21

Re: Особливості IDE PhpStorm

funivan написав:

І на останок:

Для чого це писати?

 public function __construct($message, $code)
{
parent::__construct($message, $code);
}

Я написав штучний приклад, а не живий код...

22

Re: Особливості IDE PhpStorm

    throw HTTP_Exception::factory(404, "Запрошений URL ':uri' не знайдено на даному сервері.")

Вигода - менше класів треба застосовувати.

У вас все рівно має бути клас  HTTP_Exception

Чому просто не писати ось так, я так і не зрозумів.

    throw new HTTP_Exception("Запрошений URL ':uri' не знайдено на даному сервері.", 404)

Кількість класів однакова =)
Якщо зможете напишіть в приватні повідомлення, або в окрему тему, а тут будемо про шторм :)

23

Re: Особливості IDE PhpStorm

Короче, грохнув я шторм (і рука не здригнулась). Я уявляв платну IDE значно кращою...

24

Re: Особливості IDE PhpStorm

Короче, грохнув я шторм (і рука не здригнулась). Я уявляв платну IDE значно кращою...

На колір і смак. Особисто я знайшов більше переваг у неї ніж в нетбінс. Саме тому і перейшов.

В нетбінс кодив близько 3х років (А скільки часу ви кодили в нетбінс? ? )

25

Re: Особливості IDE PhpStorm

funivan написав:

Короче, грохнув я шторм (і рука не здригнулась). Я уявляв платну IDE значно кращою...

На колір і смак. Особисто я знайшов більше переваг у неї ніж в нетбінс. Саме тому і перейшов.

В нетбінс кодив близько 3х років (А скільки часу ви кодили в нетбінс? ? )

Роки три використовував нетбінс досить рідко, бо займався веб-програмуванням по залишковому принципу - лише незначний час після роботи, причому лише коли на це було бажання - як хоббі. Ну і років два більш-менш інтенсивно, коли побачив, що за веб-програмуванням досить цікаве, перспективне і високооплачуване майбутнє.