Дівчино, а вас можна на побачення запросити?
- Так, можна.
- А ваш хлопець не буде проти?
- Що ви, ні! Мій чоловік давно його застрелив  ))

Не смішно?

весь день сміявся)

Vitalina написав:

Я не лікар, якщо психіатри всього світу кажуть, що гомосексуалізм - це різновид норми, значить так і є.

британські вчені, теж багато чого кажуть :) . евпочя.

36

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Скажіть, Віталіно, хто ви за фахом? Цей сайт для вас хобі?
А стосовно плюшок - помічників народних депутатів важко притягнути до кримінальної відповідальності, кореспонденти мисливського журналу можуть хоч арсенал зброї вдома тримати без прискіпливої уваги ментів і т.ін.
Деякі матеріали на сайті мають дивакуватий ухил. Наприклад про проблеми українських жінок в армії. Чи були ви хоч в одній військовій частині? Там щось страшне і сумне, в кращому випадку є шо їсти. Голодні призовники будують дачі генералам. Ви хочете щоб це робили жінки чи командували? :)

А мені стосовно побачень кубанський анегдот згадався:

20. Катря „Отче-наш“ забула.

До одниї́ жі́нки ходи́в полюбо́вник, як ни було́ чолові́ка до́ма. От раз змо́вились вони́ поба́чить ця у її ха́ті в-ве́чері, коли тут прийшо́в чолові́к. Повиче́ряли. Чолові́к ліг уже спать, а жі́нка по́раєть ця по ха́ті, коли тут і полюбо́вник іде́. От жі́нка та і мо́лить ця та та́к, щоб чуть було в сі́ни: „Отче на́ш, Іва́н до́ма, о́же-єси́, прийди́ за́втра, тоді́ бу́де во́ля твоя́...“ А чолові́к слу́хав-слухав, ле́жачи, та й ка́же: „Тю́, дурна́ Ка́тря, ти вже й „Отче“ забу́ла!“ А полюбо́вник дослуха́в ся у сі́нях до таки́х річей, та й шморгну́в до-до́му.

(Катеринодар. 1895. Записав О. Ю. Півень).

До речі перший в світі програміст - Ада Лавлейс (дочка Байрона). На її честь названо мову програмування, створену для військових потреб.

37

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Гарний  варіант "Отче - наш", дякую, бачу, що мої самотні подруги не на тих форумах сидять, пораджу їм тут зареєструватися:)

Що це за помилки? Їх треба виправляти? І як? :

Строка 42, колонка 98 : текстовое содержимое элемента сценарий был не в требуемом формате: Ожидаемая пробела, табуляции, новой строки или косой чертой, но обнаружили вместо {.
... Т / JavaScript "SRC =" https://apis.google.com/js/plusone.js "> {Ланг: 'EN'} </ SCRIPT >
Синтаксис сценариев документации:
Ноль или более комментариев кода , каждый из которых является либо однострочный комментарий начинается с " / / "или многострочный комментарий начинается с" / * "и заканчивая" * / ". Содержание также должны соответствовать ограничениям сценарий microsyntax. Для получения дополнительной информации см. эксплуатационной документации на внешние скрипты .


Линия 67, колонка 98 : текстовое содержимое элемента сценарий был не в требуемом формате: Ожидаемая пробела, табуляции, новой строки или косой чертой, но обнаружили вместо {.
... Т / JavaScript "SRC =" https://apis.google.com/js/plusone.js "> {Ланг: 'EN'} </ SCRIPT >
Синтаксис сценариев документации:

У мене видає таких помилок багато. Тільки конкретно, куди заходити і що виправляти

38 Востаннє редагувалося User 298 (19.04.2013 12:05:02)

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Імовірно, у тому сценарії помилки. Судячи з тексту, десь відкриття блоку (коментарів? ) не знайшло свого валідного закриття.

З.І:

Ожидаемая пробела

39

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Ноль или более комментариев кода , каждый из которых является либо однострочный комментарий

Тьху, це якийсь лютий гуглоперекладач. Дійсно, пошукайте незакриті коментарі, і наступного разу показуйте оригінальний лог.

40 Востаннє редагувалося User 298 (19.04.2013 13:17:56)

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Vitalina, дякую за цікаву статтю про українок Голівуду. З-поміж них до цього я знав лише про Міллу Йовович. :)

Єдине - виправте, якщо можливо, кілька одруківок:

Прихований текст

Американська публіка не прийняла нав'язаного Ґолдвіном Стен образу «звабливої селянки» й так і не простила пробачила актрисі відчутного східноєвропейського акценту.

В Голлівуді середини 30-х Анна Стен прославилась своїм хистом підбирати гардероб та особливим стелем стилем.

Дівчинка народилася в  єврейськійї єврейській родині, яка емігрувала до Австрії, коли Елізабет була ще дитиною.