21 Востаннє редагувалося FakiNyan (02.11.2014 19:59:04)

Re: Харчування

а в мене таких проблем ніколи не буде, адже я люблю, та, наче, вмію готувати, от як буду заробляти, то куплю собі різних інгрідієнтів, та приготую щось суперпупер смачнюще
p.s. прям зараз готую котлету по-київськи, вона вже стала майже буденною в моєму раціоні
eat me :D  вибачайте за кошмарну презентацію

Прихований текст
http://puu.sh/cApGV/73ce23c6cf.png
All you want is a dingle,
What you envy's a schwang,
A thing through which you can tinkle,
Or play with, or simply let hang...
Подякували: bvn1

22

FakiNyan написав:

а в мене таких проблем ніколи не буде, адже я люблю, та, наче, вмію готувати, от як буду заробляти, то куплю собі різних інгрідієнтів, та приготую щось суперпупер смачнюще
p.s. прям зараз готую котлету по-київськи, вона вже стала майже буденною в моєму раціоні
eat me :D  вибачайте за кошмарну презентацію

Прихований текст
http://puu.sh/cApGV/73ce23c6cf.png

чувак, та це ж найс)

Don’t do as I have done
Win where I have lost
Have where I have none

23

Cyan написала:

взагалі дівчатам легше перейти до веганства, тому тут немає нічого дивного

а що на рахунок свинини і волового м'яса?  :D
саме веганства? це взагалі жах: вагетеріанство мною ще якось сприймається і я уже писав чому, але веганство, ну як можна не їсти їжі тваринного походження??? що тоді взагалі їсти?

Don’t do as I have done
Win where I have lost
Have where I have none

24

я от теж не проти якось повегетаріанстувати, просто цікаво, чи будуть якісь позитивні зміни в самопочутті

25

Regen написав:

а що на рахунок свинини і волового м'яса?  :D

практично не вживаю
але знову таки, якщо організм потребує, то нема нічого страшного, щоб перекусити свининою раз на рік/півроку
а так, дякую, не треба

Regen написав:

саме веганства? це взагалі жах: вагетеріанство мною ще якось сприймається і я уже писав чому, але веганство, ну як можна не їсти їжі тваринного походження??? що тоді взагалі їсти?

бувають і такі люди...
кожен їсть те, що йому до вподоби і якщо цей вибір робиться в певних межах, ну що поробиш

Психологічні бесіди з додатковою послугою промивання мізків. Недорого.
Не дизайню. Взагалі ні разу. У назві розділу "Дизайн та графіка" є слово "графіка" - ось тут трохи шарю. І не більше. Так, часто питають.
Продам гараж
Подякували: tim, bvn2

26

Cyan написала:

але знову таки, якщо організм потребує, то нема нічого страшного, щоб перекусити свининою раз на рік/півроку

А то брешуть, що в вегетаріанців перестають вироблятись ферменти для травлення тваринних білків, тому через деякий час вони м’ясо взагалі фізично не можуть їсти?

Прихований текст
Просто сьогодні вже зустрічася з темою харчування. Який збіг.

27

bunyk написав:

Який збіг.

Мені на пошту лист прийшов.

28

bunyk написав:

А то брешуть, що в вегетаріанців перестають вироблятись ферменти для травлення тваринних білків, тому через деякий час вони м’ясо взагалі фізично не можуть їсти?

я цього не заперечую, але такі зміни відбуваються не відразу - організму потрібно "звикнути" до такої дієти, адже до того він звик що йому можна приймати все що забажається
а я просто не хочу себе мордувати, тому рамки є, але не сурові: я не веган і не збираюсь ним бути, просто впевнена, що смачна їжа не обов'язково повинна містити в собі м'ясо

Психологічні бесіди з додатковою послугою промивання мізків. Недорого.
Не дизайню. Взагалі ні разу. У назві розділу "Дизайн та графіка" є слово "графіка" - ось тут трохи шарю. І не більше. Так, часто питають.
Продам гараж

29

порадьте якусь овощну штуку, щоб можна було на пару її приготувати

30

є така думка що ніякої дієти чи раціонів немає, хочеться їж, да не обжиратись.
Дієта переводиться як "харчуйся правильно", а не голодай, а то в нас як в анекдоті:

- Я сижу на трьох дієтах
- А чого ?
- Бо одною не наїдаюсь!

- Поганому трояну фаєрвол заважає
- Ніколи не програмуйте та не пийте пиво
Якщо ви з першого разу написали програму, в якій немає жодної помилки, повідомте про це системного програмісту: він виправить помилки в компіляторі

31

сніданок - кащап/картопля з яйцем смаженим чи ще щось таке - це без варіантів - бо шлунок.

обід - зазвичай те саме, вечеря - вільна

32

Ви мене вибачте, але я не розумію вегетеріанців) Точніше розумію, але не змогла б жити без м'яса, адже в ньому сенс мого життя, настільки я його люблю)

Подякували: 0xDADA11C7, HetmanNet2

33

Pupka96 написала:

Ви мене вибачте, але я не розумію вегетеріанців) Точніше розумію, але не змогла б жити без м'яса, адже в ньому сенс мого життя, настільки я його люблю)

Можливо Ви просто хижак? :)

x

34

Chemist-i написав:
Pupka96 написала:

Можливо Ви просто хижак? :)

Або просто здорова людина..

Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..
Подякували: /KIT\1

35

Pupka96 написала:

Сире чи варене, смажене, копчене?

36

bunyk написав:

Просто верне від м’яса вже через півроку-рік без нього. Це ніби Вам запропонували з’їсти сиру картоплю, або зерно.

37

озьдо тільки що приготував

Прихований текст
http://puu.sh/rzra2/e180072c7a.jpg
Подякували: Arete, bvn2

38

FakiNyan написав:

Прихований текст

Що це таке?

x

39

Chemist-i написав:
FakiNyan написав:

Прихований текст

Що це таке?

ньокі

40

нещодавно жер голубці прямо з капустою, вперше в житті!