21

Re: Заробіток на шахматах

Bartash написав:
Stadnik Roman написав:

Вихід завжди є! Наприклад можна зробити ось що -
Відсортувати гравців, хто виграв більше 50 матчів той не може грати з тими хто виграв менше! Я маю наувазі новачки грають тільки з новачками профісіонали з профісіоналами! Сортування гравців буде по кількості виграних матчів! Ось і най нечесні учасники гри які часто виграють за допомогою програми чи ні, най грають з такими ж нечесними учасниками які багато виграють! Я думаю що ніякий компютер не зможе обіграти людину тому що у нас є розум а компютор це лише бляшанки!)
Короче багато чого можна придумати якщо захотіти! Ну як можна попробувати реалізовувати?
Говорю зразу якщо я візьмуся за це, на форумі будуть виникати дурні питання та прозьби про допомогу з цим проектом )

Ви ліпше вчіться зараз, поки маєте час і кошти батьків і можете не думати про годування власної родини. Час пролетить - не помітите, коли бакаляра отримаєте. А якщо у голові буде лише сайт покемонів та шахістів, шанси на роботу залишатимуться невисокими.

З.І:

Такий сайт має не більше перспектив, ніж аналогічний для преферансу (покер бо вичавив). Ігри розуму нині не у моді - теорія ймовірності домінує.

Повіністю згоден! Доречі, покемонів вже закаинув! Я просто шукаю зараз якись вид заробітку! По чуть-чуть поліпшую знання (html, css) а php я не можу вивчити! Ніяк не можу зрозуміти елементарного! Тому маю багато вільного часу, ось і шукаю вид заробітку!

22

Re: Заробіток на шахматах

Replace написав:

Вихід завжди є! Наприклад можна зробити ось що -
Відсортувати гравців, хто виграв більше 50 матчів той не може грати з тими хто виграв менше! Я маю наувазі новачки грають тільки з новачками профісіонали з профісіоналами! Сортування гравців буде по кількості виграних матчів! Ось і най нечесні учасники гри які часто виграють за допомогою програми чи ні, най грають з такими ж нечесними учасниками які багато виграють! Я думаю що ніякий компютер не зможе обіграти людину тому що у нас є розум а компютор це лише бляшанки!)

А ви б самі грали за такими правилами? Я, наприклад, ні.

Я б грав! Це ж не цікаво коли граєш з слабим суперником, його кроки в ігрі можна наперед вгадати!
Завжди потрібно вибирати суперника рівння собі!

23

Re: Заробіток на шахматах

Stadnik Roman
Може турнір організуємо серед реплейсерів, по шахах?

24

Re: Заробіток на шахматах

Очі.завидющі написав:

Напиклад Chemist-i кадрить баб за допомогою шахової гри фкантактє та того самого Fritz. BlueGene нема на нього!

так то був Chemist-i... он воно що =)

25

Re: Заробіток на шахматах

Chemist-i написав:

Stadnik Roman
Може турнір організуємо серед реплейсерів, по шахах?

хороша ідея

26

Re: Заробіток на шахматах

Stadnik Roman написав:

Повіністю згоден! Доречі, покемонів вже закаинув! Я просто шукаю зараз якись вид заробітку!

Про покемонів не здивований.
Якщо ви шукаєте підзаробіток - дивіться у бік чогось реальнішого і вже відпрацьованого. Велосипеди з нуля попитом не конче користуються.

По чуть-чуть поліпшую знання (html, css) а php я не можу вивчити! Ніяк не можу зрозуміти елементарного! Тому маю багато вільного часу, ось і шукаю вид заробітку!

Якось ви ділилися думками на форумі, чи не піти б вам в ІТ. Якщо ви й справді надумали, то сідайте за книжки та компа і штудіюйте, поки "по чуть-чуть <..> не можу вивчити" не перетвориться на "як прикрутити до апача модуль djgurda під opensuse?".
Зрозумійте: є первинні та другорядні справи. Якщо після опрацювання первинних у вас залишатиметься час - робіть другорядні, інакше ризикуєте лишитися на робертах.

27

Re: Заробіток на шахматах

Bartash написав:
Stadnik Roman написав:

Повіністю згоден! Доречі, покемонів вже закаинув! Я просто шукаю зараз якись вид заробітку!

Про покемонів не здивований.
Якщо ви шукаєте підзаробіток - дивіться у бік чогось реальнішого і вже відпрацьованого. Велосипеди з нуля попитом не конче користуються.

По чуть-чуть поліпшую знання (html, css) а php я не можу вивчити! Ніяк не можу зрозуміти елементарного! Тому маю багато вільного часу, ось і шукаю вид заробітку!

Якось ви ділилися думками на форумі, чи не піти б вам в ІТ. Якщо ви й справді надумали, то сідайте за книжки та компа і штудіюйте, поки "по чуть-чуть <..> не можу вивчити" не перетвориться на "як прикрутити до апача модуль djgurda під opensuse?".
Зрозумійте: є первинні та другорядні справи. Якщо після опрацювання первинних у вас залишатиметься час - робіть другорядні, інакше ризикуєте лишитися на робертах.

А що є більш реалістичне і відпрацьоване?
Я вивчаю програмування, ліпше на практиці! За час який я провів за підручниками і за час який я провів за проектами без майбутнього, то я вивчив більше за прооекати чим за книжками!
Доречі мене ось мучить цілий час питання, що робить програміст?
Мені подобається щось створювати html - css...
Якщо б я вирішив поступати на програміста то там напевне є різні спеціалізації, чи ні? Бо ремонтувати компютер це не в моєму стилі! Тому ось і  інтересно як називається спеціалізація по дизайну (якщо звичайно така є?)
І останє питання які помилки допущині в тексті (це я просто так питаю)?

28

Re: Заробіток на шахматах

А що є більш реалістичне і відпрацьоване?

Залежить від ваших настроїв. Студенти заробляють різними шляхами: ліпше попитайте у тих, хто цим займався - у мене не було часу на підзаробіток.

Я вивчаю програмування, ліпше на практиці! За час який я провів за підручниками і за час який я провів за проектами без майбутнього, то я вивчив більше за прооекати чим за книжками!

Практика - ключ. Тільки якщо не знати, куди та як той ключ устромляти, користі буде мало.
Якщо хочете закласти фундамент програмного мислення, ліпше на початку повелосипедити, імго. Наприклад, реалізувати якусь нескладну програмку з нуля, але поступово, по мірі вивчення тем. Або ж узяти книгу зі вправами, як от робить, наприклад, keithfay на С. У такому разі в голові вибудується мислення, і ви не будете залежати від мови програмування.

Доречі мене ось мучить цілий час питання, що робить програміст?

Програмує, вчиться, спілкується з людьми, може мати родину, друзів, належати до різних спільнот, вести блог, займатися спортом... Ну й ще покращувати світ, коли має його сирці.

Тому ось і  інтересно як називається спеціалізація по дизайну (якщо звичайно така є?)

Читайте в інформаційних джерелах відповідного ВУЗу. Зазвичай це щось на кшалт "Графіка та дизайн".

І останє питання які помилки допущині в тексті (це я просто так питаю)?

допущині, остан?нє, пунктуаційні.

29

Re: Заробіток на шахматах

вставлю й свої 5 копійок - надто вже хочеться мені теж висказатись

Я вивчаю програмування, ліпше на практиці! За час який я провів за підручниками і за час який я провів за проектами без майбутнього, то я вивчив більше за прооекати чим за книжками!


ахахаха!.. серйозно
в школі, можливо, теорію знати не обов'язково, але, повчившись деякий час в інституті, в мене виробилась схема:
перед тим як робити практику, відкриваю лекції й довго б'юся головою, поки не зрозумію суть визначення, властивості, функції і т.д., а потім вже б'юся головою над задачкою =) тільки вже не так довго)
є такі речі, як теорія ймовісноті (програмування мало стосується, та все ж) - і там без знань теорії тобі хана
на практиці ж видно, як це все реально працює. але практика без теорії - це ніщо


Доречі мене ось мучить цілий час питання, що робить програміст?

програмує
ваш кеп

Тому ось і  інтересно як називається спеціалізація по дизайну (якщо звичайно така є?)

Bartash написав:

"Графіка та дизайн"

не завжди. це може бути й художник.
спершу варто глянути на сам факультет і його специфікацію (і взагалі сходити на день відкритих дверей, опитати тамтешніх студентів, можливо, викладачів)
а то в нас в КПІ є видавничий факультет, при чому якісь групи вважають себе технарями, а якісь - художниками (це так мені колись пояснили, тому не знаю, наскільки це є правдою)

І останє питання які помилки допущині в тексті (це я просто так питаю)?

читай більше і їх не буде

Подякували: Stadnik Roman1

30 Востаннє редагувалося Torbins (28.04.2013 22:37:54)

Re: Заробіток на шахматах

Взагалі то сервіси онлайн ігор на гроші то не така уже безнадійна справа. Але потрібно правильно обирати гру. Наприклад види покеру з великою кількістю ігрових комбінацій ( [url=http://habrahabr.ru/search/?q=[%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B5%D1%80]&target_type=posts]про це перші дві статті[/url] ), або шашки ГО. Ну й звичайно потрібні набагато ґрунтовніші знання за оце: "а php я не можу вивчити!"

Подякували: DOP1