21 Востаннє редагувалося bohdanr (20.12.2013 16:22:23)

Re: Онлайн Ігри

Якщо вже хочеш заробити- найди недолік в системі захисту і розкажи розробнику за гроші про цей баг.

22

Re: Онлайн Ігри

Якщо я не помиляюсь то простіше "виготовити" бота який буде виконувати різні функції по тій же онлайн ігрі.
Навіщо ? Багатьом людям надоїдає просто сидіти і задроти , вони хочуть якоїсь легкої наживи в тій же ігрі.
А тут ваш бот буде просто облегчувати їм роботу. (доречі булло багато думок і плані нарахунок такого, проте я не хороший в програмуванні тому це все пішло спати)). Маю знайомго який сидів за місяць написав бота і за робив приблизно тис так 15 на ньому ( ну принаймі він так говорив , хоча , чомусь здається що більше))
Це на перший погляд здається , "навіщо ?", " це ж фігня!" , але не так воно , є багато " дурачків" які куплять вашого бота.
Та і нуансів багато, тре продумати багато чого наперед))

23

Re: Онлайн Ігри

m_stepan написав:

Якщо я не помиляюсь то простіше "виготовити" бота який буде виконувати різні функції по тій же онлайн ігрі.
Навіщо ? Багатьом людям надоїдає просто сидіти і задроти , вони хочуть якоїсь легкої наживи в тій же ігрі.
А тут ваш бот буде просто облегчувати їм роботу. (доречі булло багато думок і плані нарахунок такого, проте я не хороший в програмуванні тому це все пішло спати)). Маю знайомго який сидів за місяць написав бота і за робив приблизно тис так 15 на ньому ( ну принаймі він так говорив , хоча , чомусь здається що більше))
Це на перший погляд здається , "навіщо ?", " це ж фігня!" , але не так воно , є багато " дурачків" які куплять вашого бота.
Та і нуансів багато, тре продумати багато чого наперед))

Нащо ж ви це сказали... Тепер Faraon проникнеться вашими словами і почнеться нова єгипетська піраміда на форумі. :D

24

Re: Онлайн Ігри

Bartash
можливо

Хоча знаете , коли ростеш у не багатій родині, коли  у тебе получилось поступити за кордон, ти не тягнеш а батьків шкода підвести, коли за твоє навчання платять , і збирають копійка до копійки, то тобі вже не важно як гроші заробити, лиш би заробити.

Думаю розумієте. :(

25

Re: Онлайн Ігри

Як на мене, то найпростіший спосіб заробити на онлайн іграх - це створити свою власну.

26

Re: Онлайн Ігри

m_stepan написав:

Bartash
можливо

Хоча знаете , коли ростеш у не багатій родині, коли  у тебе получилось поступити за кордон, ти не тягнеш а батьків шкода підвести, коли за твоє навчання платять , і збирають копійка до копійки, то тобі вже не важно як гроші заробити, лиш би заробити.

Думаю розумієте. :(

Так кажете, ніби тут я і ще половина форуму - представники місцевої буржуазії, що вчилися в МГУ. :)
Хоча, ви тут недавно, тому пробачається: мій пост мав контекстуальний характер. ;)


то тобі вже не важно як гроші заробити, лиш би заробити.

Фріланс ніхто не відміняв навіть у Європі. Зрештою, якщо вчитеся на програміста - одразу і можливість практики, і шанс визначити свою нішу на ринку. :)

27

Re: Онлайн Ігри

Та роботу пропонують ще під час навчання але вимоги великі як для мене ,часто на мило приходить запрошення , і критерії ( у нас мило від Універу достепне багатьом айтишним фірмам польщі) от нас і " по- тихому " робрирають.
Як на мене я би більше щось з іграми працював, а то зара подивишся сподобається, а там баг на багу , лаги, непродумані штуки, одним словом , ну думають а створюють на бистру руку.
Думав навіть тестером устроїтися, та хто мене візьме)
Я око нибив, найду баги де небуть, і в онлайн ігрі , і в простій)  :D  8)
не хвалюсь, просто так воно ї є)

28

Re: Онлайн Ігри

а ще в загальному непогано зароблять на іграх на телефони , але тут сам не потягнеш, тут потрібна компанія знайомих ( до 5 чоловік хватає) там вже можна розібратися  чи за Андроїд чи на АйоеС , чи на Віндовс Фон.
як на мене то зараз Unity 3.4 набирає попиту, і HTML 5 ( Constrakt 2 (  якось так)) не відстрає) більше як такого не чув. Та і тут багато фірм займаються таким, у мене була можливість получити сертифікат від майкрософта для графіків, але я просрав  час ( ну давалося зробити 5 проєктів ( за 2 тижня), промалювати їх повністю і виставити до ігор само собою , на Фон).
Ідей море нарахунок ігор а от нарахунок реалізації це ніяк( От думаю може це набрати групу якусь аби трощки цим позайматися))

29

Re: Онлайн Ігри

Bartash написав:
m_stepan написав:

Якщо я не помиляюсь то простіше "виготовити" бота який буде виконувати різні функції по тій же онлайн ігрі.
Навіщо ? Багатьом людям надоїдає просто сидіти і задроти , вони хочуть якоїсь легкої наживи в тій же ігрі.
А тут ваш бот буде просто облегчувати їм роботу. (доречі булло багато думок і плані нарахунок такого, проте я не хороший в програмуванні тому це все пішло спати)). Маю знайомго який сидів за місяць написав бота і за робив приблизно тис так 15 на ньому ( ну принаймі він так говорив , хоча , чомусь здається що більше))
Це на перший погляд здається , "навіщо ?", " це ж фігня!" , але не так воно , є багато " дурачків" які куплять вашого бота.
Та і нуансів багато, тре продумати багато чого наперед))

Нащо ж ви це сказали... Тепер Faraon проникнеться вашими словами і почнеться нова єгипетська піраміда на форумі. :D

Знаєте Bartash, ви мене обіжаєте! (
Я категорично проти справи автора теми, тому що як ви знаєте я сам стараюся зробити гру і поставивши себе на місце тих людей з яких автор збирається збивати гроші за знайдені ним баги мені б було не приємно.
Я повністю підтримую те що написав Torbins. Краще вже самому зробити гру і на ній зарбляти! Якщо у вас є велике бажання то у Вас все вийде! + це і для душі приємно (це мені так здається)

30

Re: Онлайн Ігри

Faraon написав:

Знаєте Bartash, ви мене обіжаєте! (
Я категорично проти справи автора теми, тому що як ви знаєте я сам стараюся зробити гру і поставивши себе на місце тих людей з яких автор збирається збивати гроші за знайдені ним баги мені б було не приємно.
Я повністю підтримую те що написав Torbins. Краще вже самому зробити гру і на ній зарбляти! Якщо у вас є велике бажання то у Вас все вийде! + це і для душі приємно (це мені так здається)

Образити людину - останнє, що я б міг прагнути у цім житті. ;)
Чи ви як, пропонуєте мені всі іронічні пости в зелене огорнути?)

31 Востаннє редагувалося Faraon (16.01.2014 03:30:21)

Re: Онлайн Ігри

Bartash написав:
Faraon написав:

Знаєте Bartash, ви мене обіжаєте! (
Я категорично проти справи автора теми, тому що як ви знаєте я сам стараюся зробити гру і поставивши себе на місце тих людей з яких автор збирається збивати гроші за знайдені ним баги мені б було не приємно.
Я повністю підтримую те що написав Torbins. Краще вже самому зробити гру і на ній зарбляти! Якщо у вас є велике бажання то у Вас все вийде! + це і для душі приємно (це мені так здається)

Образити людину - останнє, що я б міг прагнути у цім житті. ;)
Чи ви як, пропонуєте мені всі іронічні пости в зелене огорнути?)

:)
та ні... в зелене не потрібно.