21

Re: допоможіть вибрати куди поступати???!

З навчаюсь у Державному університеті телекомунікацій! На факультеті ІТ. Дуже подобається! Є Компютерна інженерія і з 1 вересня будут набирати па програмну інженерію. По програмування працють курси IBM. Кидаю силку  - http://www.dut.edu.ua/ua/pages/349

22

косіть від ВУЗ, ідіть в армію

- Поганому трояну фаєрвол заважає
- Ніколи не програмуйте та не пийте пиво
Якщо ви з першого разу написали програму, в якій немає жодної помилки, повідомте про це системного програмісту: він виправить помилки в компіляторі

23

reverse2500 написав:

Вам сподобалося в армії?

Говорила баба діду: «Я поїду к Білодіду, Ізучу двомовну мову І вернусь обратно знову». А дід бабі: «Не *изди, К Білодіду нєт їзди, — Туди не ходять поїзди»

24

0xDADA11C7 написав:
reverse2500 написав:

Вам сподобалося в армії?

А Вам у ВНЗі?

x
Подякували: quez1

25

martinyuk.ivan написав:

Я закінчив 11 клас здав зно.Тепер питання куди комп науки, інформатика, компютерна інженерія .Хочеться бути там де найбільше програмування , бажано веб .Розумію що всього не навчать але базу хочеться отримати .Дякую за відповіді.

Кафедра ІСМ (Інформаційні системи та мережі) Львівської політехніки, чудова база програмування а також вивчення веб. Ось сайт кафедри - http://ism.lp.edu.ua/

26 Востаннє редагувалося reverse2500 (22.04.2015 09:38:50)

Вам сподобалося в армії?

да, рік прожив і нічого, теж є досвід в звязку, ремонту техніки, одним словом свої плюси. І толку з того ВНЗ, люди з дипломами ВУЗів ідуть тогувати на базар, або працюють взагалі не по спеціальнсоті, з своїх знайомих я знаю таких 70 процентів.

Якщо ви з першого разу написали програму, в якій немає жодної помилки, повідомте про це системного програмісту: він виправить помилки в компіляторі

27

reverse2500 написав:

..... І толку з того ВНЗ, люди з дипломами ВУЗів ідуть тогувати на базар, або працюють взагалі не по спеціальнсоті, з своїх знайомих я знаю таких 70 процентів.

70 відсотків, тому що багато людей йде вчитись до ВНЗ, тому що "Авось-пригодиться" чи "Нехай буде" навіть не дивлячись чи до душі та спеціальність і чи потягне він її чи розуміє він те, що вчить, таке собі виходить "Абияк"
Не аналізуючи, а яку роботу я буду мати і як як з того буду жити...

- Напевно краще запланувати собі роботу, яку я хочу, яка там зарплатня, і потім вже думати варто поступати на кудись чи ні...
- та й напевно доречно коли все ж таки рекомендують батьки, життєвого опиту буде побільше, ніж в 17 років...
- і питання навчання в частині фінансів, це теж не слабе питання, так як на гідну спеціальність потрібні відповідні кошти :) які звісно 17 пацанчик має як кишенькові витрати

Збираю знання і... роздаю знання :)

28

тому що "Авось-пригодиться" чи "Нехай буде"

згоден, але проблема в тому, що ті хто мають бажання вчитись не поступають, але це інша історія

29

3tooth написав:
Cyan написала:

до речі, на ФТІ немає таких штук як комп'ютерна інженерія чи науки... там, в основному, два шляхи: стати захисником інформаційних засобів або фізиком :)
але як база згодиться
З.І. а ще тут гарні дівчата :-X

В ІСЗЗІ НТУУ "КПІ" також є захист інформації, але тут є і комп'ютерні науки і, як не дивно, вчаться гарні дівчата :-)

під З.І. малось на увазі P.S.

це ніби постскриптум на українській розкладці))

30

Тут така справа: мені, як АТОшнику держава дає змогу закінчити якісь курси. Я вибрав програмування.

Але є дві умови. 1 курси маєть коштувати не більше 5300 гр. 2 диплом має бути державного зразка.

Перша умова не суттєва. Я доплатю, якщо не втиснусь в ліміт.
А ось з другою проблеми.

Чи є такі курси в Харкові?? Бо я не знайшов.

Звичайнісінький електрик, як наприклад, Лех Валенса.

31

Чув, що в Луцьку щось путнє є *JOKINGLY*

Говорила баба діду: «Я поїду к Білодіду, Ізучу двомовну мову І вернусь обратно знову». А дід бабі: «Не *изди, К Білодіду нєт їзди, — Туди не ходять поїзди»

32

У львові запустили перший програмерський універ. ШАГ

Навчаюсь вчитись, щоб навчатись.

33

Мені потрібен саме Харків.

Звичайнісінький електрик, як наприклад, Лех Валенса.

34

У Харкові також є ШАГ, але як вони працюють, і які дипломи видають, я не знаю.

35

elektryk написав:

Тут така справа: мені, як АТОшнику держава дає змогу закінчити якісь курси. Я вибрав програмування.

Але є дві умови. 1 курси маєть коштувати не більше 5300 гр. 2 диплом має бути державного зразка.

Перша умова не суттєва. Я доплатю, якщо не втиснусь в ліміт.
А ось з другою проблеми.

Чи є такі курси в Харкові?? Бо я не знайшов.

Я просто залишу це тут.

x

36

Звідтіля:

ШАГ написав:

Взрослые (от 15 до 55 лет)