21

Re: Не ставайте програмістами

TRYCUKI_V_KROVI написав:

і той, в мене нема проблем з пошуком самиці, тому що я і не націлений на її пошук хД

Та ми в курсі, в чому у вас проблеми. Але це зараз лікується. І ніяких плям на білизні.

Подякували: Replace, Cyan3

22

Re: Не ставайте програмістами

koala написав:
TRYCUKI_V_KROVI написав:

і той, в мене нема проблем з пошуком самиці, тому що я і не націлений на її пошук хД

Та ми в курсі, в чому у вас проблеми. Але це зараз лікується. І ніяких плям на білизні.

азаза

23

Re: Не ставайте програмістами

funivan написав:

2. Не хочеться читати новини.

Та й не треба. :) От мені би відучитись забагато всілякої фігні читати, і перейти до книжок. :)

TRYCUKI_V_KROVI написав:

Ну казали, якщо будеш і далі тілько за компом сидіти, то можливі проблеми зі здоров'ям. Але ж ті, хто так каже, зовсім не розуміють, який в житті сенс. Ну от буду я займатись тим, що подобається, сидіти за компом, іноді грати в щось, іноді мучатись над своєю грою, але ж мені це подобається, і навіть якщо через це я помру раніше, то це життя буде кращим ніж те, котре могло бути довшим, але без зайнять тим, що подобається. Ага?

Неа, в здоровому тілі здоровий дух, а здоровий дух пише нормальні програми. А нездоровий невиспаний дух пише програми які потім нестерпно боляче дебажити. Тому аби подобалось займатись тим чим подобається треба бути здоровим, а не повільно помирати. А померти напевне краще від чийогось пострілу в голову.


Ну і так, згадалося:
http://www.youtube.com/watch?v=P7pScaRLRcI

24 Востаннє редагувалося FakiNyan (04.09.2013 21:54:49)

Re: Не ставайте програмістами

bunyk написав:
funivan написав:

2. Не хочеться читати новини.

Та й не треба. :) От мені би відучитись забагато всілякої фігні читати, і перейти до книжок. :)

TRYCUKI_V_KROVI написав:

Ну казали, якщо будеш і далі тілько за компом сидіти, то можливі проблеми зі здоров'ям. Але ж ті, хто так каже, зовсім не розуміють, який в житті сенс. Ну от буду я займатись тим, що подобається, сидіти за компом, іноді грати в щось, іноді мучатись над своєю грою, але ж мені це подобається, і навіть якщо через це я помру раніше, то це життя буде кращим ніж те, котре могло бути довшим, але без зайнять тим, що подобається. Ага?

Неа, в здоровому тілі здоровий дух, а здоровий дух пише нормальні програми. А нездоровий невиспаний дух пише програми які потім нестерпно боляче дебажити. Тому аби подобалось займатись тим чим подобається треба бути здоровим, а не повільно помирати. А померти напевне краще від чийогось пострілу в голову.


Ну і так, згадалося:
https://www.youtube.com/watch?v=P7pScaRLRcI

скажіть це Елу https://img1.liveinternet.ru/images/attach/c/2//72/265/72265058_1300529542_5e2c4cafb977.jpg
і що значить - тре бути здоровим, а не повільно помирати? Всі ми повільно помираєм, якими б здоровими не були б. І в кінці кінців помруть всі, здорові і не здорові. Але одні прокидались рано, та невиспані бігали навколо хати, а інші спали скільки хотіли і займались улюбленими справами.

25

Re: Не ставайте програмістами

Прихований текст
TRYCUKI_V_KROVI написав:
Cyan написав:
TRYCUKI_V_KROVI написав:

а в мене таких нема :с

але ж є я
так, я сама скромність

koala написав:

Ти ж киянин?

тоді тим паче...

TRYCUKI_V_KROVI написав:

ви про що?

нічого-нічого...

і той, хлопці довбні всі. курять пьють матюкаються, тупі ще

хм... якесь неправильне у вас оточення...

так навіть якщо не довбні були б, то мені з того що. От якби вони захоплювались отим рушієм, Unity3D і допомогали б робити гру або щось таке, то з такими я б ще спілкувався, оот, а так з ними нема про що балакати. Ооот. Да і взагалі в мене є комп.

З розумною дівчиною можна поговорити на будь-яку тему, а з гарною - все одно на яку розмовляти

26

Re: Не ставайте програмістами

Chemist-i написав:
Прихований текст
TRYCUKI_V_KROVI написав:
Cyan написав:

але ж є я
так, я сама скромність


тоді тим паче...


нічого-нічого...


хм... якесь неправильне у вас оточення...

так навіть якщо не довбні були б, то мені з того що. От якби вони захоплювались отим рушієм, Unity3D і допомогали б робити гру або щось таке, то з такими я б ще спілкувався, оот, а так з ними нема про що балакати. Ооот. Да і взагалі в мене є комп.

З розумною дівчиною можна поговорити на будь-яку тему, а з гарною - все одно на яку розмовляти

А можна просто помовчати, але це вже для тих хто розуміє один одного без слів. :)

P.S. Щось занесло нас...

Подякували: Chemist-i1

27

Re: Не ставайте програмістами

Replace написав:
Chemist-i написав:
Прихований текст
TRYCUKI_V_KROVI написав:

так навіть якщо не довбні були б, то мені з того що. От якби вони захоплювались отим рушієм, Unity3D і допомогали б робити гру або щось таке, то з такими я б ще спілкувався, оот, а так з ними нема про що балакати. Ооот. Да і взагалі в мене є комп.

З розумною дівчиною можна поговорити на будь-яку тему, а з гарною - все одно на яку розмовляти

А можна просто помовчати, але це вже для тих хто розуміє один одного без слів. :)

P.S. Щось занесло нас...

помовчати і самому можна, я от іноді навіть телевізор вмикаю, щоб не так самотньо було хД