21

Re: Передача даних між потоками

майбуть...

22

Re: Передача даних між потоками

Ні, хлопці. Не так все просто як здавалось. З двома персонажами ще все нормально, лічильник черги рідко підіймається за 1. Але з трьома персонажами він, за декілька секунд, піднявся до 1600. Повідомлення я тепер відправляю 3 рази в секунду. Але ж всеодно. Два клієнта відправляють іншому повідомлення з швидкістю 3 в секунду. Це 6 в секунду. Отже за хвилину має бути 6*60 = 360 лямбд в черзі, а воно за декілька секунд робить аж 1000+. Щось не так.

23 Востаннє редагувалося FakiNyan (07.07.2013 18:47:34)

Re: Передача даних між потоками

один раз в секунду відправляю - все ок. Зробив два рази в секунду. І вже 7 завдань в черзі. Але лічильник повідомлень аж за 2000 тисячи зайшов за декілька секунд. Здається мені, тут проблема в швидкості відправлення повідомлень
upd: підтверджую. такий брєд, коли ставив затримку 1/3 - то воно слало дуже дуже багато повідомлень в секунду, а коли поставив 0.3, то стало слати 3 в секунду. капець......

24

Re: Передача даних між потоками

От як, ЯК пояснити людям, що телепатів тут нема?

25 Востаннє редагувалося Chemist-i (07.07.2013 21:55:12)

Re: Передача даних між потоками

koala написав:

От як, ЯК пояснити людям, що телепатів тут нема?

Чароўны трусік вирішує за рахунок Вашого часу всі свої проблеми, а свій час настільки цінить, що вважає, що все і так очевидно

26

Re: Передача даних між потоками

Chemist-i написав:
koala написав:

От як, ЯК пояснити людям, що телепатів тут нема?

Чароўны трусік вирішує за рахунок Вашого часу всі свої проблеми, а свій час настільки цінить, що вважає, що все і так очевидно

Зате хоч трохи дотнетний розділ оживив:).

27

Re: Передача даних між потоками

Да там все легко. треба було поставить f. 1/3f. А-то в іншому разі воно було як int, а int 1/3 = 0. Тобто затримка була 0, від того і так часто відправляло повідомлення

28 Востаннє редагувалося FakiNyan (22.12.2019 22:53:25)

Re: Передача даних між потоками

Минуло 6 років, і буквально тільки що я дізнався, що функції, котрі є обгортками для інших функцій, англійською називаються - thunk'ами. Пропоную українізувати це слово просто - санки.

Прихований текст

але ж і яким я хамлом тоді був, до пана koala на "ти"  *FACEPALM*

29 Востаннє редагувалося koala (22.12.2019 23:07:46)

Re: Передача даних між потоками

thunk - синонім thud, "грюкнути", "глухий удар", "грюк".
Як щодо "грюк" чи "гуп"?
https://ukrainskamova.com/search/?q=%D0 … BA&t=0

30

Re: Передача даних між потоками

koala написав:

thunk - синонім thud, "грюкнути", "глухий удар", "грюк".
Як щодо "грюк" чи "гуп"?
https://ukrainskamova.com/search/?q=%D0 … BA&t=0

воно мені щось не дуже в'яжеться. Надибав ось такий сайтик
http://foldoc.org/thunk
Free on-line dictionary of computing.

пишуть таке..

In fact, according to the inventors, it was coined after they realised (in the wee hours after hours of discussion) that the type of an argument in ALGOL 60 could be figured out in advance with a little compile-time thought, simplifying the evaluation machinery. In other words, it had "already been thought of"; thus it was christened a "thunk", which is "the past tense of "think" at two in the morning".

Тобто, це неправильна минула/перфектальна форма слова think - думати, thunk - думав, думали, продумано. (неправильна в тому сенсі, що насправді минула форма think буде thought, але о 2 годині ночі вони могли жартома сказати thunk, тому що інші слова в англійській приймають подібний вигляд в минулій формі, як от sing, sang, sung).

Тобто, thunk - це коли деякі значення вже визначені наперед, перед тим, як функція з тими значеннями виконується, або якось так.

Подякували: koala1