41

Re: Порівняти зображення

VTrim написав:

Є тут на форумі люди, які думають,що знають буквально все,великі програмісти,тестери та оптимізатори,які я більше ніж впевнений не тестували мій код і свій,який МАЄ (інакше ніяк) бути правильним. Пусті,ніяк не обгрунтовані зауваження я не сприймаю. Я сприйняв тільки те,що буде навантаження (я це і до того знав). Зауваження пишуть тому,що звикли бачити саме такий код саме в тій мові,на якій пишуть самі. Та в більшості випадків,так як ти пишеш на одній мові правильно,на іншій виявляється провально. Є таке прислівя на російській "В каждой бочке затычка",воно характеризує деяких користувачів цього форуму.
Є ще ефект стада. Люди,які бачать відповідь користувача з більшим рейтингом,сміло приймають його думку як кінцево правильною і не затрудняють себе тим,щоб самому все перевірити,чи хоча б почитати хороші статті про оптимізацію в PHP.

Я підозрював, що ця тема - це такий тролінг. А тепер переконався.

42 Востаннє редагувалося 0xDADA11C7 (24.09.2014 14:47:55)

Re: Порівняти зображення

Та в більшості випадків,так як ти пишеш на одній мові правильно,на іншій виявляється провально

Скільки пан мов знає, що стверджує таке? А вгагалі на цьому форумі присутні користувачі, що через використання шаблонізатора-переростка (PHP) вважають себе програмістами.

43

Re: Порівняти зображення

Звичайно,адже написання Hello World на С++ автоматично робить користувача програмістом!!1,бо це тру мова.

44

Re: Порівняти зображення

VTrim написав:

Звичайно,адже написання Hello World на С++ автоматично робить користувача програмістом!!1,бо це тру мова.

У вас такий батхьорт, бо ви не змогли написати Hello World на С++?

45

Re: Порівняти зображення

koala написав:
VTrim написав:

Звичайно,адже написання Hello World на С++ автоматично робить користувача програмістом!!1,бо це тру мова.

У вас такий батхьорт, бо ви не змогли написати Hello World на С++?

угу(0((