41 Востаннє редагувалося Joker (23.08.2014 23:04:47)

Re: Не працює ноутбук

Delete again sorry

42 Востаннє редагувалося Faraon (23.08.2014 23:11:44)

Re: Не працює ноутбук

Chemist-i написав:
Faraon написав:
Chemist-i написав:

Передчуваючи наступні питання, що вона ж дискретна - це означає, що відуха (відеопроцессор точніше) на окремій мікросхемі (яка примаяна до плати)
пп.с. І це не конденсатори, бо там усі полімерники, вони не висихают...

Ви краще скажіть мені таку річ... Якщо проблема в відеокарті то її можна замінити? І може ви знаєте приблизну ціну заміни...

А я не казав що проблема в відеокарті, відеокарти там, як такової нема, можна замінити мат.плату, можна проц, все можна міняти, але питання чи воно доцільно, є сервіси які міняють відео процессор (чи будь-яку іншу мікросхему типу BGA, ця операція досить складна, яка вимагає навичок і обладнання, т.е. не дешева.

Зрозуміло! Сам я нічого не зроблю. Буду нести в сервісний центр. Велике Вам спасибі!

43 Востаннє редагувалося Faraon (25.08.2014 14:30:28)

Re: Не працює ноутбук

Сьогодні носив ноут в сервісний центр. За 2 години вони до мене зателефонували і сказали що я можу його забирати... Вони сказали що 99% що проблема в відеокарті, але ноут не розкручували тому що це дуже довго. Потрібно заплатити близько 1 000 гривень якщо відеокарта не інтегрована, а якщо інтегрована то потрібно міняти материнку це коштує 2 500грн. Ось такі справи! Дзвонив до продавця. Він не хоче приймати повернення ноутбука, спираючись на те що він незнає що з ним сталося. В него все працювало, і він незнає чому так сталося. Мені здалося що продавець чесний. Тому  запропонував оплатити половину ціни за ремон компютера (500грн).
Тут і полягає наступне моє питання...
Ось ноут який я придбав:
http://aukro.ua/hp-pavilion-dv6-6029sr- … 86558.html
Продавець каже що там відеокарта не інтегрована тому лізти до материнки нетреба! її можна просто відєднати і підєднати другу. Подивіться будь ласка в описання лоту і скажіть чи це правда. Просто я в цьому ДУБ. Якщо так то я збираюся на аукро заказати таку саму відеокарту і сам ї замінити. Чекаю ваших коментарів)))

44

Re: Не працює ноутбук

за 2,500 можете придбати ще один ноут на аурко. )
якийсь дивний сервісний центр, незнають, чи інтегрована там карта. то хай раскрутять і подивлятся, як ви можете вирішити, що робити, поки не цього не знаєте?

45

Re: Не працює ноутбук

grin написав:

за 2,500 можете придбати ще один ноут на аурко. )
якийсь дивний сервісний центр, незнають, чи інтегрована там карта. то хай раскрутять і подивлятся, як ви можете вирішити, що робити, поки не цього не знаєте?

Я не питався в сервісному центрі яка там відеокарта тому що вони його не розкручували. Продавець каже що там не інтегрована і на сторінці з лотом пише Графический адаптер Дискретный, ati mobility RadeonHD4200 durect 10.1, 512 МБ выделенной памяти
Якщо я не помиляюся то дискретна відеокарта це та яка не встроєна в материнку і її можна просто витягнути. Вбив в пошукову строку аукро  Radeon HD4200 і нічого не знайшло. Які ще відеокарти можуть підійти до ноута, хто знає???

46 Востаннє редагувалося mike (25.08.2014 15:34:05)

Re: Не працює ноутбук

Faraon написав:

Продавець каже що там відеокарта не інтегрована тому лізти до материнки нетреба! її можна просто відєднати і підєднати другу.

В ноутах, як було вище сказано, відеокарта, навіть якщо вона не інтегрована, впаяна в материнку(в більшості випадків), це ж не стаціонарний комп, де витягнув із слота  і вставив нову.
Самому замінити, навряд чи получиться, потрібно мати паяльну установку(адже потрібно контролювати температурний режим) + вміти прогріти мікросхему.
біглий пошук в ютубі:
https://www.youtube.com/watch?v=MCd2zbKurGI


І як сказав grin, за такі гроші можна другий ноут купити *OK*

З.І.
прогрів плати, це не панацея, і не гарантія, що він знов не вийде з ладу. (с) - переклад із відео

Подякували: Faraon1

47 Востаннє редагувалося grin (25.08.2014 15:53:02)

Re: Не працює ноутбук

Faraon написав:
grin написав:

за 2,500 можете придбати ще один ноут на аурко. )
якийсь дивний сервісний центр, незнають, чи інтегрована там карта. то хай раскрутять і подивлятся, як ви можете вирішити, що робити, поки не цього не знаєте?

Я не питався в сервісному центрі яка там відеокарта тому що вони його не розкручували. Продавець каже що там не інтегрована і на сторінці з лотом пише Графический адаптер Дискретный, ati mobility RadeonHD4200 durect 10.1, 512 МБ выделенной памяти
Якщо я не помиляюся то дискретна відеокарта це та яка не встроєна в материнку і її можна просто витягнути. Вбив в пошукову строку аукро  Radeon HD4200 і нічого не знайшло. Які ще відеокарти можуть підійти до ноута, хто знає???

не факт, шо діскретна - то окрема плата, і я кажу вам, що про це краще питати у сервісному центрі.
треба ж було спитать.

Подякували: Faraon1

48

Re: Не працює ноутбук

в ноутах часто відеокарти на BGA припаяні, їх краще міняти за допомогою інфрачервоної паяльної станції

Подякували: Faraon1

49

Re: Не працює ноутбук

Мені здалося що продавець чесний.

 
А мені здається, що він захотів тебе на***бати.
Занадто швидко в тебе відуха полетіла.

50

Re: Не працює ноутбук

Felis silvestris catus написав:

Мені здалося що продавець чесний.

 
А мені здається, що він захотів тебе на***бати.
Занадто швидко в тебе відуха полетіла.

Та нє... то мені так по життю щастить! Три тижні тому купив б/у телефон Htc one v писало що все ок. Телефон прийшов... проробив два дня. Пропала мережа! Телефон досі в сервісному центрі ніяк негодні виявити в чому справа.

51

Re: Не працює ноутбук

Після цих розмов я навряд чи стану купувати шось беушне.

52

Re: Не працює ноутбук

Felis silvestris catus написав:

Після цих розмов я навряд чи стану купувати шось беушне.

Я купляв друзям (2 ноута, 2 телефона) всі ці речі б/у. і купив дуже дешево! В них все працює бездоганно.

53

Re: Не працює ноутбук

Забув спитатися... а хіба можна вичислити поломку не розкручуючи ноутбука?

54 Востаннє редагувалося Faraon (25.08.2014 18:22:04)

Re: Не працює ноутбук

І доречі коли я намагаюся запустити ноут то можна побачити початок запуску віндовс. Щось типу цьoго:
http://fs42.www.ex.ua/show/606818350460/122466253/122466253.png
Я досі маю надію що це не відеокарта полетіла)))

55

Re: Не працює ноутбук

Faraon написав:

І доречі коли я намагаюся запустити ноут то можна побачити початок запуску віндовс. Щось типу цьoго:

Прихований текст

http://fs42.www.ex.ua/show/606818350460/122466253/122466253.png

Я досі маю надію що це не відеокарта полетіла)))

Як Ви скрін зняли?

56

Re: Не працює ноутбук

Chemist-i написав:
Faraon написав:

І доречі коли я намагаюся запустити ноут то можна побачити початок запуску віндовс. Щось типу цьoго:

Прихований текст

http://fs42.www.ex.ua/show/606818350460/122466253/122466253.png

Я досі маю надію що це не відеокарта полетіла)))

Як Ви скрін зняли?

Це не скір! Я скачав зображення з інтернету і трішки підправив. В дійсності зображення на екрані ноутбука бульш розмите, але суть не в цьому. Питання полягає в тому чи може на екрані відображатися при поломаній відеокарті такого типу зображення?

57

Re: Не працює ноутбук

Faraon написав:
Chemist-i написав:
Faraon написав:

І доречі коли я намагаюся запустити ноут то можна побачити початок запуску віндовс. Щось типу цьoго:

Прихований текст

http://fs42.www.ex.ua/show/606818350460/122466253/122466253.png

Я досі маю надію що це не відеокарта полетіла)))

Як Ви скрін зняли?

Це не скір! Я скачав зображення з інтернету і трішки підправив. В дійсності зображення на екрані ноутбука бульш розмите, але суть не в цьому. Питання полягає в тому чи може на екрані відображатися при поломаній відеокарті такого типу зображення?

Якщо щось подібне то 100% відеокарта

Прихований текст

http://skyfan.net/wp-content/uploads/2012/03/artef_video.jpg

58

Re: Не працює ноутбук

Відеокарта 100%.

59

Re: Не працює ноутбук

Blast написав:
Faraon написав:
Chemist-i написав:

Як Ви скрін зняли?

Це не скір! Я скачав зображення з інтернету і трішки підправив. В дійсності зображення на екрані ноутбука бульш розмите, але суть не в цьому. Питання полягає в тому чи може на екрані відображатися при поломаній відеокарті такого типу зображення?

Якщо щось подібне то 100% відеокарта

Прихований текст

http://skyfan.net/wp-content/uploads/2012/03/artef_video.jpg

Робочого столу зовсім невидно. Зявляється така картинка яку я виклав при запуску віндовс.  після чого вона зникає... і все. Весь екран чорний! І потрошку починає змінювати колір на білий.
Завтра збираюся везти в другий сервісний центр)))) А позавтра вже відвезу в Львів, в  третій сервісний цент в якому я і залишу для ремонту ноутбук.

Подякували: 0xDADA11C71

60

Re: Не працює ноутбук

Ви на автобус витрати більше, ніж новий ноут

Подякували: mike, Faraon2