61 Востаннє редагувалося grin (21.09.2014 12:11:17)

Re: Як стати членом Replace Group?

quez написав:

Тролінг тут в основному з вашої сторони.

ото! а може ви просто сам тролите?    ось, саме тут, я навіть подякував за таку *класику жанру*.

62

1 - я задав питання: яка мита та для чого то РГ?

На багатьох форумах така штука є, де в прихованих розділах сидять лише адеквати.

Cyan написала:

По суті, він поки законсервований (активність низька), але з часом може набути важливого значення.

Як бачимо з відповіді Cyan, прихований розділ напівмертвий, тож битися тут заради нього нема сенсу.

2 - я лише зауважив, що є з меньшим, ніж 50 рейтингом у РеплейсГруп, і кількість - не проблема. це неправда?

Це правда, бо існує друге правило, яке робить виключення.

3 - хіба я щось погане казав про Тіма? де і коли? привидіть мені аргумент, або цитату, де я когось образив?

Ні, про тіма ви нічого поганого не казали, але спочатку ви реплейс груп шльоперами назвали

мита незрозуміла. якась каста? в модератори ніби окремо набір, чи може шльоперів?

а потім захотіли долучитися.

До адміністратора: зробіть grin`у підпис - головний шльопер форуму

а свої вибрики з мавпами

Я вважаю, що це друга така тема (перша про цитування) - фонтани гівна з пустого місця.

я готовий говорити конструктивно

Хоч доведіть, що ви програміст і студенту хоч одному допоможіть. Було б дивно, якби в прихований розділ (в шльопери) приймали за емоції.

Говорила баба діду: «Я поїду к Білодіду, Ізучу двомовну мову І вернусь обратно знову». А дід бабі: «Не *изди, К Білодіду нєт їзди, — Туди не ходять поїзди»

63

0xDADA11C7 написав:
Cyan написала:

По суті, він поки законсервований (активність низька), але з часом може набути важливого значення.

Як бачимо з відповіді Cyan, прихований розділ напівмертвий, тож битися тут заради нього нема сенсу.

це не моя цитата =.=

Психологічні бесіди з додатковою послугою промивання мізків. Недорого.
Не дизайню. Взагалі ні разу. У назві розділу "Дизайн та графіка" є слово "графіка" - ось тут трохи шарю. І не більше. Так, часто питають.
Продам гараж
Подякували: 0xDADA11C7, leofun012

64 Востаннє редагувалося grin (21.09.2014 12:53:16)

0xDADA11C7 написав:

Ні, про тіма ви нічого поганого не казали, але спочатку ви реплейс груп шльоперами назвали

мита незрозуміла. якась каста? в модератори ніби окремо набір, чи може шльоперів?

а потім захотіли долучитися.

то не твердженя а питання,
я ніде не просив мене кудись долучати, і ні за що не бився. ви займаєтесь класичною дешевою демагогією, як професійний провокатор. ви - провокатор і брехун.

ps: питання про РГ виникло саме тому, що саме від РГ іде найбільше флуду, і ніде нема жодного поясненя, що то за група.

65

Хто такі шльопери?

МАКЕ ЦКЯАІИЕ БЯЕАТ АБАІИ
Подякували: leofun011

66

Говорила баба діду: «Я поїду к Білодіду, Ізучу двомовну мову І вернусь обратно знову». А дід бабі: «Не *изди, К Білодіду нєт їзди, — Туди не ходять поїзди»

67

Спробую відповісти коротко та ясно.

1. Раніше були інші правила.
2. Певним чином = на мою думку.
3. В прихованому розділі десь 40 тем. Є кілька корисних (наприклад, мій парсер google позицій). Зараз там рідко можна побачити нові теми.
4. Replace Group прикольно звучить. За це ж гроші платити не потрібно.
5. Tim писав про наш форум на DOU, приходив на зустріч, створив велику кількість користних та цікавих тем та інше.
6. Далі лише по темі, а то такий холівар тут почався.

Подякували: Bartash, tim, leofun013

68 Востаннє редагувалося grin (22.09.2014 01:22:05)

Replace - це особистість, чи спільнота?

Якщо то приватна (особиста) структура, де буде *так*, бо *я так хочу*, а *чому* може скажу, може ні - вибачте і допобаченя.

Якщо то спільнота - мають діяти зрозумілі, прозорі правила. І всі мають їх знати і дотримуватись. Незалежно навіть від кількості рядків коду.

Може варто якось зрозуміло пояснити, вписати в перший пост окрім *що не можна обговорювати...*.
Та зменшити кількість флуду від РГ, бо виглядає як балаган, де нюхають клей.

Я не певен, що ви правильно розумієте мою мотивацію, але така моя думка, якщо коротко, і я, принаймні спробував ваи її сказати.
Дякую за увагу.

Подякували: A.N.Onim, sewen, div3la3

69

Заплатити гроші. У нас в країні майже все так вирішується.

=)

70

Replace - це форум (Web-ресурс), де люди можуть поспілкуватись на комп'ютерні теми, а також на некомп'ютерні. Я вже не раз писав, що займаюсь цим, коли в мене є вільний час. Також дуже вдячний за допомогу модераторів.

В першому повідомленні чітко сказано, що для вступу потрібно 50 корисних повідомлень. Це зовсім не означає, що у вас повинна бути репутація 50. Просто треба 50 корисних повідомлень.

Допомогти певним чином:
- залишити десь посилання на replace.org.ua (на іншому сайті, на своєму блозі, інше).
- запропонувати новий логотип, дизайн і т.п.
- відправити свої книги з програмування комусь з форумчан
- і багато іншого...

Заплатити гроші - такого варіанту немає. :)

71 Востаннє редагувалося grin (22.09.2014 15:52:10)

Replace написав:

Replace - це форум (Web-ресурс), де люди можуть поспілкуватись на комп'ютерні теми, а також на некомп'ютерні.

я бачу, що не тостер, чи кавоварка, але питання було за принципи, ви не зрозуміли, чи свідомо їдете від відповіді?
я повторю: Replace функціонує як спільнота, чи як автократія?
це не про те, скільки у вас часу. ) то інший вимір, площина.

апд.

Replace написав:

50 корисних повідомлень

незрозуміло хто і як визначає ту корисність, і де це видно?
тобто знов виникає питання - принципи або .... *я так хочу*.

72

1) Спільнота.
2) Дуже легко. Якщо повідомлення несе якусь користь, то воно корисне. :)

73

Кому не зрозумілі правила?
Якщо таких нема, то

6. Далі лише по темі, а то такий холівар тут почався.

74 Востаннє редагувалося grin (22.09.2014 18:37:55)

Replace написав:

1) Спільнота.
2) Дуже легко. Якщо повідомлення несе якусь користь, то воно корисне. :)

хм.
1 - то поки тільки декларація. ну добре, не буду наполягати, бо здаєтся ви чи не хочете, чи не готові про це говорити.
спільнота != междусобойчик.
2 - корисність за відсутності чітких критерієв - понятя оціночне, дуже субьєктивне,
тобто я вважаю, що Вася має 100 корисних, зі  150, Пєтя вважає, що 2. то скільки ???
хто, де і як рахує до 50? ви у себе в зошиті? тоді повертаемось до пункту 1. і впадаємо в безкінечний цикл?
ну, тобто я до того, що ви декларуєте те, чого фактично нема.
вибачте за відвертість.
фактично на сьогодні - просто автократія.

75 Востаннє редагувалося Replace (22.09.2014 19:11:58)

Дякую. Я добре посміявся. :)

P.S. Це повідомлення не корисне.

Подякували: 0xDADA11C7, WhoCares, div3la3

76 Востаннє редагувалося grin (22.09.2014 19:37:37)

Replace написав:

P.S. Це повідомлення не корисне.

ну, звісно, ви цим тільки то підтвердили. і на питання ви так і не відповіли.
Дякую, все зрозуміло. просто хотів пересвідчитися остаточно.
ps: смієтся той, хто смієтся останній. гарного часу.

77

Під повідомленнями користувачів є кнопка "Дякую". Користувачі використовують її для того, щоб подякувати за корисне повідомлення. Користувач отримує + до своєї репутації відповідно до кількості подяк за його повідомлення на форумі.
50 корисних повідомлень - 50 повідомлень, за які Вам подякували.

Подякували: tim, leofun012

78 Востаннє редагувалося grin (22.09.2014 22:26:13)

WhoCares написав:

Під повідомленнями користувачів є кнопка "Дякую".....

WhoCares, тохи вище було:

Replace написав:

В першому повідомленні чітко сказано, що для вступу потрібно 50 корисних повідомлень. Це зовсім не означає, що у вас повинна бути репутація 50. Просто треба 50 корисних повідомлень.

тому і неясно хто, де і як рахує до 50. і чи рахує взагалі.  )

79

Replace написав:

не змогла пройти мимо

ось так, мабуть:
http://risovach.ru/upload/2014/06/mem/muhaha_53717137_orig_.jpeg
Психологічні бесіди з додатковою послугою промивання мізків. Недорого.
Не дизайню. Взагалі ні разу. У назві розділу "Дизайн та графіка" є слово "графіка" - ось тут трохи шарю. І не більше. Так, часто питають.
Продам гараж

80

тому і неясно хто, де і як рахує до 50. і чи рахує взагалі.  )

Ви нас розкусили - тут кодерська диктатура на чолі з Replace`ом, усіх незгідних і непотрібних нашій кодерській справі - в бан.

Подякували: Replace, Bartash, Torbins, leofun014