161

Re: Як Ви відпочиваєте у вільний від комп'ютера час?

Там автопілот саджає ступінь з точністю до півметра, не думаю, що стабілізація для нього в цьому випадку проблема.

Подякували: Torbins1

162

Vo_Vik написав:

Там автопілот саджає ступінь з точністю до півметра, не думаю, що стабілізація для нього в цьому випадку проблема.

Ну сам Маск розповідав, що

Developing the rocket wasn't easy. In fact, Musk says it was "way, way more difficult" than SpaceX originally anticipated. "Falcon Heavy requires the simultaneous ignition of 27 orbit class rockets," he explained.

Because of this, Musk says there is a "lot of risk associated with Falcon Heavy," which is why he is setting the bar for success rather low for initial launches: "There's a real good chance that it does not make it to orbit. I hope it gets far enough away from the launch pad that it does not cause pad damage – I would consider that a win."

Я так розумію, що при мінімальному фейлі двигунів з якогось боку центр мас "завалюється" і траекторія стає нестабільною. Чи я помиляюся, і це скоріше просто про недостатню підйомну силу меншої кількості двигунів, якщо одночасно усі 27 не почнуть працювати?

so far out too far in

163

то коли вже запускати будуть?

Говоріть українською! Живіть українською! Відчувайте українською!

164

Позавчора зробили останнє випробування перед запуском - static fire. Про запуск наразі пишуть, що February 2018 Possibly 6th :) але дату запуску переносять вже роками :)

so far out too far in
Подякували: FakiNyan1

165

Ну там стабілізація робиться за рахунок зміни тяги двигунів, так що таки напевно якщо якісь не стартонуть разом з усіма, то стабілізації буде трошки кердик.