21 Востаннє редагувалося yarko (07.10.2014 14:46:19)

Re: Як запустити на Ubuntu те, що скомпільоване на Windows?

cygwin, minGW - порт лінуксовських бібліотек під вінду

або Qt для більш вимогливих. ця працює і на маках, на солярісах і навіть на андроїдах. необхідно лише перекомпілювати проект на відповідній платформі і буде працювати

22

Re: Як запустити на Ubuntu те, що скомпільоване на Windows?

yarko написав:

cygwin, minGW - порт лінуксовських бібліотек під вінду

або Qt для більш вимогливих. ця працює і на маках, на солярісах і навіть на андроїдах. необхідно лише перекомпілювати проект на відповідній платформі і буде працювати

то minGW чи Qt?

23

Re: Як запустити на Ubuntu те, що скомпільоване на Windows?

залежить від потреб.
краще кютя звичайно. вона простіша для розуміння

24

Re: Як запустити на Ubuntu те, що скомпільоване на Windows?

тоді вирішено, качаю кутю

25

Re: Як запустити на Ubuntu те, що скомпільоване на Windows?

QT використовуйте qmake

26

Re: Як запустити на Ubuntu те, що скомпільоване на Windows?

еее, стоп, воно ж платне, чи нє? Я взагалі зможу писати проги, на котрих зможу заробляти використовуючи кутю?

27

Re: Як запустити на Ubuntu те, що скомпільоване на Windows?

Можете компілювати із указанням цільової системи, одразу під лінукс. Але тоді бібліотеки інші знадобляться. Крім того, wine, якщо не помиляюся, вимагає графіки (бо практично все під вінду її вимагає), а у вас, схоже, сервер не надто просунутий, там могли графіку вимкнути в ядрі.

28

Re: Як запустити на Ubuntu те, що скомпільоване на Windows?

зможете. для цього передбачена комерційна ліцензія
якщо ж використати безплатну ліцензію LGPL, то доведеться розкривати вихідний код

29

Re: Як запустити на Ubuntu те, що скомпільоване на Windows?

FakiNyan написав:

еее, стоп, воно ж платне, чи нє? Я взагалі зможу писати проги, на котрих зможу заробляти використовуючи кутю?

Воно кросліцензійне. Якщо хочете - беріть його під LGPL-2.1; тоді доведеться тягнути Qt-івські бібліотеки окремо від програми, але саму програму можете продавати без надання коду; і є прецеденти, коли Qt статично компонують з комерційними програмами, ніби нікого за це не вкусили (поки що). Не хочете - купуйте офіційну ліцензію і компілюйте куди хочете і як хочете. Зрештою, можете почати з LGPL, а коли воно піде добре - переліцензіювати.

30

Re: Як запустити на Ubuntu те, що скомпільоване на Windows?

ее, ну, а якщо я буду писати чисто сервер для ммо гри з використанням Qt, а заробляти збираюсь чисто на донаті, ну тобто гравці можуть платити і отримувати всякі штучки в подарунок, або не платити і грати без штучок. То мені за це прийдеться платити Qt'шнікам?

31

Re: Як запустити на Ubuntu те, що скомпільоване на Windows?

якщо захочете - можете заплатити. підуть на розвиток бібліотеки :)
а вимагати ніхто не буде

Подякували: FakiNyan1

32

Re: Як запустити на Ubuntu те, що скомпільоване на Windows?

сенкс

33

Re: Як запустити на Ubuntu те, що скомпільоване на Windows?

sewen написав:

та не встановлюється

от того мені лінукси і неподобаються
хто скаже є щось схоже в apt-get типу пошук, шось назразок  apt-get search wine

apt-cache search

34

Re: Як запустити на Ubuntu те, що скомпільоване на Windows?

Подивився приклади роботи з сокетами на Qt, нічо не зрозуміло, якісь сигнали, якісь слоти, повна срака кароч. Навіть простенького прикладу з відправкою повідомлення не знайшов, кругом лайно-чатики з купою незрозумілого, інтерфейсного коду

35

Re: Як запустити на Ubuntu те, що скомпільоване на Windows?

ставлю собі лайк за пошук  в гуглі http://habrahabr.ru/post/50812/