21

Re: Ідеї для веб сайтів

А я все ніяк не кристалізую свою ідею форуму, де користувачам не потрібно паритись "чи в тій гілці вони створили свою тему", та "чи така тема вже є, чи ні".

Розумію що ціль дуже висока (бо по-суті для цього треба мати пошукову систему, що працює із семантичним розбором речень/слів), але все одно періодично повертаюсь до неї...

У мене також є ідея форуму, але трохи інша. Якщо користувач починає флудити і писати не по темі, або починається інша розмова - модер може нажати кнопку і пренести повідомлення або навіть декілька у іншу гілку. А в поточній темі буде красиво відображатись: нова тема ... і посилання + 2-3 короткі повідомлення з цієї теми =)

Ваша ідея мені також подобається. Але як організувати таку фішку, навіть якщо мати всі інструменти. Адмін сам задає теми і рухає форум у правильному напрямку, а по іншому буде бардак)

22

Re: Ідеї для веб сайтів

як на мене форуми вже доживають свого віку. Потрібно орієнтуватися на нові тенденції

23

Re: Ідеї для веб сайтів

karmeljuk написав:

як на мене форуми вже доживають свого віку. Потрібно орієнтуватися на нові тенденції

Наприклад?
Ви про соцмережеподібні проекти?

24

Re: Ідеї для веб сайтів

соцмережі (котрі я ще більше зневажаю), блоги, влоги або взагалі щось нове не придумане

25

Re: Ідеї для веб сайтів

Чатики, Q/A
Буде потреба вигадають нове, а так все ок

26

Re: Ідеї для веб сайтів

Форуми я думаю вимирають за їхньої не розвиненості . Q/A цікаво але  все таки там просто так не поговориш.

В моїй голві крутиться щось середнє між Q/A + форумом який буде кльово оргіназований і напічканий різними можливостями що б читати зручно на планшеті (телефоні)

Але взагалі форуми ще довго будуть =) Так як і електронна пошта я думаю );

27

Re: Ідеї для веб сайтів

funivan написав:

Форуми я думаю вимирають за їхньої не розвиненості . Q/A цікаво але  все таки там просто так не поговориш.

В моїй голві крутиться щось середнє між Q/A + форумом який буде кльово оргіназований і напічканий різними можливостями що б читати зручно на планшеті (телефоні)

Але взагалі форуми ще довго будуть =) Так як і електронна пошта я думаю );

Швидкий форум + RSS + зручний переглядач на мобільних девайсах + люди = гут :).

28

Re: Ідеї для веб сайтів

мож забацати =)

29

Re: Ідеї для веб сайтів

форум на яку тематику?

30

Re: Ідеї для веб сайтів

funivan написав:

...
Ваша ідея мені також подобається. Але як організувати таку фішку, навіть якщо мати всі інструменти. Адмін сам задає теми і рухає форум у правильному напрямку, а по іншому буде бардак)

Так отож =). Грубо кажучи, в моїх мріях, модератори замінені на парсери, які розуміють семантику повідомлень.  Якщо вдаватись до абстракції, то це має бути щось схоже до:

  • юзер бачить активну тему, заходить на неї

  • цей же юзер на своїй хвилі, тобто в своєму контексті і починає говорити щось, що лише перетинається із даною активною темою, але точно не є її основою

  • "розумний" парсер, бачить, що юзер говорить щось не в тему, і не тикає його обличчям в гівно невідповідність, а просто говорить, що це повідомлення автоматично перенеслось десь в окрему тему і дає йому відповідний лінк на цю нову тему

  • кількість юзерів в новій темі може бути більше одного, бо "все нове - це забуте старе"...

...
Щось типу цього

31

Re: Ідеї для веб сайтів

"розумний" парсер, бачить, що юзер говорить щось не в тему, і не тикає його обличчям в гівно невідповідність, а просто говорить, що це повідомлення автоматично перенеслось десь в окрему тему і дає йому відповідний лінк на цю нову тему

фішка в тому що парсер фіг оприділить =))

32

Re: Ідеї для веб сайтів

funivan написав:

фішка в тому що парсер фіг оприділить =))

Кажуть що вже теперішній Google має певні схожі риси з таким парсером...

33

Re: Ідеї для веб сайтів

Кажуть що вже теперішній Google має певні схожі риси з таким парсером...

Гугл багато чого вміє але і багато чого не вміє =) Я сумніваюсь що він шарить. От Ватсон від IBM думаю таке може прочухати. Але теж важко =)

34

Re: Ідеї для веб сайтів

А жарти, троллінг та його товщину парсер зможе вловити?)
А контролювати конфлікти, що перебігають з інтелігентними репліками?)
А аватарки юзерам блочити?)

Людина створює засоби спрощення власної праці, А НЕ ЗАМІНИ собі.

35

Re: Ідеї для веб сайтів

Bartash написав:

...
Людина створює засоби спрощення власної праці, А НЕ ЗАМІНИ собі.

Мені здається, що людина створює засоби для уникнення рутини, і далеко не кожному модератору подобається користуватись його владою щоб когось "нажучити".

36

Re: Ідеї для веб сайтів

нюхом чую тут штучний інтелект... при чому, високорозвинений

37 Востаннє редагувалося ktretyak (03.02.2014 16:45:15)

Re: Ідеї для веб сайтів

Cyan написав:

нюхом чую тут штучний інтелект... при чому, високорозвинений

Так, цілком можливо. Я просто боявся в слух це сказати =).

Bartash написав:

А жарти, троллінг та його товщину парсер зможе вловити?)
А контролювати конфлікти, що перебігають з інтелігентними репліками?)
А аватарки юзерам блочити?)

Ну якщо парсер чогось не розуміє, то жаліється на це своєму господареві - людині.

38

Re: Ідеї для веб сайтів

Ну якщо парсер чогось не розуміє, то жаліється на це своєму господареві - людині.

Модеру простіше самому буде нацокати аніж вчити бота розбирати повідомлення =)

39

Re: Ідеї для веб сайтів

ktretyak, а ти сам знаешь як відрізнити офтоп чи не офтоп ?
А рішення хороше давайте придумаєм ШІ який буде робити те що я сам не знаю як робити. (до речі ми тут уже офтопим в усю)

В будь-якому разі свобода і відсутність цензура це добре
+ непорозуміння краще залагуджувати з людьми.

Також кнопки "Поскаржитися модератору" хороше рішення. Чи навіть просто "поскаржитися на повідомлення " і видаляти/банити за певним алгоритмом.

40

Re: Ідеї для веб сайтів

В будь-якому разі свобода і відсутність цензура це добре

Цензура все рівно має бути ;) а то будуть всюди сісі пісі =) ))