21 Востаннє редагувалося staskopernik (05.04.2015 10:27:34)

Re: Java IDE

Чесно я тебе не розумію.

Чого я написав своє повідомлення, тому що моє повідомлення написано в 2015 році і коли людина зайде на цю тему, то зрозуміє градацію IDE Java. І точно буде знати що вибрати. Не існує давніх тем, є тема про якусь проблему і цю проблему можна вирішувати ціле життя.

Коли я зайшов на цей сайт, то мені дуже багато що допомогло і теми не були тільки що написані.

Я пищу те чим можу допомогти. Як що ти думаєш, що ти профі, то не всі такі дехто ще тільки починає і йому по все одно тема "string" чи "main", бо людина шукає IDE для початку роботи.

caballero написав:
staskopernik написав:

тема може бути корисна не тільки автору теми.

якби  вона  була  корисна  вона  б не припинилася  два  роки  тому.  Тим  бiльше  що  ви  нiчого нового  не  написали з  того  що  було написано

ну   уявiть  собi що всi вiдкрили  теми  дворiчноi давнини  тiльки  тому  що  хочеться  що небудь написати  а   писати  в  активних  темах не  вистачає знань..

Подякували: Replace, ktretyak, funivan, Regen4

22

Re: Java IDE

Якщо ви плануєте писати під Android, то краще розбирайтесь з Eclipse. В крутих фірмах використовують Eclipse чи то IntelliJ IDEA (остання платна), Netbeans непогано підходить для здачі лаб. :)

IntelliJ IDEA comunity edition  - я юзаю таку штуку безкоштовно і писав додаток на андроїд
Я PHP кодер але java також норм. І intellij idea це кльова штука, дуже кльова.

2caballero якщо тема не закрита можна писати скільки хочеш у неї =) хоч через 10 років ;)

Подякували: Djalin, Regen2