41 Востаннє редагувалося grin (19.09.2014 06:31:23)

Re: Як стати членом Replace Group?

Replace написав:

Створено прихований розділ для обговорення речей, які не можна обговорювати в інших.

мита незрозуміла. якась каста? в модератори ніби окремо набір, чи може шльоперів?
бо без пояснень, яких саме речей - то виглядає як шушукання в присутності інших. як мінімум неввічливо.
незнаю, яка для форуму з того користь, схоже що титул тільки надихає чхати на правила, формальні і неформальні.

Подякували: div3la1

42

@grin

Історія Прихованого розділу тягнеться від народження форуму. По суті, він поки законсервований (активність низька), але з часом може набути важливого значення.

I belong to the Dead Generation.

43

Bartash написав:

@grin
але з часом може набути важливого значення.

Хіба після другого пришестя Христа.

44

+

Подякували: Replace1

45

tim, у вас репутація тільки 19.

46

Joker написав:

там четверо навіть з меньшою.

47

А я бідний мучуся. Але все ж я буду дотримуватися правил. Подам заявку також, але спершу наберу 50.

Подякували: ostap34PHP1

48

grin написав:
Joker написав:

можливо, ви маєте на увазі тих, хто подавав зявку до оновлення правил?
тому що раніше вимоги до кількості репутації були меншими

Психологічні бесіди з додатковою послугою промивання мізків. Недорого.
Не дизайню. Взагалі ні разу. У назві розділу "Дизайн та графіка" є слово "графіка" - ось тут трохи шарю. І не більше. Так, часто питають.
Продам гараж
Подякували: leofun011

49 Востаннє редагувалося grin (20.09.2014 23:22:15)

Cyan написала:
grin написав:
Joker написав:

можливо, ви маєте на увазі тих, хто подавав зявку до оновлення правил?
тому що раніше вимоги до кількості репутації були меншими

хм. ... почухав потилицю ...
Cyan, я маю на увазі, що вони там є (4, 9, 12, 17 та більше), а хто та коли подавав, вибачте, нема ні бажання ні часу досліджувати.

50

grin написав:

Cyan, я маю на увазі, що вони там є (4, 9, 12, 17 та більше), а хто та коли подавав, вибачте, нема ні бажання ні часу досліджувати.

для ясності я вам поясню (раптом ще комусь лінь ознайомитись з першим повідомленням теми)
закреслене речення, якби, натякає, що до 02.06.2013 22:23:59 воно було діючим правилом, а після втратило свою силу

Не дизайню. Взагалі ні разу. У назві розділу "Дизайн та графіка" є слово "графіка" - ось тут трохи шарю. І не більше. Так, часто питають.
Продам гараж

51

Cyan написала:

для ясності я вам поясню .....

ви, для ясності, краще поясніть для чого то воно взагалі.

52

http://img-2002-10.photosight.ru/31/107348.jpg

Говорила баба діду: «Я поїду к Білодіду, Ізучу двомовну мову І вернусь обратно знову». А дід бабі: «Не *изди, К Білодіду нєт їзди, — Туди не ходять поїзди»

53

grin написав:

ви, для ясності, краще поясніть для чого то воно взагалі.

на те воля Божа Replace'a

Продам гараж

54

0xDADA11C7 написав:

http://img-2002-10.photosight.ru/31/107348.jpg

о, дякую, що попередили, та ні, я близько не підходжу, так, невеличкий drive stress test с безпечної відстані. )

55 Востаннє редагувалося grin (21.09.2014 03:02:31)

Cyan написала:
grin написав:

для ясності я вам поясню (раптом ще комусь лінь ознайомитись з першим повідомленням теми)
закреслене речення, якби, натякає, що до 02.06.2013 22:23:59 воно було діючим правилом, а після втратило свою силу

хм. ... знов почухав потилицю, з другого боку...
Cyan, от tim вже Replace Group з 20-тью, то виходить - таки можливо і з меньшим за 50 ? )
до чого тоді було ваше ессе? гг.

Joker написав:

А я бідний мучуся. Але все ж я буду дотримуватися правил. Подам заявку також, але спершу наберу 50.

там є пункт 2) Ви допомогли форуму певним чином.
то може дасте грошей, або натуральним продуктом ... хто зна шо таке *певним чином* .... ніде не пояснюють, може то якийсь натяк....

56

а ви допоможіть форуму якісним кодерським контентом, а то взагалі не видно що ви програмувати вмієте - від вас поки нема ані рядка коду. Тім не кидається на всіх, немов ціпний пес, а творить цікавий контент, хоча і здебільшого бізнесового напрямку. На мою думку (нічого особистого) але з такою поведінкою вас невдовзі забанять.

Говорила баба діду: «Я поїду к Білодіду, Ізучу двомовну мову І вернусь обратно знову». А дід бабі: «Не *изди, К Білодіду нєт їзди, — Туди не ходять поїзди»
Подякували: Cyan, Replace, leofun013

57

grin написав:

то виходить - таки можливо і з меньшим за 50 ? )
до чого тоді було ваше ессе? гг.

в моїх попередніх повідомленнях йшлося про те, що не всі, хто має недостатню репутацію, потрапив в цю групу завдяки корисному контенту: є ті, хто встиг проскочити при мінімальних вимогах, але потім принив свою діяльність на форумі. тому отак і вийшло. я не писала, що це єдиний можливий варіант, хоча це перше, про що я подумала, бо колись давно звернула на це увагу і цей факт просто винирнув в моїй пам’яті

grin написав:

Joker написав:

там є пункт 2) Ви допомогли форуму певним чином.
то може дасте грошей, або натуральним продуктом ... хто зна шо таке *певним чином* .... ніде не пояснюють, може то якийсь натяк....

кожен думає в міру своєї розбещеності (с)

Продам гараж

58 Востаннє редагувалося grin (21.09.2014 05:56:05)

0xDADA11C7 написав:

а ви допоможіть форуму якісним кодерським контентом, а то взагалі не видно що ви програмувати вмієте - від вас поки нема ані рядка коду. Тім не кидається на всіх, немов ціпний пес, а творить цікавий контент, хоча і здебільшого бізнесового напрямку. На мою думку (нічого особистого) але з такою поведінкою вас невдовзі забанять.

ви мені погрожуєте? дуже цікаво. давайте по порядку.

1 - я задав питання: яка мита та для чого то РГ?  відровіді по суті і досі == нуль, тільки флейм і тролінг. і від вас особисто теж. ви самі флудите як пес, вас за одну картинку на нормальному форумі забанили б аж бігом. бо то 100% троллінг.

2 - я лише зауважив, що є з меньшим, ніж 50 рейтингом у РеплейсГруп, і кількість - не проблема. це неправда? чи це образа? що я написав НЕ ТАК? скажіть, нашо той балаган розводити з натяками на лінь???

3 - хіба я щось погане казав про Тіма? де і коли? привидіть мені аргумент, або цитату, де я когось образив?

я готовий говорити конструктивно і по темі, а свої вибрики з мавпами держіть при собі на короткому поводку. теж мені, юморист знайшовся. або по суті справи, або ідіть в ....

ps: мгм, хто за ким спостерігає - то завжди питання цікаве.

59 Востаннє редагувалося grin (21.09.2014 05:01:17)

Cyan написала:

в моїх попередніх повідомленнях йшлося про те  ...

Cyan, скажіть, що саме і де саме я написав НЕ так? ЩО САМЕ І ДЕ САМЕ?
може ви щось додумуєте?

60

grin написав:

[1 - я задав питання: яка мита та для чого то РГ?  відровіді по суті і досі == нуль, тільки флейм і тролінг. і від вас особисто теж. ви самі флудите як пес, вас за одну картинку на нормальному форумі забанили б аж бігом. бо то 100% троллінг.

Тролінг тут в основному з вашої сторони.

МАКЕ ЦКЯАІИЕ БЯЕАТ АБАІИ