21

Re: Україна разом

На рахунок проекту: приємний дизайн цікава ідея.
Відносно реалізації:
1. Зробіть можливість що б автоматом визначало місце  знаходження, якщо користувач дозволить. Відносно свого місця розташування набагато легше обрати позицію (+- 20 км )
2. Інпут для того що б ввести місто, вулицю і тд ;)

p.s. Я не проти яндекс карт. І взагалі у яндекса є такі рішення яких немає у інших сервісів. В тому числі карти мають свою перевагу. А казати що це російський бізнес мені досить важко.

Подякували: koala, Replace2

22

Re: Україна разом

Принципово не буду користуватись "яндекс-картами"
Стосовно баяна

Replace написав:

А ви у росіян цікавились, що вони про це думають? У звичайних людей?
Не знаю як ви, а я знаю дуже багато хороших росіян.

На моє глибоке переконання - це казки, що "народ московії ні при чому". Якщо б це було так, то у пукіна не було б підтримки 70%. Той мізер, що вийшов на вулиці проти війни (як кажуть ЗМІ - десь 20 - 50 тис.) це крапля в морі, бо самих лише українців там 3 млн. Причому більшість із тих, що вийшли "за мир" хочуть щоб їм Крим дістався без війни...

Подякували: 0xDADA11C71

23

Re: Україна разом

Якщо б це було так, то у пукіна не було б підтримки 70%.

Ви ще скажіть, що в Криму 96% підтримали приєднання до Росії...

24

Re: Україна разом

І тим не менш - якби "зелені чоловічки" спробували увійти у Львів чи Київ, дуже швидко були б жертви, і непоодинокі, з обох боків. В Криму жертв до останнього часу не було. Як і в Росії.

Подякували: ktretyak1

25

Re: Україна разом

Replace написав:

Якщо б це було так, то у пукіна не було б підтримки 70%.

Ви ще скажіть, що в Криму 96% підтримали приєднання до Росії...

70% - це дані соцопитувань московії, а не закрите агітування, голосування, підрахунок, і все за 10 днів, як це було в Криму.
Навіть якщо із 70% в московії соціологи накинули ще +10% чи навіть +30%, то це особливо нічого б не змінило.

26

Re: Україна разом

Навіть якщо із 70% в московії соціологи накинули ще +10% чи навіть +30%, то це особливо нічого б не змінило.

раз пішов офтоп тоді ось моя думка:
В Росії і в Україні є прибабахані люди. Що одні пургу гонять що інші.
В Росії і в Україні є тупа влада. Вимудровує неясно які речі і щось придумує.
В Росії і в Україні є нормальні люди. Які проти війни, проти путіна, проти крадіжок і вбивств.

Судити  по соцопитуваннях і тд це таке само що пальцем в небо тикати. Я зараз не вірю ні соцопитуванням ні виборам ні іншим штукам. Є своя думка, яка базується на різних джерелах, але я не можу сказати що прямо таки всі росіяни прибабахані і давайте їх стріляти.

Як на мене то наша нова влада показала що вона бездарна і туфтова. Дякую за увагу)

Подякували: Replace1

27

Re: Україна разом

funivan написав:

В Росії і в Україні є ...

Зате українці не зазіхають на територію московитів, яка теж історично "випадково" залишилась на Кубані. Українці не називають московитів фашистами лише через те, що вони хочуть на своїй землі говорити на власній мові. Українці не потурають сепаратистам на території московії, і не засилають диверсійних груп для розхитування ситуації та для поглиблення міжнаціональної конфронтації. Українці так нагло, підступно, підло і цинічно не брешуть, як московити заславши свої війська в Крим.
Куча прикладів з історії, коли на Колиму вивозили, розстрілювали по вуглах і у відкриту під Крутам українців, морили голодом...

Народ, про який паритет ви говорите, про який міфічний "русский народ" ви говорите, який ні при чому? Хто всі ці діяння робить, якщо не "русский народ"?

28

Re: Україна разом

Пане funivan, кожен нарід має такий уряд, якого заслуговує. Естонці навіть в СРСР примудрялися не красти і розбудовувати нормальну інфраструктуру. А фіни навіть від СРСР відбилися і не мали такого уряду. Ну і українці з росіянами... гм...

Пане ktretyak, це робить російська влада. Гадаєте, селянин з-під Архангельська чи нафтовик з Тюмені чи там бурятський шаман потурає сепаратистам в Україні, засилає диверсійні групи чи називає українців фашистами?
Інша справа, що їх така влада влаштовує, принаймні, влаштовує більшість - ось це і є проблемою. А окремі притомні росіяни, в кількостях, можливо, до 30%, і існують. Але більшість не них. З чого не випливає, що всі там покидьки.

29

Re: Україна разом

Щодо Google Maps:

25,000 requests/day

P.S. Повністю погоджуюсь з Іваном.

Щодо росіян, яких я знаю і спілкуюсь:
Мурманськ - ніхто там Путіна не підтримує і вони переживають за Україну, так як багато там живе українців.
Москва - троє людей, яких я знаю всі підтримують українців. Коли був євромайдан, то вони нам заздрили і говорили, що круто вам. Путіна теж ніхто не підтримує.
Спб - одна дівчина, яку я там знаю до недавна підтримувала Путіна, поки не почалась історія з Кримом.

30 Востаннє редагувалося ktretyak (19.03.2014 15:49:54)

Re: Україна разом

koala написав:

...
Інша справа, що їх така влада влаштовує, принаймні, влаштовує більшість - ось це і є проблемою...

Чому це "інша справа" це якраз та справа, яку я і маю на увазі. Зрозуміло, що я не говорю про 100% Московії. Влада - це представники народу, який вона очолює. І якщо віками не змінюється їхня влада, то це дуже аргументовано говорить, що це таки властиво тому народові.

31

Re: Україна разом

25,000 requests/day

а що є більше?

32

Re: Україна разом

Vo_Vik, вчора було 22,817.

33

Re: Україна разом

Народ, про який паритет ви говорите, про який міфічний "русский народ" ви говорите, який ні при чому? Хто всі ці діяння робить, якщо не "русский народ"?

Я поважаю вашу думку але хочу що б ви зараз задумались над одною штукою.

Російський народ це звичайні люди які мають зарплату, ходять на роботу і там пють чай. Деякі кричать війна, деякі ні.
Я думаю ці всі мутки робить російська влада. А саме путін. Ось хто це мутить. Народ не стояв на площі в Москві і не кричав давайте захопимо Україну.  Моя думка ;)

34

Re: Україна разом

від цього флуду нам усім стане краще, ага

Прихований текст

http://cs310831.сайт-злодій/v310831754/7cd9/UJGt69qB_sQ.jpg

35

Re: Україна разом

Приємно вражена сайтом, гарна робота.
щодо викорінення всього російського, особливо в IT - сфері, то це нераціонально та примітивно. Краще витрачати зусилля на поліпшення українського бізнесу ( ресурсів), ніж вести боротьбу з російськими.

36

Re: Україна разом

Щодо Яндекса: http://watcher.com.ua/2014/02/27/dyrekt … ashystamy/

37

Re: Україна разом

Завтра на сайті буде використовуватись Google Maps.

38

Re: Україна разом

Як зареєструватись???? У мене не виходить!!!

39

Re: Україна разом

Руслано, опишіть свії дії.
А взагалі, якось так:
Наближайте карту до тих пір, поки ланцюг не розділиться на ділянки. Потім натисніть на ділянку, де ви хочете стати. З'явиться вікно. В ньому натискайте зареєструватись.

40 Востаннє редагувалося 0xDADA11C7 (25.03.2014 16:13:04)

Re: Україна разом

Треба про цю акцію розповісти на гуртом. І щодо якдекса - для українців Крим на мапі буде виглядати українським, а для росіян - російським.