61

Re: Як спати, щоб було добре?

koala написав:
A.N.Onim написав:
Joker написав:

А я пробував абсент. 8)

Краще б молоко пили.
А потім чого наша країна в такій здоровій бездонній смерюдій дупі? Можливо тому що в 15 уже абсент п'ємо?

Пробувати можна, постійно вживати - лихо. Біда ж не в абсенті, а в пиві, горілці і самогоні.

З цього все і починається. У більшості випадків.

62

Re: Як спати, щоб було добре?

Ну я і не пробував ніколи курити, навіть не збираюся. Алкоголіком також себе не вважаю. З русскіми не спілкуюсь.

63

Re: Як спати, щоб було добре?

А скажіть чи ви бачили хоч одного алкоколіка який визнає себе алкоголіком? :D

64

Re: Як спати, щоб було добре?

А скажіть чи ви бачили хоч одного алкоколіка який визнає себе алкоголіком?

Ну а якщо так, мене ніхто не вважає алкоголіком (не знаю як щодо вас тільки). При потребі зроблю ренген легенів і ще що тре щоб доказати, що я не алкаш

65

Re: Як спати, щоб було добре?

Та у нас нічим не гірше .Кожне свято не обходиться без бухла,кожне.
А коли кажеш, що не пєш взагалі, то дивляться на тебе ніби трицераптора побачили.

66

Re: Як спати, щоб було добре?

Felis silvestris catus написав:

Та у нас нічим не гірше .Кожне свято не обходиться без бухла,кожне.
А коли кажеш, що не пєш взагалі, то дивляться на тебе ніби трицераптора побачили.

Є святе " Я за рулем"

67

Re: Як спати, щоб було добре?

Ох не вмієте ви народ в толпі поводитись. Поперше треба зразу хапатись за бутилку і всім наливати, тоді ніхто не побачить що ви не п’єте, навіть не подумає. Потім треба буянити і взагалі поводитись неадекватно, тоді вам тоже ніхто не буде більше наливати.
Якщо раз конкренно напитись і побуянити в компанії, то наступного разу в тій компанії всі будуть вам пропонувати більше не пити.

Подякували: Yola, P.Y.2

68

Re: Як спати, щоб було добре?

Vo_Vik написав:

Ох не вмієте ви народ в толпі поводитись. Поперше треба зразу хапатись за бутилку і всім наливати, тоді ніхто не побачить що ви не п’єте, навіть не подумає. Потім треба буянити і взагалі поводитись неадекватно, тоді вам тоже ніхто не буде більше наливати.
Якщо раз конкренно напитись і побуянити в компанії, то наступного разу в тій компанії всі будуть вам пропонувати більше не пити.

Мені доводилось бути в таких оточеннях, де якби взнали, що я розливаю, а сам не пю, то б почались непорозуміння.
Ну не хочеться мені цілий вечір вдавати той стан в якому я не є. Просто хочеться більш менш провести час.

П.С. Такі проблеми було давним давно. Зараз кажу усім шо не пю і крапка.

69 Востаннє редагувалося frz (03.03.2023 22:43:18)

Re: Як спати, щоб було добре?

Вирішив скористатися цією древньою темою.

Отже, останні декілька місяців в мене був приблизно такий графік сну: 1 ночі - 7 ранку, потім вдень досипаю ще пару годин поки дітвора в школі і в садку. Оскільки заощадження дозволяють поки не працювати, то після обіду гуляємо в лісі довго з дітьми, потім приходжу і ще засинаю на 3-4 години. Але встаю ввечері і голова болить, наче взагалі не спав.

Бачу що треба брати якийсь проект, щоб нормалізувати графік.

70 Востаннє редагувалося flatliner (03.03.2023 23:02:51)

Re: Як спати, щоб було добре?

Ненавиджу розбивати сон на 2 частини, коли це трапляється через безсоння, життя перетворюється на суцільний безлад. Однак, буває і в мене що я невитягую день без додаткового сну 1-2 години, обов'язково на животі, чомусь тоді я за такий короткий сон швидко висипаюся і тоді встаю і далі працюю ще години 4, хоча спати на животі вцілому не рекомендується.
А так сплю по 8 годин зазвичай з 1-3 до 9-11... бува, що й з 5 до 13.
Так вже набрид цей нічний графік... хоча проблема можливо не тільки в канадійському роботодавцеві, а в моїй прокрастинації...

PS: На правах жарту. Щоб спати було добре, треба спати з гарненькою жіночкою ;)

71

Re: Як спати, щоб було добре?

bvn написав:

Щоб спати було добре, треба спати з гарненькою жіночкою ;)

Щойно побачив цю тему в «Активних», зразу про це подумав. Зайшов… а тут якась нудятина.

Подякували: leofun011

72 Востаннє редагувалося P.Y. (07.06.2023 22:47:34)

Re: Як спати, щоб було добре?

bebyk написав:
bvn написав:

Щоб спати було добре, треба спати з гарненькою жіночкою ;)

Щойно побачив цю тему в «Активних», зразу про це подумав. Зайшов… а тут якась нудятина.

Якби робили ненудятину, то тема б поступово перейшла в «Як знайти дівчину?». Після чого аудиторія розділилась би на 2 табори: «Як знайти? Дуже просто! Робіть як я — підходите до ліжка, піднімаєте ковдру — дивіться, осьо ж вона, в ліжку!» і «Це нереально! Не можу виспатись! Став увесь нервовий! Дівчата від мене шарахаються! Грррррр...».

Подякували: leofun011

73

Re: Як спати, щоб було добре?

я написав:

треба брати якийсь проект, щоб нормалізувати графік

Посміявсь. Воно так не працює. Коджу поки очі не закриваються. На щастя, деколи вимушений виходити з дому в справах.

74

Re: Як спати, щоб було добре?

FakiNyan написав:

Хай. Скоро мені знову в універ тре буде ходити, і буде вже перша зміна. Тобто початок пар о восьмій годині ранку.
Аби прибути вчасно, мені треба вставати в 6 годин ранку, але я сова, і звик лягати спати десь о 2-3 годині ночі, та спати до першої годині дня.
Як мені тре спати, аби прокидатись в 6 годин ранку, та відчувати себе повним сил та енергії?

просто почни лягати раніше

75

Re: Як спати, щоб було добре?

Вже друга людина на цій сторінці надсилає собі відповідь у минуле. Отже, відповідь справді якимось чином доходить до адресата вчасно? Треба перевірити... Але моє перше повідомлення тут було трохи більше 12 годин тому, що не так цікаво. Такий цікавий функціонал додали — і навіть не потестиш *WALL*

76

Re: Як спати, щоб було добре?

P.Y. написав:

Вже друга людина на цій сторінці надсилає собі відповідь у минуле. Отже, відповідь справді якимось чином доходить до адресата вчасно? Треба перевірити... Але моє перше повідомлення тут було трохи більше 12 годин тому, що не так цікаво. Такий цікавий функціонал додали — і навіть не потестиш *WALL*

час рухається з теперішнього в минуле

77 Востаннє редагувалося Droid 77 (11.06.2023 12:02:48)

Re: Як спати, щоб було добре?

frz написав:
я написав:

треба брати якийсь проект, щоб нормалізувати графік

Посміявсь. Воно так не працює. Коджу поки очі не закриваються. На щастя, деколи вимушений виходити з дому в справах.

Фіговий напрям, працювати доти доки оченята не злипнуться.
Так можливо перейти на графік добового безсоння.
В мене колись було таке.
Коли організм перемикається на подібний графік:
-- працюєш добу півтори;
-- спиш 4-5 годин;
-- прокидаєшся втомлений;
-- близько доби гальмуєш;
-- спиш 3-5 годин;
-- очуняв, та повернувся до першого пункту.

Подібні інтервали сну не ефективні і шкідливі для нервової системи.

78

Re: Як спати, щоб було добре?

P.Y. написав:

Вже друга людина на цій сторінці надсилає собі відповідь у минуле. Отже, відповідь справді якимось чином доходить до адресата вчасно? Треба перевірити... Але моє перше повідомлення тут було трохи більше 12 годин тому, що не так цікаво. Такий цікавий функціонал додали — і навіть не потестиш *WALL*

На дванадцятигодинному інтервалі цей алгоритм не працює. ))
Варто робити витримку від року до п'ятнадцяти років.
Тоді починаєш розуміти яким невігласом був(була) рік чи п'ятнадцять років тому.
Тестування власної персони потребує дуже багато часу.. )))

79 Востаннє редагувалося comport (11.06.2023 12:30:18)

Re: Як спати, щоб було добре?

Потрібно лягати з настанням темряви, приблизно о 9-й.
Вимикати всі шумові подразнювачі.

Тоді поступово прокидатимешся раніше, збільшиться продуктивність.

Але проблема, якщо хтось з родичів дивиться телевізор допізна чи щось подібне.

80 Востаннє редагувалося Droid 77 (11.06.2023 12:35:10)

Re: Як спати, щоб було добре?

З другим, з шумовими подразнювачами, доволі часто виникають деякі труднощі.
Галасливі сусіди в будинках мурашниках. Як приклад.