21 Востаннє редагувалося Joker (22.08.2014 21:56:30)

Re: Не працює ноутбук

дел

22

Re: Не працює ноутбук

ну може тоді просто поверни його, і вимагай заміни.

23

Re: Не працює ноутбук

Звернись до прав споживача за консультацією

24

Re: Не працює ноутбук

Faraon написав:
Felis silvestris catus написав:

А що нема можливості повернути?
Ніби то є 14 днів від часу покупки.

Це як в якого продавця. Та й повертати я щось нехочу. Він мені сподобався і я встиг його полюбити. Хочу просто взнати в чому проблема і договоритися з продавцем.

Ви дивні, як можна полюбити річ якщо вона вже принесла проблеми.
Перечитайте уважно умови роботи аукро, я думаю що вони захищають права споживачів, так як по аналогії в ebay, хоча дуже сумніваюсь що ця система так само точно працює.
І якщо продавець лояльний до роботи і він працює на свій рейтинг, то йому звісно краще вам замінити ноут, а ніж бачити в своєму рейтингу жирний мінус. Друге діло якщо це одноразовий продавець, який тільки для продажі цього одного ноута на аукро зарегався.
На худий кінець ноут можна по запчастинах продати. Матриця ходова штука як на мене + клавіатура, батарея, хард. Не все так погано, як на мене.

П.С.
А вдруг на форумі комусь захочеться зробити апгрейд ноута-компа

25

Re: Не працює ноутбук

muhasjo написав:
Faraon написав:
Felis silvestris catus написав:

А що нема можливості повернути?
Ніби то є 14 днів від часу покупки.

Це як в якого продавця. Та й повертати я щось нехочу. Він мені сподобався і я встиг його полюбити. Хочу просто взнати в чому проблема і договоритися з продавцем.

Ви дивні, як можна полюбити річ якщо вона вже принесла проблеми.
Перечитайте уважно умови роботи аукро, я думаю що вони захищають права споживачів, так як по аналогії в ebay, хоча дуже сумніваюсь що ця система так само точно працює.
І якщо продавець лояльний до роботи і він працює на свій рейтинг, то йому звісно краще вам замінити ноут, а ніж бачити в своєму рейтингу жирний мінус. Друге діло якщо це одноразовий продавець, який тільки для продажі цього одного ноута на аукро зарегався.
На худий кінець ноут можна по запчастинах продати. Матриця ходова штука як на мене + клавіатура, батарея, хард. Не все так погано, як на мене.

П.С.
А вдруг на форумі комусь захочеться зробити апгрейд ноута-компа

Ви так пишете ніби можна вже поставити жирний хрест на ноутбуці. Хіба не краще просто здати в майстерню і вимагати в продавця щоб він оплатив за ремонт ноутбука?! Можливо там нес ерйозна поломка. Можещось відпаялося... У мене була точно така ситуація з стаціонарним компютером. Проблема полягала в тому що я недоканця запхав відеокарту.

26

Re: Не працює ноутбук

Faraon написав:
muhasjo написав:
Faraon написав:

Це як в якого продавця. Та й повертати я щось нехочу. Він мені сподобався і я встиг його полюбити. Хочу просто взнати в чому проблема і договоритися з продавцем.

Ви дивні, як можна полюбити річ якщо вона вже принесла проблеми.
Перечитайте уважно умови роботи аукро, я думаю що вони захищають права споживачів, так як по аналогії в ebay, хоча дуже сумніваюсь що ця система так само точно працює.
І якщо продавець лояльний до роботи і він працює на свій рейтинг, то йому звісно краще вам замінити ноут, а ніж бачити в своєму рейтингу жирний мінус. Друге діло якщо це одноразовий продавець, який тільки для продажі цього одного ноута на аукро зарегався.
На худий кінець ноут можна по запчастинах продати. Матриця ходова штука як на мене + клавіатура, батарея, хард. Не все так погано, як на мене.

П.С.
А вдруг на форумі комусь захочеться зробити апгрейд ноута-компа

Ви так пишете ніби можна вже поставити жирний хрест на ноутбуці. Хіба не краще просто здати в майстерню і вимагати в продавця щоб він оплатив за ремонт ноутбука?! Можливо там нес ерйозна поломка. Можещось відпаялося... У мене була точно така ситуація з стаціонарним компютером. Проблема полягала в тому що я недоканця запхав відеокарту.

Це моя думка, і вам вирішувати, що з ним робити. Хочете возитись з ремонтом, прошу дуже, це ваша справа. А те що я написав, це так, поради, щоб не впадати у відчай.

Прихований текст

ремонт ноутбука, не застрахує вас від того, що він може знов накритись.  imho, це тільки викидування грошей. Адже нехай один раз вам зремонтує продавець, другий раз вже будете самі це робити

Подякували: Faraon1

27

Re: Не працює ноутбук

У мене ще є одне питання. А чи може бути таке що продавець знав що відеокарта ось ось полетить? Просто я щось неможу повірити в те що я настільки щасливчик в якого після півгодинного користування ноутбуком полетіла відеокарта.

28

Re: Не працює ноутбук

95% що знав.

29

Re: Не працює ноутбук

Ну тоді я здам в майстерню, якщо виявиться що справа в відеокарті то я буду вимагати повернення грошей та повернення ноутбука. Коротше... коли буду знати причину поломки напишу

30

Re: Не працює ноутбук

koala написав:

Це відеокарта згоріла. А вони на ноутах не замінюються, так що вам продали несправний комп'ютер. Може, якось викрутитеся з андерклокінгом відеокарти, але на ноуті це, знову ж, проблематично.

Доречі, продавець каже що там відеокарта не інтегрована, тому якщо вона злетіла то потрібно просто її вдєднати щоб це перевірити, але я краще здам в майстерню нехай вони це перевірять. Дивився відео на ютюбі як розкручувати мій ноут, я щось резикувати нехочу, ще щось відломлю)

31

Re: Не працює ноутбук

Гарантії нема?

32

Re: Не працює ноутбук

Felis silvestris catus написав:

Гарантії нема?

Немає! Ноут прийшов без доків та коробки.

33

Re: Не працює ноутбук

Я б завернув таку посилку одразу як б побачив на очі.

34

Re: Не працює ноутбук

Я вам говорив що я дуже нетерпляча людина? НІ? Тоді говорю це зараз! Все ж вирішив самотужки розібрати ноутбук і вийняти з него відеокарту щоб він зміг переключитися на інтегровану. Знайшов на ютюбі хороше відео де  розбирають мою модель ноута. Тільки я щось неможу зрозуміти, а де саме розміщена відеокарта?
Якщо хтось має лишню хвилинку подивіться відео і підкажіть де саме її видно?
https://www.youtube.com/watch?v=OHw0y7u5OT8

35 Востаннє редагувалося Blast (23.08.2014 22:16:10)

Re: Не працює ноутбук

Faraon написав:

Я вам говорив що я дуже нетерпляча людина? НІ? Тоді говорю це зараз! Все ж вирішив самотужки розібрати ноутбук і вийняти з него відеокарту щоб він зміг переключитися на інтегровану. Знайшов на ютюбі хороше відео де  розбирають мою модель ноута. Тільки я щось неможу зрозуміти, а де саме розміщена відеокарта?
Якщо хтось має лишню хвилинку подивіться відео і підкажіть де саме її видно?
https://www.youtube.com/watch?v=OHw0y7u5OT8

Прихований текст

Операционная система HP Pavilion dv6-6050er
Microsoft Windows 7 Home Basic
Процессор HP Pavilion dv6-6050er
Производитель: Intel
Модель: Core i3-2310M
Тактовая частота (MHz): 2100
Кэш 2-го уровня (Kb): 512
Кэш 3-го уровня (Kb): 3072
Материнская плата HP Pavilion dv6-6050er
Чипсет: Intel HM65
Память HP Pavilion dv6-6050er
Объем (Mb): 4096
Тип: DDR-3
Расширение памяти до (Mb): 8192
Жесткий диск HP Pavilion dv6-6050er
Объем (Gb): 320
Интерфейс: SATA
Скорость вращения (RPM): 7200
Привод HP Pavilion dv6-6050er
DVD-RW
Видео HP Pavilion dv6-6050er
Чипсет: AMD Radeon HD 6490M
Объем (Mb): 1024
Дисплей HP Pavilion dv6-6050er
Диагональ (дюймы): 15.6
Разрешение: 1366x768
Тип: WXGA
Сеть HP Pavilion dv6-6050er
Wi-Fi: есть
Bluetooth: есть
LAN: 1000
Веб-камера: есть
Карт-ридер HP Pavilion dv6-6050er
Тип карт: SD
Порты HP Pavilion dv6-6050er
HDMI: есть
VGA: есть
RJ45: есть
USB 2.0: 2
USB 3.0: 2
Вход для микрофона: есть
Выход для наушников: есть
Микрофон: есть
Дополнительно HP Pavilion dv6-6050er
Сканер отпечатка пальца: есть
Питание HP Pavilion dv6-6050er
Тип батареи: Li-Ion
Габариты HP Pavilion dv6-6050er
Ширина (мм): 378
Глубина (мм): 246.8
Высота (мм): 31.1
Вес (кг): 2.91

36

Re: Не працює ноутбук

Faraon написав:

Я вам говорив що я дуже нетерпляча людина? НІ? Тоді говорю це зараз! Все ж вирішив самотужки розібрати ноутбук і вийняти з него відеокарту щоб він зміг переключитися на інтегровану. Знайшов на ютюбі хороше відео де  розбирають мою модель ноута. Тільки я щось неможу зрозуміти, а де саме розміщена відеокарта?
Якщо хтось має лишню хвилинку подивіться відео і підкажіть де саме її видно?
https://www.youtube.com/watch?v=OHw0y7u5OT8

Вона є частиною материнської плати.

37 Востаннє редагувалося Chemist-i (23.08.2014 22:56:39)

Re: Не працює ноутбук

Передчуваючи наступні питання, що вона ж дискретна - це означає, що відуха (відеопроцессор точніше) на окремій мікросхемі (яка примаяна до плати)
пп.с. І це не конденсатори, бо там усі полімерники, вони не висихают...

38

Re: Не працює ноутбук

Я трішки помилився у мене HP Pavilion dv6-6029sr, але все одно це нічого не міняє! Мені продавець сьогодні по телефону казав що там відеокарта не інтегрована, що її можна відєднати. Я нічого не розумію... Виходить що це брехння(

39

Re: Не працює ноутбук

Chemist-i написав:

Передчуваючи наступні питання, що вона ж дискретна - це означає, що відуха (відеопроцессор точніше) на окремій мікросхемі (яка примаяна до плати)
пп.с. І це не конденсатори, бо там усі полімерники, вони не висихают...

Ви краще скажіть мені таку річ... Якщо проблема в відеокарті то її можна замінити? І може ви знаєте приблизну ціну заміни...

40

Re: Не працює ноутбук

Faraon написав:
Chemist-i написав:

Передчуваючи наступні питання, що вона ж дискретна - це означає, що відуха (відеопроцессор точніше) на окремій мікросхемі (яка примаяна до плати)
пп.с. І це не конденсатори, бо там усі полімерники, вони не висихают...

Ви краще скажіть мені таку річ... Якщо проблема в відеокарті то її можна замінити? І може ви знаєте приблизну ціну заміни...

А я не казав що проблема в відеокарті, відеокарти там, як такової нема, можна замінити мат.плату, можна проц, все можна міняти, але питання чи воно доцільно, є сервіси які міняють відео процессор (чи будь-яку іншу мікросхему типу BGA, ця операція досить складна, яка вимагає навичок і обладнання, т.е. не дешева.

Подякували: Faraon1