41

Re: Ідеї для веб сайтів

Singularity, розумію твою критику в плані ШІ, та згоден з нею. Але ж ми тут не складаємо плани, тема ж має ключове слово "ідеї". Тобто якщо ми обговорюємо ідеї - це аж ніяк не офтоп.

P.S. Не така вже й недосяжна мета парсера, який розумітиме що в тему, а що ні. Більша проблема, мабуть, стоїть в оптимізації цього процесу...

42

Re: Ідеї для веб сайтів

ktretyak написав:
Bartash написав:

...
Людина створює засоби спрощення власної праці, А НЕ ЗАМІНИ собі.

Мені здається, що людина створює засоби для уникнення рутини, і далеко не кожному модератору подобається користуватись його владою щоб когось "нажучити".

Слабко корелює. "Жучелюб" жучитиме як вручну, так і автоматом, імго. :)
Але спрощення - це, певною мірою, і є "уникнення рутини". :)

43

Re: Ідеї для веб сайтів

А якщо буде забагато цензуры - то буде СССР відсутність людей  :)

44

Re: Ідеї для веб сайтів

Комусь вже спадала на думку ідея створення сайту, аналогічного теперішньому хотлайну? Мені здається, що саме такими повинні бути сайти, на яких можна досить добре заробляти - вони беруть гроші лише за те, що добре рекламують чужий товар. Ніякого спаму, мінімум відповідальності, за рекламу платять хороші гроші, і всі задоволені...

45

Re: Ідеї для веб сайтів

Причому якщо такий сайт зробити україномовним, то зразу займемо поки що незайняту свою нішу. Тотальна зневага до української мови, з однієї сторони - негативно вплинула і зараз спостерігається великий дефіцит якісного україномовного контенту, але з іншої сторони - якщо створювати якісні україномовні сайти, то вони досить швидко облюбовуються пошуковими машинами і видають їх в перших рядах...

46

Re: Ідеї для веб сайтів

вся фішка в рекламі) туда бухаться чималі ресурси)) І ваша 1-2 тис досить таки незначний вклад. Але я також думав про таку штуку ;)

47

Re: Ідеї для веб сайтів

funivan написав:

вся фішка в рекламі) туда бухаться чималі ресурси)) І ваша 1-2 тис досить таки незначний вклад. Але я також думав про таку штуку ;)

То займіться спільною справою :)

48

Re: Ідеї для веб сайтів

То займіться спільною справою :)

ага а бабло де брати ?:))

49 Востаннє редагувалося HetmanNet (05.02.2014 11:02:16)

Re: Ідеї для веб сайтів

funivan написав:

То займіться спільною справою :)

ага а бабло де брати ?:))

Йдіть на Майдан та очікуйте коли вже нарешті підуть штурмувати хату Яника, там під час штурму як раз чимось розживетеся

Подякували: Faraon1

50

Re: Ідеї для веб сайтів

без політики, будь ласка

51

Re: Ідеї для веб сайтів

HetmanNet написав:
funivan написав:

То займіться спільною справою :)

ага а бабло де брати ?:))

Йдіть на Майдан та очікуйте коли вже нарешті підуть штурмувати хату Яника, там під час штурму як раз чимось розживетеся

Сподіваюся, репліка була зеленого кольору?)

—Это замечательно, клянусь богом. “Всех, кто скажет, что другая...” А что бы вы со своей стороны могли предложить?
—Да что тут предлагать?.. А то пишут, пишут... Конгресс, немцы какие-то... Голова пухнет. Взять все, да и поделить...
—Так я и думал, — воскликнул Филипп Филиппович, шлепнув ладонью по скатерти, — именно так и полагал.
—Вы и способ знаете? — спросил заинтересованный Борменталь.
—Да какой тут способ, — становясь словоохотливым после водки, объяснил Шариков, — дело нехитрое. А то что же: один в семи комнатах расселился штанов, у него сорок пар, а другой шляется, в сорных ящиках питание ищет...
—Насчет семи комнат — это вы, конечно, на меня намекаете? — Горделиво прищурившись, спросил Филипп Филиппович.
http://glagol.in.ua/wp-content/uploads/2012/12/sharikov_i_preobrajenskiy.png

52

Re: Ідеї для веб сайтів

Йдіть на Майдан та очікуйте коли вже нарешті підуть штурмувати хату Яника, там під час штурму як раз чимось розживетеся

Своєю фразою я хотів показати що немає ресурсів на таку штуку. А у вас якісь дивні уявлення про отримання грошей =)

53 Востаннє редагувалося ktretyak (05.02.2014 14:34:53)

Re: Ідеї для веб сайтів

Я все-таки переконаний, що для розкрутки україномовного сайту, в наш час, достатньо зробити якісний сайт. Це все що потрібно для реклами.
Сайт же не якийсь реальний магазин, про який можуть знати лише його сусіди. Хоча, звичайно, якщо говорити про блискавичну розкрутку, щоб через пів року щоденно заходило стабільно десятки тисяч хостів, то це зробити не просто, хоча мабуть й реально.

54

Re: Ідеї для веб сайтів

в наш час, достатньо зробити якісний сайт

якісних сайтів дуже дуже багато навколо, але це не є на даний час достатньою умовою для популярності такого сайту

55

Re: Ідеї для веб сайтів

karmeljuk написав:

в наш час, достатньо зробити якісний сайт

якісних сайтів дуже дуже багато навколо, але це не є на даний час достатньою умовою для популярності такого сайту

Погоджуюсь, що навколо дуже багато якісних сайтів, але не погоджуюсь, що багато з них україномовні. А це дуже важливо, бо пошукові машини беруть до уваги на якій саме мові користувач хоче побачити запитуваний контент.
Звичайно, коли я кажу "якісний сайт", то маю на увазі якість окрім технічної сторони (неглючний, швидко завантажується, зручна навігація...), ще й якісний дизайн, та якісний контен...
Ну і само собою розуміється, що для початкової розкрутки - повідкривати сторінки в соцмережах, dmoz.org і т.д.

56 Востаннє редагувалося karmeljuk (05.02.2014 15:16:31)

Re: Ідеї для веб сайтів

сайт буде популярним і приносити прибуток тоді, коли він буде нести щось інноваційне та потрібне людям, тоді будуть заходити люди, і не важливо україномовні чи ні. Якщо ж сайт буде таким як тисячі навколо, то особливого сенсу вкладати час та сили я не бачу, лише для себе і друзям показати.

Приклади хороших україномовних сайтів - hurtom.com, ukrbash.org, vulyk.ua. Ідея проста, і навіть не оригінальна, але вчасна і потрібна.

57 Востаннє редагувалося ktretyak (05.02.2014 15:32:04)

Re: Ідеї для веб сайтів

karmeljuk, вибачте, але наведені вами сайти я б не назвав якісними. Дизайн і навігація досить слабенькі, хоча сама ідея сайтів, зокрема, сайту hurtom.com заслуговує на повагу.
Не знаю чи ви маєте свій сайт, але я маю і бачив як рейтинг мого сайту стрімко зростав. Це при тому, що дизайн теж був (і поки що залишається) досить слабеньким. Аналізуючи чому саме мій невиразний сайт має серйозний рейтинг серед пошукових машин (при пошуку на українській мові, приблизно по 400 ключовим словам, мій сайт видається на перших сторінках) прийшов до висновку, що це саме через малу конкуренцію серед україномовних сайтів. Не вірите мені? Спитайте щось в гугла про PHP на українській мові і подивіться де буде site-konstruktor.com.ua.

58

Re: Ідеї для веб сайтів

мабуть в нас різне розуміння якісних продуктів. А помилки можна знайти будь-де, навіть у коді гугла, який не проходить валідацію

59

Re: Ідеї для веб сайтів

Отже моя супер пупер ідея. Як реалізувати знаю, але потрібні однодумці =)


Дуже часто ми користуємось закладками. Деколи сторінки на які ми хочемо перейти пропадають, або зберегли закладку на картинку а її видалили, + необхідно доступ до інтернету.
Я пропопную наступний сервіс. Заходимо на сторінку. Виділяємо необхідний блок (текст) і нажимаємо наприклад зберегти.
Цей текст попадає до вас в акаунт. Ви можете його переглянути на будь якому пристрої у будь який час (синхронізація і тд)
Відмітити тегом, зробити ще якісь фішки які хочете (відправити в архів, чи ще щось)

Коротко про фішки :
1 у вас є можливість самому вибирати що ви хочете зберегти з даної сторінки. (текст картинки чи ще щось)
2. Контент завжди доступний. Тобто немає такого що видалили картинку з сайту і ви більше її не побачити.
3. Дизайн перегляду. Всі шрифти і інші стилі тексту можна привести до єдиного формату (хочете текст читати розміром 18 хай буде 18)
4. Гарячі клавіші.


Є такий чудовий сервіс називається getpocket.com В чому його фішка. Передав ссилку на сторінку він викачав головний текст і ти його спокійно читаєш. Красивий без всякої лишньої інформації. Є недоліки, наприклад неможливо додати свій текст, не завжди коректно оприділяє що треба зберігати. Із сторінками на яких ви залогінились ніяк не працює.

Якщо хтось таким буде користуватись і хоче допомогти у розробці (або тестуванні) я готовий почати мутити таку фішку ;)

60

Re: Ідеї для веб сайтів

Перша дійсно розумна ідея в цій темі. З радістю допоможу, сам шукав схожий сервіс