21

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

а знаєте, от є програми CHKDSK та всілякі там Acronis'и, і от вони запускаються до запуску ОС. Чи можна таке саме зробити з Chameleon'ом? (ну це той сторонній завантажувач Mac Os), і взагалі, яким має бути файлик, котрий починає процес завантаження себе? Ну типу от роблять флешку bootable, або bootable disk для того, аби встановлювати різні ОС, так от, який файлик починає процес завантаження? Чи зможу я просто розмакувати iso файл з тим Chameleon'ом на диск, а потім завантажитись з диску? бо саме записати iso файл на диск через спеціальні програми я не можу, адже спочатку треба відформатувати диск, а вони в мене всі R, а єдиний RW виявився неперезаписуватиable

22

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

Перезаписати віндовий завантажувач власним в якому є можливсть не тільки вибрати пункт меню а й щось на кшталт командної оболнки як у GRUB[2]. Linux так поставити можна.

23 Востаннє редагувалося Felis silvestris catus (05.07.2014 22:00:14)

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

Invader написав:

Гарно, але не особливо воно від ОС Вікна відрізняєтсья після встановлення деяких програм і застосування якоїсь теми оформлення.

Можна настроїти так,шо буде виглядати як ХР чи той самий Еппл,чи взагалі на скільки фантазії вистарчить.

24

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

yellow написав:
Invader написав:

Гарно, але не особливо воно від ОС Вікна відрізняєтсья після встановлення деяких програм і застосування якоїсь теми оформлення.

Можна настроїти так,шо буде виглядати як ХР чи той самий Еппл,чи взагалі на скільки фантазії вистарчить.

не бачив жодного лінупса з більш-менш пристойним подібним до МакОС інтерфейсом

25

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

Invader написав:

Перезаписати віндовий завантажувач власним в якому є можливсть не тільки вибрати пункт меню а й щось на кшталт командної оболнки як у GRUB[2]. Linux так поставити можна.

я не такий крутий, аби переписувати віндові завантажувачі. Ви маєте на увазі, що якщо встановити Лінупс, то за його допомогою можна зробити оте, що я хочу? тобто запустити Chameleon без використання дисків/флешок?

26

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

FakiNyan написав:
yellow написав:
Invader написав:

Гарно, але не особливо воно від ОС Вікна відрізняєтсья після встановлення деяких програм і застосування якоїсь теми оформлення.

Можна настроїти так,шо буде виглядати як ХР чи той самий Еппл,чи взагалі на скільки фантазії вистарчить.

не бачив жодного лінупса з більш-менш пристойним подібним до МакОС інтерфейсом

http://www.youtube.com/watch?v=cBZA1aiV_1Y

27

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

yellow написав:
FakiNyan написав:
yellow написав:

Можна настроїти так,шо буде виглядати як ХР чи той самий Еппл,чи взагалі на скільки фантазії вистарчить.

не бачив жодного лінупса з більш-менш пристойним подібним до МакОС інтерфейсом

http://www.youtube.com/watch?v=cBZA1aiV_1Y

ви нічого не довели, відразу відчувається якийсь тухлий запах, коли дивишся на оці всі теми, нічого спільного з тру стайлом

28 Востаннє редагувалося Felis silvestris catus (05.07.2014 23:14:49)

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

FakiNyan написав:
yellow написав:
FakiNyan написав:

не бачив жодного лінупса з більш-менш пристойним подібним до МакОС інтерфейсом

http://www.youtube.com/watch?v=cBZA1aiV_1Y

ви нічого не довели, відразу відчувається якийсь тухлий запах, коли дивишся на оці всі теми, нічого спільного з тру стайлом

http://emoticoner.com/files/emoticons/onion-head/crying1-onion-head-emoticon.gif


П.С.
Я чомусь не можу відчувати запахи через монітор.
Ну-ну абсолютно нічого спільного з Труhttp://emoticoner.com/files/emoticons/onion-head/lie-onion-head-emoticon.gif

29

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

Перезаписати віндовий завантажувач власним в якому є можливсть не тільки вибрати пункт меню а й щось на кшталт командної оболнки як у GRUB[2]. Linux так поставити можна.

я не такий крутий, аби переписувати віндові завантажувачі. Ви маєте на увазі, що якщо встановити Лінупс, то за його допомогою можна зробити оте, що я хочу? тобто запустити Chameleon без використання дисків/флешок?

Можна й так якщо флешка одна. А потім просто додати ще один пункт меню до завантажувача для завантааження з флешки. А можна спробувати встановити grub2dos чи навіть просто GRUB 2 на флешку, потім, на цю флешку, записати образ інсталяційного диску (чи вого його розпакує).  От тільки я не знаю чи перезапише програма інсталяції Mac OS Grub4dos чи ні і чи вдастся потім запустити цей самий Grub4dos. Можна спробувати виділити під Grub4dos який спеціальний розділ на флешці який би не зникав, не затирався під час запису програми інст. Mac OS.  В мене є підозра що можна спершу записти образ, потім встановити на флешку Grub4dos, потім налаштувати його додавши пункт меню для завантаження Mac OS.

30

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

не бачив жодного лінупса з більш-менш пристойним подібним до МакОС інтерфейсом

Вам навели один приклад з більш-менш пристойним подібним до МакОС інтерфейсом. Гляньте на той же GNOME 3.

31

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

Invader написав:

Перезаписати віндовий завантажувач власним в якому є можливсть не тільки вибрати пункт меню а й щось на кшталт командної оболнки як у GRUB[2]. Linux так поставити можна.

я не такий крутий, аби переписувати віндові завантажувачі. Ви маєте на увазі, що якщо встановити Лінупс, то за його допомогою можна зробити оте, що я хочу? тобто запустити Chameleon без використання дисків/флешок?

Можна й так якщо флешка одна. А потім просто додати ще один пункт меню до завантажувача для завантааження з флешки. А можна спробувати встановити grub2dos чи навіть просто GRUB 2 на флешку, потім, на цю флешку, записати образ інсталяційного диску (чи вого його розпакує).  От тільки я не знаю чи перезапише програма інсталяції Mac OS Grub4dos чи ні і чи вдастся потім запустити цей самий Grub4dos. Можна спробувати виділити під Grub4dos який спеціальний розділ на флешці який би не зникав, не затирався під час запису програми інст. Mac OS.  В мене є підозра що можна спершу записти образ, потім встановити на флешку Grub4dos, потім налаштувати його додавши пункт меню для завантаження Mac OS.

при запису образу мак ос на флешку  - вона форматується, і потім в віндовсі її не відкрити ніяк, тому не вийде на неї записати отой граб. А якщо зробити два розділи на флешці, то можна буде на один записати щось одне, а на інший інше?

32

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

Invader написав:

не бачив жодного лінупса з більш-менш пристойним подібним до МакОС інтерфейсом

Вам навели один приклад з більш-менш пристойним подібним до МакОС інтерфейсом. Гляньте на той же GNOME 3.

під словами більш-менш пристойний, я мав на увазі точнісінько такий самий, як в мак ос, міліметр до міліметру.

33

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

FakiNyan написав:
Invader написав:

не бачив жодного лінупса з більш-менш пристойним подібним до МакОС інтерфейсом

Вам навели один приклад з більш-менш пристойним подібним до МакОС інтерфейсом. Гляньте на той же GNOME 3.

під словами більш-менш пристойний, я мав на увазі точнісінько такий самий, як в мак ос, міліметр до міліметру.

З того треба було починати.

34

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

під словами більш-менш пристойний, я мав на увазі точнісінько такий самий, як в мак ос, міліметр до міліметру.

Ну за таке, я гадаю, можуть і по голові настукати.

А якщо зробити два розділи на флешці, то можна буде на один записати щось одне, а на інший інше?

Не знаю. Просто я проводжу аналогію з програмою назву якої я не пам_ятаю, яка використовує цей Grub4dos для створення флешку з якої можна встанвовити Windows XP.

35

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

Invader написав:

під словами більш-менш пристойний, я мав на увазі точнісінько такий самий, як в мак ос, міліметр до міліметру.

Ну за таке, я гадаю, можуть і по голові настукати.

А якщо зробити два розділи на флешці, то можна буде на один записати щось одне, а на інший інше?

Не знаю. Просто я проводжу аналогію з програмою назву якої я не пам_ятаю, яка використовує цей Grub4dos для створення флешку з якої можна встанвовити Windows XP.

зараз спробую

36

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

не можна

37

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

Прихований текст

http://www.kharkovforum.com/attachment.php?attachmentid=5935056&d=1354789387

Подякували: koala, ping, Felis silvestris catus3

38

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

quez написав:
Прихований текст

http://www.kharkovforum.com/attachment.php?attachmentid=5935056&d=1354789387

це вигадали тупоголові школярі, котрим не вистачає рук/мозку аби встановити хакінтош, адже це не так легко, як встановити собі бубунту натисненням на одну кнопку, а потім розповідати, який ти куллхацкер взломщік системи

39

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

FakiNyan написав:

це вигадали тупоголові школярі, котрим не вистачає рук/мозку аби встановити хакінтош

Ну, власне, все вже сказано.

Подякували: 0xDADA11C71

40

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

koala написав:
FakiNyan написав:

це вигадали тупоголові школярі, котрим не вистачає рук/мозку аби встановити хакінтош

Ну, власне, все вже сказано.

сказано що?