21

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

koala написав:

А я от не розумію - на форумі ніби-то люди не зовсім бідні, а на яхту мені гроші збирати не хочуть :)

Щось я нігде не бачив теми де б ви просили грошову допомогу щоб купити яхту, я б пожертвував деяку суму )))

22

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Faraon написав:

б пожертвував деяку суму

Пожертвуйте мені, мені вкрай потрібна яхта, бо я не маю іншої можливості потрапити на протилежний бік Дніпра а в Коали вже є =)
Щодо комп_ютера, я думаю проблема не в ньому, в далекому 200х році, я писав маленькі жава додатки для мобілок, в мене був копм_ютер, який мав 128 МБ оперативки, а улюблений netBeans потребував набагато більше, тому постійно брав із свопа, можете собі уявити на скільки воно швидко працювало, але це на працездатність кода ніяк не впливало! Тож не треба у своїх проблемах звинувачувати комп

Подякували: koala1

23

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Chemist-i написав:
Faraon написав:

б пожертвував деяку суму

Пожертвуйте мені, мені вкрай потрібна яхта, бо я не маю іншої можливості потрапити на протилежний бік Дніпра а в Коали вже є =)
Щодо комп_ютера, я думаю проблема не в ньому, в далекому 200х році, я писав маленькі жава додатки для мобілок, в мене був копм_ютер, який мав 128 МБ оперативки, а улюблений netBeans потребував набагато більше, тому постійно брав із свопа, можете собі уявити на скільки воно швидко працювало, але це на працездатність кода ніяк не впливало! Тож не треба у своїх проблемах звинувачувати комп

Я не говорю що він виноватий в всіх моїх проблемах, я говорю що він іноді перегинає палку тоді коли кілька годин не працює топ сервер або база мені повідомляє що пароль не правльний коли пароль я записав правельно, але через декілька перезапускань компютера це проходить!

24

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

ми щось робити будем ?

25

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Faraon написав:

В принципі я не поганий програміст тому що я і не є програмістом, але намагаюся ним стати!

І ще раз, як сказав Роккі: keep moving forward. That’s how winning is done!

Faraon написав:

Можливо ви і праві, але все ж я думаю що в багатьох суперечках які виникали в моїх темах які я створив винен мій компютер (операційна система)!

The world ain’t all sunshine and rainbows. It’s a very mean and nasty place, and I don’t care how tough you are, it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But you gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain’t where you wanna be because of him, or her, or anybody. Cowards do that and that ain’t you. You’re better than that!

:)

26

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Singularity написав:

ми щось робити будем ?

Давайте напишемо якусь онлайн-гру конкурента LinguaLeo та Memrise...

27

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Faraon написав:

Можливо ви і праві, але все ж я думаю що в багатьох суперечках які виникали в моїх темах які я створив винен мій компютер (операційна система)! Пояснювати чому не буду

SET SARCASM_MODE ON

У нас, на далекому Сході, кажуть так: "Плахому танцору %вставте пропущене слово% мєшают". :)

28

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

bunyk написав:
Singularity написав:

ми щось робити будем ?

Давайте напишемо якусь онлайн-гру конкурента LinguaLeo та Memrise...

В створенні ігри найтяжче придумати ідею.  Я б краще порадив на початок створити ігру з простим функціоналалом але з хорошою графікою текстур (картинок) та дизайном. Для мене на першому місці стоїть графіка і лише після цього функціонал ігри)
Приведу приклад:
http://mobportal.net/img/game_java/Dood … Jump_6.png
ігра з обменеженим функціоналом і непоганою графікою, але з хорошим сценарієм! Не знаю як вам но вона мені подобається, хоча останім часом почала трішки набридати!

29

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Bartash написав:
Faraon написав:

Можливо ви і праві, але все ж я думаю що в багатьох суперечках які виникали в моїх темах які я створив винен мій компютер (операційна система)! Пояснювати чому не буду

SET SARCASM_MODE ON

У нас, на далекому Сході, кажуть так: "Плахому танцору %вставте пропущене слово% мєшают". :)

зуби?

30 Востаннє редагувалося Chemist-i (10.12.2013 17:53:17)

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Faraon написав:

зуби?

це

http://www.sostav.ru/articles/rus/2006/columns/efir/images/mts4b.jpg

31

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Chemist-i написав:
Faraon написав:

зуби?

це

http://www.sostav.ru/articles/rus/2006/columns/efir/images/mts4b.jpg

:D

32

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Chemist-i написав:
Faraon написав:

зуби?

це

http://www.sostav.ru/articles/rus/2006/columns/efir/images/mts4b.jpg

Прихований текст

кожен думає в міру своєї розбещеності(с)

33

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

давайте в цій темі кожен напиши декілька фраз типу: я хочу створити .... і дальше хай доповнить =)

1. Я хочу створити якийсь інструмент для перевірки української орфографії - пунктуація орфографія і інші. Краще ніж те що є зараз

Подякували: bunyk, FakiNyan2

34 Востаннє редагувалося Faraon (10.12.2013 19:38:54)

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

1. Я хочу створити браузерну ігру про середньовіччя на подобі телесеріалу "Мерлін".

35

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

bunyk написав:
Singularity написав:

ми щось робити будем ?

Давайте напишемо якусь онлайн-гру конкурента LinguaLeo та Memrise...

чув про них але ніколи не був на них не був.

36

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

funivan написав:

1. Я хочу створити якийсь інструмент для перевірки української орфографії - пунктуація орфографія і інші. Краще ніж те що є зараз

Моя співробітниця зараз пише диплом по синтаксичному аналізу української мови. Диплом що цікаво англійською. Я її трохи підколюю аби його десь виклала. :)

37 Востаннє редагувалося FakiNyan (10.12.2013 20:20:36)

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Я хочу, і зроблю найкращу онлайн-гру в світі. Коли я зароблю перший мільйон, то візьму в свою компанію коалу, як старшого програміста, ціан, як старшого дизайнера, та фунівана, як одного з модераторів, котрий буде цілодобово перевіряти користувацькі ніки та повідомлення на наявність в них заборонених слів та помилок. Якщо ще хтось хоче в мою майбутню компанію, то забивайте місця заздалегідь.

Подякували: karmeljuk1

38

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

FakiNyan написав:

ціан, як старшого дизайнера

лолват?

39

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

Cyan написав:
FakiNyan написав:

ціан, як старшого дизайнера

лолват?

гаразд, генеральний дизайнер.

40

Re: Чому програмісти які володіють знаннями не створюють спільні проекти?

FakiNyan написав:
Cyan написав:
FakiNyan написав:

ціан, як старшого дизайнера

лолват?

гаразд, генеральний дизайнер.

треба лиш зробити заміну
генеральний -> дебільний
і я згодна