21

Re: Сайт про цікаві місця у світі

Очі.завидющі
Дякую за таку екстравагантну спробу допомогти. Дозвольте дружню пораду: Нормальна людина краще розуміє без спроб знущання та сарказму. Принаймні я так вважаю. Але все одно приємно коли хтось намагається допомогти. Тепер рідко де таке трапляється.

22

Re: Сайт про цікаві місця у світі

Chudesa-svitu
Напишіть будь ласка статтю про Культ Карго

23

Re: Сайт про цікаві місця у світі

Chemist-i написав:

Chudesa-svitu
Напишіть будь ласка статтю про Культ Карго

Обов'язково зробимо таку статтю. Дякую за питання.

Подякували: Chemist-i1

24 Востаннє редагувалося Chudesa-svitu (20.10.2013 17:01:12)

Re: Сайт про цікаві місця у світі

Розмістив статтю про культ Карго в меланезії українською з невеличкою підбіркою фото. Також є цікаве відео. http://chudesa-svitu.org.ua/avstraliya- … kargo.html Це відповідь а минулу пропозицію розмістити статтю.

Подякували: Chemist-i1

25

Re: Сайт про цікаві місця у світі

Сайт і справді цікавий. Статті також досить змістовні.
Але все-таки є деякі побажання:

  • Змінити фонову картинку сайту (клаптик паперу та не чіткий напис "Чудеса" не дуже гарно виглядає);

  • При переході в Галерею, де Меню Навігації, в папці Південня Америка є дві папки "Аргентина" та "Боливия", я гадаю на українській має бути "Болівія";

  • Не міг не звернути увагу, що про Україну мало написано, звісно я не наполягаю на велику кількість статей, але від україномовного ресурсу, хочеться бачити більше статей про рідну державу;

  • Та не сподобалась реклама, якщо вже вона і є, то краще вибрати для неї інші місця, ато надто сильно відпволікає від читання.

Повторюсь, ресурс дуже цікавий та корисний.

Подякували: Chudesa-svitu1

26

Re: Сайт про цікаві місця у світі

Дуже приємно що ресурс виявився корисним і цікавим. Планується не зміна фону а дизайну в цілому. Наразі над цим працюю. Реклама для того щоб хоч якось відбити витрати на сайт. Про Україну найближчим часом буде значно більше статей. І дякую на вказівку помилок. Щось пропустив видно.

27

Re: Сайт про цікаві місця у світі

Сайт загалом цікавий і змістовний. Але мені не подобається російськомовний блок вибору авіаквитків. Чи не можна його українізувати? На мою думку, російськомовним елементам не місце на україномовних сайтах:)

28

Re: Сайт про цікаві місця у світі

cuhedg написав:

Сайт загалом цікавий і змістовний. Але мені не подобається російськомовний блок вибору авіаквитків. Чи не можна його українізувати? На мою думку, російськомовним елементам не місце на україномовних сайтах:)

Цілком згоден. Прибрав зовсім. немає від нього ні толку ні естетики) Пишу від гостя тому що не можу згадати пароля до акаунту а на сайті відновити щось не виходить. Довго шукав і так і не знайшов як.