21

Re: Хочу вивчити PHP

Blast написав:
funivan написав:

2Blast. Зрозуміло ;) Я і  koala помилились.

p.s. Правда у вас на сайті є глюки, при відправленні повідомлення нічого не пише.

Повідомленян прийшли .

123123@gmail.com 123123

в@gmail.com в

я думаю, мова про те, що користувач не має інформації, чи повідомлення пішли .

дайте якийсь флеш  , наприклад - "ваше повідомлення відправлено адміну"

22

Re: Хочу вивчити PHP

по темі - ще б порадив, не просто вчити php, а паралельно вчити в процесі.

наприклад - встановити собі CodeIgnater , в ньому створювати свій веб-проект і по ходу вчити php.

23

Re: Хочу вивчити PHP

ping написав:

по темі - ще б порадив, не просто вчити php, а паралельно вчити в процесі.

наприклад - встановити собі CodeIgnater , в ньому створювати свій веб-проект і по ходу вчити php.

Ну я робив трішки по іншому .
Читав книжку парельно практично робив те що читав , тоді короткі нотатки в блокнот .
А тоді за декілька днів з блокнотом зробив блог.

24

Re: Хочу вивчити PHP

Я б Вам радив книгу
Название: Изучаем PHP и MySQL
Автор: Линн Бейли, Майкл Моррисон
Издательство: Эксмо
Год: 2010

25

Re: Хочу вивчити PHP

Serhiy_Les написав:

Я б Вам радив книгу
Название: Изучаем PHP и MySQL
Автор: Линн Бейли, Майкл Моррисон
Год: 2010

Скажу точно, це одна з найкращих книг по PHP. В англійській мові є таке поняття, як false beginner, тобто людина, яка кілька раз починала вивчати анг. мову і закидала ту справу. Так ось ,я ветеран у вивченні PHP, два роки збираюсь і з десяток раз починав, але справа дальше кількох десяток сторінок не йшла. Саме завдяки цій книзі, мені стало багато чого зрозуміло, не даремно, на амазоні ця книга отримала чи не найбільше схвальних відгуків від читачів. Усе просто, чітко і зрозуміло. Лінк, де можна ознайомитись з книгою.

Прихований текст

Хоча краще в оригіналі вивчати.

26 Востаннє редагувалося 0xDADA11C7 (21.07.2014 22:36:26)

Re: Хочу вивчити PHP

vitrolov
Розкажіть скільки книг перепробували і ваші особисті здобутки на ниві PHP програмування (за який період), бо в мене алергія на все русскоє. І скажіть, чи був доступний вам ринок англомовних книг на момент вивчення PHP. Прошу не ображатися, просто обґрунтуйте свій вибір. І так, російські переклади це щось страшне, я в своєму житті бачив лише декілька якісних. Один з них Кнут, бо він особисто стежив за перекладом власних книг.

27

Re: Хочу вивчити PHP

Звичайно був доступ, я їх на піратській бухті шукав. Взагалі, мови програмування вчаться лише по англомовних посібниках та книгах, російські спєци це просто жесть - попови і інші.
Цспіхів немає, тому що я кілька разів починав і закидав те діло. Зараз вирішив в останнє, не вийде нічого візьмусь або за Python або за веб-дизайн. В PHP лише основи знаю. А починав дуже багато книг. І закинув
Серед тих книг, які варті бути прочитаними це

Adrian W. West - Practical PHP and MySQL Website Databases (Expert's Voice in Web Development)
L.Beighley, M.Morrison - Head First PHP & MySQL  (посилання на переклад цієї книги в моєму пості вище)
Addison-Wesley Professional - PHP and MySQL Web Development 4th Edition

Якщо ваш рівень трохи вище початківця, тоді вас зацікавить книга
David Powers - PHP Solutions Dynamic Web Design Made Easy, 2nd Edition

По рег виразам
Дж.Фридл - Регулярные выражения, 3-е изд.[2008]
Бен Форта - Регулярные выражения. 10 минут на урок (Освой самостоятельно)

Власне не читав але бачив багато схвальних відгуків
Learning PHP, MySQL, JavaScript, CSS & HTML5: A Step-by-Step Guide to Creating Dynamic Websites

Відео курси на англійській мові

Lynda.com - PHP with MySQL Essential Training
thenewboston.org - Beginner PHP Tutorial

Доволі класні відео, мені сподобалось від Udemy.com. Тим більше що вони нові
udemy.com - Learn PHP Programming From Scratch
Ну і звісно, від tutsplus.com
Усі книги та відео можна знайти або на рутрекері або на kickass

На рос. мови вартим перегляду є відео від школи програмування і курси від Спеціаліста. Їх можна знайти на ex.ua

Подякували: 0xDADA11C7, Chemist-i2

28

Re: Хочу вивчити PHP

А яка із мов програмування PHP або PERL швидка для вивчення, в якої більше можливостів і яку мову вивчати потрібно чі їх потрібно знати обидві?

29

Re: Хочу вивчити PHP

IGOR все залежить то що вам потрібно, сайти PHP, бо на них багато веб-хостингів орієнтуються, Perl, Python навіть не у всіх є. вчіть хоть Lua, Erlang, спробуйте що вам подобається і краще для вивчення, мені наприклад подобається Lua i Perl, і хоч

Perl — це мова яка однаково виглядає як до, так і після RSA шифрування — Keith Bostic.

, всодно CPAN це супер, модулі краще використовувати в UNIX OS, в віндовсі не є всі можливості, тому і використовую FreeBSD + ports, якщо потрібно щось допоміжне для перла чи пітона