41

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

зара встановлю вашу м'яту

42

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

ото тут шрифти паган1

43

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

цікаво, чому у вашому мінті іконка мака стоїть http://s7.сайт-злодій/uploads/images/2014/07/e8ee2df2e75b55fd243850302c18b2aa.png

44 Востаннє редагувалося Invader (06.07.2014 12:50:10)

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

  • У Mac OS красивий дизайн.

  • Пердерти щось чуже легше ніж зробити своє і з нуля.

  • Той хто робиа прихоапний макойо...

  • Прийом для приваблювання людей.

  • Хтось вважає дизайн Mac OS ідеалом.

45 Востаннє редагувалося Invader (06.07.2014 12:48:43)

Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

    46

    Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

    FakiNyan написав:
    yellow написав:

    Якщо хочеш погратись то став генту.

    мені ваш лінупс 100 років не треба

    а епловські OS до чого ближчі - до вінди чи до лінуха?

    47

    Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

    FakiNyan написав:

    цікаво, чому у вашому мінті іконка мака стоїть

    Що це за версія мінта? Стандартна тема там зелена (ірландці...), а це щось нестандартне.
    Дайте здогадаюся - ви встановили тему "як у мака", а тепер обурюєтеся, що воно як у мака?

    48 Востаннє редагувалося ping (06.07.2014 13:28:22)

    Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

    FakiNyan написав:

    зара встановлю вашу м'яту

    мінт гальмонутий і надмірно переобтяжений. для дітлахів, нездатних  поміняти права файлу з використанням  консолі.

    хочеш відчувати владу над системою, мати прецезійно-точну відповідність  - став archlinux

    зроби це один раз (якщо зумієш!), і більше не будеш задавати питань  про флешки, завантажувачі, диски і т.п.

    8)

    49

    Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

    koala написав:
    FakiNyan написав:

    цікаво, чому у вашому мінті іконка мака стоїть

    Що це за версія мінта? Стандартна тема там зелена (ірландці...), а це щось нестандартне.
    Дайте здогадаюся - ви встановили тему "як у мака", а тепер обурюєтеся, що воно як у мака?

    да, я ще можу надіслати собі листа з погрозами від вашого імені, а потім подати на вас в суд

    50

    Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

    ping написав:
    FakiNyan написав:

    зара встановлю вашу м'яту

    мінт гальмонутий і надмірно переобтяжений. для дітлахів, нездатних  поміняти права файлу з використанням  консолі.

    хочеш відчувати владу над системою, мати прецезійно-точну відповідність  - став archlinux

    зроби це один раз (якщо зумієш!), і більше не будеш задавати питань  про флешки, завантажувачі, диски і т.п.

    8)

    для мене оце встановлення арча не є чимось крутим, просто витрачу час та сили, а потім все одно знесу його та й перейду на віндус

    51 Востаннє редагувалося ping (06.07.2014 15:30:20)

    Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

    FakiNyan написав:
    ping написав:
    FakiNyan написав:

    зара встановлю вашу м'яту

    мінт гальмонутий і надмірно переобтяжений. для дітлахів, нездатних  поміняти права файлу з використанням  консолі.

    хочеш відчувати владу над системою, мати прецезійно-точну відповідність  - став archlinux

    зроби це один раз (якщо зумієш!), і більше не будеш задавати питань  про флешки, завантажувачі, диски і т.п.

    8)

    для мене оце встановлення арча не є чимось крутим, просто витрачу час та сили, а потім все одно знесу його та й перейду на віндус

    я не кажу, що воно є крутим. просто це дистрибутив найкраще дозволяє відчути симфонію злагодженої роботи ОС+залізо

    ну і ще, здається, арч - один з дуже небагатьох дистрибутивів, що не має інсталятора  .
    тому його встановлення автоматично призводить до вивчення базових понять роботи ОС.
    це буде недаремна трата часу, це буде ДУЖЕ корисний крок в професійному плані  8)
    крім того , у тебе завжди буде найсвіжіша версія ОС та ПЗ , бо це rolling release!  *YES*

    п.с.
    а мінт - дійсно гадість.
    якщо вже з убунтоподібних - то Xubuntu а ще краще Debian+XFCE

    п.п.с.
    з красивих лінуксів - подивися на PCLinuxOs (але KDE вимагає ресурсів заліза)
    http://repo.pclosusers.com/screenshots/KDE2013.04live.jpg

    52

    Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

    Ну я арч не ставив, як на мене Гента дає більше знань, а ще більше слака.
    P.S.Досі пам'ятаю ті 2 нічі і 3 вечори коли я збирав генту

    53

    Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

    drWoZD написав:

    Ну я арч не ставив, як на мене Гента дає більше знань, а ще більше слака.
    P.S.Досі пам'ятаю ті 2 нічі і 3 вечори коли я збирав генту

    арч - це "лайт" генту :)

    все таки ядро зібрано і скомпільовано, аплікації теж готові  в бінарниках присутні в репозиторіях.

    але встановити  тиснучи тільки кнопки "йес/ноу" не вийде :)

    54

    Re: Як запустити прогу перед завантаженням системи?

    ping написав:
    FakiNyan написав:
    yellow написав:

    Якщо хочеш погратись то став генту.

    мені ваш лінупс 100 років не треба

    а епловські OS до чого ближчі - до вінди чи до лінуха?

    Правильніше сказати, до макоса що ближче буде, лінукс чи віндовс? І правильною відповіддю буде фрібсд. Бо ядро у макоса дуже багато має від фрібсд, все над ядром те саме що на лінукс і фрібсд, а графічна оболонка своя. Вінда тут взагалі не в тему, так як макос це член сім'ї ОС Юнікс, так само як лінукс, фрібсд, а вінда це чужак із сім'ї віндузяк.