21

Re: Зворотні посилання приховані за допомогою css

Кльова тєма тут розвивається =)
Ось моя думка. Не думайте що гугл тупий. І не думайте що якщо він когось банить значить всіх банить, або якщо у когось одне працює то у всіх працює.
Думаю варто завжди в голові прокручувати фразу "факторів ранжування дохріна, дохріна дохріна"  Ця фраза реально підходить що б пояснити всі фічі-баги.
Можливо сайти з більшим пр більш детально аналізуються, або ще якась хрінь. Все ж таки "Факторів є дохріна" :D

Особисто я не користуюсь цими прихованими посиланнями. Не тому що вони там не діють чи ще щось. Стараюсь керуватись рекомендаціями гугла. І робити СДЛ =)

22 Востаннє редагувалося Patron (06.12.2012 12:07:02)

Re: Зворотні посилання приховані за допомогою css

про механізм гугла ви знаєте мало, бо не мали можливості з'ясовувати на чому вас попалили.

А ви в курсі шановний що реальні механізми гугла тримаються в секреті від публіки? Все що ми читаємо про механізми гугла це в більшості випадків здогадування і припущення.

23

Re: Зворотні посилання приховані за допомогою css

Мене ще гугл ніразу не забанив. Реально маю кілька відвертих гімносайтів на які йде трафік з гугла вже на протязі кількох років. Правда цей трафік малий, такий яким він був з самого початку.