21

Re: Інфобізнес українською мовою

Я думаю, в залежності, від того, що продавати. Якщо, скажімо, черговий PHP урок для початківців ,то ні, ніхто не поведеться на це. Крім того, в таких темах жорстка конкуренція. Крім того, хто платитиме за те, що можна дістати безкоштовно на тих же торентах?
Цікавими в незалежності від мови будуть продукти які зараз актуальні для веб-майстрів. Це типу створення генераторів сайтів, парсери, доргени, різні спамилки. Або створення розширень під Joomla чи вордпрес.
Але цим потрібно займатись і знати тему. Уроки виведення на екран 'Hello World' зараз нікому не потрібні.
Як варіант платні курси, тобто, ви складаєте 10-15 уроків, а потім набираєте за певну плату студентів. Плата від 25-100 доларів з людини. Я сам платив за участь в подібних курсах, але на жаль, воно перервалось у зв'язку з тим, що тих хто оплатив навчання, не виникло бажання вчити програмування
Посилання на сам курс в якому я брав участь, чувак вже набирає мабуть, 6 чи 7 групу, значить потреба в цій темі є

Прихований текст

Інший варіант, вивчення мов, які набирають популярність Python чи джаваскрипт. Думаю, що можна знайти людей, які цим зацікавляться ,але хз, чи погодяться платити за ваш інфопродукт :)

Подякували: Felis silvestris catus1

22

Re: Інфобізнес українською мовою

Очі.завидющі написав:

Ні, курси принесуть лише збитки. Україна не має такої кількості україномовного бидла, щоб можна було конкурувати із Дєнісам Паповим. А загалом рентабельним може бути. Я наприклад купив свою читалку Pocketbook через те, що мені сподобався український літературний подкаст, якого фінансує той же ПокетБук.

А який саме покетбук брали якщо не секрет , я недавно задавав запитання на тему планшетів та читалок.

23

Re: Інфобізнес українською мовою

ping написав:

"продавайте не сверла, а дірки ." (с)
тоді шанси заробити на хліб з маслом зростуть.

Шкода що проституція не легалізована.