21

Re: USB

треба читати інструкцію.
той же hp має різні моделі - і бюджетні і преміум.
в товариша sony НЕ ЗАПУСКАЄТЬСЯ без батареї.
рецепту однакового для всіх ноутів нема.
якщо користувач не хоче проблем - мусить RTFM ;)

Подякували: HetmanNet1

22

Re: USB

треба читати інструкцію.

 
Згоден.

той же hp має різні моделі - і бюджетні і преміум.


Я знаю,просто було написано так,ніби НР китайським не являється.

якщо користувач не хоче проблем - мусить RTFM ;)


Згоден.

Подякували: HetmanNet1

23

Re: USB

ping написав:

а чому виробник не зробить автоматичне ФІЗИЧНЕ відімкнення батареї, якщо рівень зарядки досягнено?

Був час коли трохи користувався HP - так там є така функція як відключення від мережі коли досягнено 95-100%

ping написав:

ну не знімаємо ж ми акумулятор з авто, якщо двигун уже працює...

В авто акумулятор потрібен лише для пуску

24

Re: USB

Q-bart написав:
ping написав:

ну не знімаємо ж ми акумулятор з авто, якщо двигун уже працює...

В авто акумулятор потрібен лише для пуску

але генератор працює постійно, поки крутиться колінчатий вал.

від перезаряду акумулятр рятує реле контролю зарядки акумулятора.

25

Re: USB

yellow написав:
ping написав:
yellow написав:

Сьогоднішні реалії такі,що зараз переважна більшість електроніки штампується в піднебесній,навіть НР,навіть Apple.

і apple теж рекомендує витягати акумулятор?  :o

Повідомлення мало на увазі,що леново чи хп,являються китайською белібердою,якщо на то пішло.Dictator напевно просто цього не знав.
Я ж ніби виділив жирним шрифтом,щоб було зрозуміло.
Просто йде мова про те,що батарея таким чином прослужить довше,не більше того.Не думаю,що ті люди,що пишуть інструкції чи ті самі розробники являються ідіотами та пишуть інструкції хто зна для чого.
Apple - взагалі не та ліга.

Цікаво, відколи HP беліберда?

НР занимает следующее положение в рейтинге:
№ 1 в мире по объему продаж струйных принтеров, устройств "все в одном" и специализированных принтеров, монохромных и цветных лазерных принтеров, широкоформатных принтеров, сканеров, серверов печати и расходных материалов к струйным и лазерным принтерам*
№ 1 в мире по объему продаж настольных ПК и ноутбуков, № 2 в мире по продажам карманных ПК и рабочих станций*
№ 1 в мире по объему продаж серверов и блейдов на базе x86, Windows®, Linux, UNIX, а также серверов UNIX класса high-end
№ 1 в мире по объему продаж дисковых систем хранения данных
№ 1 в мире по объему продаж ПО управления распределенными системами*
№ 1 в мире по объему продаж средств автоматизированного тестирования*
№ 2 в мире по объему предоставляемых ИТ-услуг**
№ 15 в мировом рейтинге Инновационных компаний журнала BusinessWeek
Компания НР входит во все четыре списка FTSE4Good — в США, по всему миру, в Великобритании и Европе — подтверждающие соответствие компании общемировым стандартам корпоративной ответственности.
№ 24 в рейтинге отчётности (2007 г.), разработанном компанией AccountAbility, определяющем, насколько хорошо 100 крупнейших мировых компаний отчитываются о воздействии на общество и окружающую среду.
№10 в мире и №1 в США в рейтинге благоприятного воздействия на окружающую среду и общество по данным журнала The Economist.
т в международный список "100 наиболее экологически безопасных корпораций в мире" (Global 100 Most Sustainable Corporations in the World) за 2009 год и в мировой рейтинг устойчивого развития Dow Jones Sustainability World Index.

26

Re: USB

yellow написав:

треба читати інструкцію.

 
Згоден.

той же hp має різні моделі - і бюджетні і преміум.


Я знаю,просто було написано так,ніби НР китайським не являється.

якщо користувач не хоче проблем - мусить RTFM ;)


Згоден.

yellow у мене досі є коробка від того ноутбука, якщо ти там знайдеш хотть слово на китайській, то я зїм ту коробку!

27

Re: USB

DictatoR написав:
yellow написав:

треба читати інструкцію.

 
Згоден.

той же hp має різні моделі - і бюджетні і преміум.


Я знаю,просто було написано так,ніби НР китайським не являється.

якщо користувач не хоче проблем - мусить RTFM ;)


Згоден.

yellow у мене досі є коробка від того ноутбука, якщо ти там знайдеш хотть слово на китайській, то я зїм ту коробку!

http://ipress.ua/mainmedia/zaliznychnyy_shovkovyy_shlyah_iz_kytayu_v_yevropu_13524.html написав:

Для Hewlett-Packard (HPQ), комапнії, яка виробляє ноутбуки в Чунціні, існує альтернатива: міжнародна мережа залізничних вантажних перевезень, що зв'язує Китай з Європою.

Шанси, що будеш їсти коробку зростають  :D

28 Востаннє редагувалося Felis silvestris catus (29.06.2014 22:09:21)

Re: USB

DictatoR написав:
yellow написав:

треба читати інструкцію.

 
Згоден.

той же hp має різні моделі - і бюджетні і преміум.


Я знаю,просто було написано так,ніби НР китайським не являється.

якщо користувач не хоче проблем - мусить RTFM ;)


Згоден.

yellow у мене досі є коробка від того ноутбука, якщо ти там знайдеш хотть слово на китайській, то я зїм ту коробку!

Плювати я хотів на коробку,я на ноуті знайду.Впевнений на всі 146%.

P.S.
Чому так важко перечитати моє друге повідомлення,де я виділив жирним де ти вважаєш леново китайською бурдою,а от хп,який по суті штампується там же,ні.Тому мене це трохи здивувало.Сам являюсь власником леново тому скажу що вироблено в КитаЇ !=хєрня бо зараз там виробляться переважна більшість продуктів хардверних компаній усього світу.

29

Re: USB

Ну якщо ти власник Lenovo, тоді я розумію чого ти кіпішуєш так сильно!

30

Re: USB

HetmanNet написав:
DictatoR написав:
yellow написав:

 
Згоден.

Я знаю,просто було написано так,ніби НР китайським не являється.

Згоден.

yellow у мене досі є коробка від того ноутбука, якщо ти там знайдеш хотть слово на китайській, то я зїм ту коробку!

http://ipress.ua/mainmedia/zaliznychnyy_shovkovyy_shlyah_iz_kytayu_v_yevropu_13524.html написав:

Для Hewlett-Packard (HPQ), комапнії, яка виробляє ноутбуки в Чунціні, існує альтернатива: міжнародна мережа залізничних вантажних перевезень, що зв'язує Китай з Європою.

Шанси, що будеш їсти коробку зростають  :D

Якви не розумієте, їм не вигідно імпортувати до нас готові ноутбуки, тому по всьому світі створюють центри, де їх збирають, от наприклад в мене телефон фірми самсунг, пише "Made in Vietnam by samsung"

31 Востаннє редагувалося Felis silvestris catus (29.06.2014 22:40:00)

Re: USB

DictatoR написав:

Ну якщо ти власник Lenovo, тоді я розумію чого ти кіпішуєш так сильно!


Мені якось кольорово,а от хтось там мав коробку зхавати.
В разі чого гроші на соус можу підкинути  :D

Подякували: HetmanNet1

32 Востаннє редагувалося DictatoR (29.06.2014 22:44:07)

Re: USB

yellow написав:
DictatoR написав:

Ну якщо ти власник Lenovo, тоді я розумію чого ти кіпішуєш так сильно!


Мені якось кольорово,а от хтось там мав коробку зхавати.
В разі чого гроші на соус можу підкинути  :D

Чого це зхавати?! Мій сестра з США привезла, так що Усбагойся мен! :D  *HI*

33

Re: USB

Лексикон школоти DETECTED.  
Давай не розчаровуй мене,а то я вже уявляв,як ти будеш давитись штрихкодом  :D

34

Re: USB

DictatoR написав:
HetmanNet написав:
DictatoR написав:

yellow у мене досі є коробка від того ноутбука, якщо ти там знайдеш хотть слово на китайській, то я зїм ту коробку!

http://ipress.ua/mainmedia/zaliznychnyy_shovkovyy_shlyah_iz_kytayu_v_yevropu_13524.html написав:

Для Hewlett-Packard (HPQ), комапнії, яка виробляє ноутбуки в Чунціні, існує альтернатива: міжнародна мережа залізничних вантажних перевезень, що зв'язує Китай з Європою.

Шанси, що будеш їсти коробку зростають  :D

Якви не розумієте, їм не вигідно імпортувати до нас готові ноутбуки, тому по всьому світі створюють центри, де їх збирають, от наприклад в мене телефон фірми самсунг, пише "Made in Vietnam by samsung"

Ви розумієте, що HP там виробляє і збирає повністю свої ноутбуки, лише софт встановлюють в таких центрах. Тобто ввозячи без софту, якщо біос не рахувати, по досить низькій ціні, ставлять софтину і вітаю ціна зросла як мінімум на третину. Ось чому DOS ставлять навіть на ноути з UEFI. Раніше причиною була необхідність продемонструвати працездатність всіх компонентів і ноута в цілому, а зараз аби виправдати його подорожчання після перетину кордону. :) Центр з установки софту куди дешевше ніж фабрика зі збору ноутів, тож те про що ви кажете не діє як вважаєте. Компанії можуть виробляти компоненти у США і збирати десь в Азії, щоб було вигідно, бо так ноут вийде дешевше і набагато якісніше ніж просто повністю зробити у США. Тож шанс з'їсти коробку досі високий. Раджу готуватися до цього, бо вас ніхто не тягнув за язика і навіть не підштовхував, не провокував.

35 Востаннє редагувалося HetmanNet (29.06.2014 23:02:00)

Re: USB

DictatoR написав:
yellow написав:
DictatoR написав:

Ну якщо ти власник Lenovo, тоді я розумію чого ти кіпішуєш так сильно!


Мені якось кольорово,а от хтось там мав коробку зхавати.
В разі чого гроші на соус можу підкинути  :D

Чого це зхавати?! Мій сестра з США привезла, так що Усбагойся мен! :D  *HI*

А що у США не продають товари з Китаю? Ще як продають, навіть піднімалося питання в конгресі, щодо того що американські компанії виробляють навіть товар для США у Китаї. Штрих-код відповідає не місцю розташування виробника, а місцю де власник торгової марки дав дозвіл на нанесення логотипів і свого маркування. Якщо я замовлю у Китаї зробити свої ноутбуки, то привезу в Україну то можу упаковувати в коробки з українським штрих-кодом. Це законно бо я замовив, але якщо відкрию філіал у Китаї і той замовить їх, то штрих-код буде Китаю. Ось така політика, зараз її помітно з російським товаром.

36

Re: USB

Таки так.
Скоріш за все,ми цього дійства так і не побачимо,бо почне викаблучуватись а може навіть почне бокс по переписці  *JOKINGLY*

Подякували: HetmanNet1

37

Re: USB

yellow написав:

Таки так.
Скоріш за все,ми цього дійства так і не побачимо,бо почне викаблучуватись а може навіть почне бокс по переписці  *JOKINGLY*

Отож, тому просто будемо обережніше відноситися до його слів, а особливо до обіцянок.

Подякували: Felis silvestris catus1

38

Re: USB

Під час заряджання смартфона, не бажано ним користуватись, бо він починає перегріватись.

39

Re: USB

Вадим написав:

Під час заряджання смартфона, не бажано ним користуватись, бо він починає перегріватись.

Що є то є. Це обумовлено тим, що під час роботи він нагрівається (ну процесор і все інше виділяє чимало тепла), а під час зарядки до цього ще додається нагрів акумулятора. Ну а сумарна кількість тепла дає свої результати.