21

Re: PHP - всі за і проти

Давайте конкретизуйте. Що саме пришвидшить розробку а то кидадатися загальними фразами без аргументації можуть всі.

22

Re: PHP - всі за і проти

quez написав:
VTrim написав:

Ну то спробуйте написати хороший сайт на Java/Python чи PHP та порівняйте,що ви зможете з одним та іншим варантом та в які терміни. На нескладній  програмі сайт не напишеш. Тому раджу не порівнювати мови загального призначення (ті ж таки Java/Python) та PHP (яка створювалась саме для веб-програмування) і саме тому на ній куди швидше напишете проект.

Я спостерігав за створенням сайту на Ruby on Rails, це було досить швидко. Хоча порівняти з PHP не можу. В чому, на вашу думку, полягає причина різної швидкості написання?

В порогах входження. Вище написав.

23

Re: PHP - всі за і проти

Ну це ж смішно. Для написання хорошого, чи навіть якого, сайту кожен раз беруть студентів і вчать їх?

24

Re: PHP - всі за і проти

VTrim написав:
quez написав:
VTrim написав:

Ну то спробуйте написати хороший сайт на Java/Python чи PHP та порівняйте,що ви зможете з одним та іншим варантом та в які терміни. На нескладній  програмі сайт не напишеш. Тому раджу не порівнювати мови загального призначення (ті ж таки Java/Python) та PHP (яка створювалась саме для веб-програмування) і саме тому на ній куди швидше напишете проект.

Я спостерігав за створенням сайту на Ruby on Rails, це було досить швидко. Хоча порівняти з PHP не можу. В чому, на вашу думку, полягає причина різної швидкості написання?

В порогах входження. Вище написав.

Але ж ви написали "хороший сайт". А початківець не напише хороший сайт ні на PHP, ні на Пітоні.

25

Re: PHP - всі за і проти

quez написав:
VTrim написав:

Ну то спробуйте написати хороший сайт на Java/Python чи PHP та порівняйте,що ви зможете з одним та іншим варантом та в які терміни. На нескладній  програмі сайт не напишеш. Тому раджу не порівнювати мови загального призначення (ті ж таки Java/Python) та PHP (яка створювалась саме для веб-програмування) і саме тому на ній куди швидше напишете проект.

Я спостерігав за створенням сайту на Ruby on Rails, це було досить швидко. Хоча порівняти з PHP не можу. В чому, на вашу думку, полягає причина різної швидкості написання?

Аналогічно можу сказти про Django та готову адмінку.

26

Re: PHP - всі за і проти

quez написав:
VTrim написав:
quez написав:

Я спостерігав за створенням сайту на Ruby on Rails, це було досить швидко. Хоча порівняти з PHP не можу. В чому, на вашу думку, полягає причина різної швидкості написання?

В порогах входження. Вище написав.

Але ж ви написали "хороший сайт". А початківець не напише хороший сайт ні на PHP, ні на Пітоні.

Початківець встановить готовий двигун.

27

Re: PHP - всі за і проти

2Invader - одна з фішок це нестрога типізація. Як на мене це є і плюс - так як легше все писати. Так і мінус. Так як більше помилок.

А в цілій купі інших мов програмування він такий високий що для того щоб почати писати (нескладні) програми потрібно вчитися роками?

Так. Давайте візьмемо чувака який не шарить в програмуванні дамо йому PHP і дамо йому java.
Або рубі і php - хай створить сторінку. Скоріш за все PHP виявиться простішим. Тут же безліч туторіалів. Можливо для досвідчених прогерів будь яку мову вивчити. Але от я пробував писати на nodejs і повірте. Там поріг входження набагато вищий ніж на php =)

Ну то спробуйте написати хороший сайт на Java/Python чи PHP та порівняйте,що ви зможете з одним та іншим варантом та в які терміни

Я думаю ті хто кліпає сайти на пітоні він зробить так само швидко як і ви. Насправді це все інструменти. Якщо ви вмієте ними користуватись - тоді немає ніяких проблем.

-Читати чужий код, особливо коли його багато, дуже складно.

Ви бачили код мовою Java? я бачив. Легко читати? Так само як і на PHP. Якщо дофіга всього в одному файлі тоді по барабану на якій мові він написаний ;)  Invader правильно підмітив. Все залежить від того хто пише код.

28

Re: PHP - всі за і проти

Давайте до практики? :)
Пусті балачки нічого не варті.
Беремо однакову задачу. Я виконую на PHP,ви до прикладу на Python.
Даємо лінк на ресурс з виконаним завданням та порівняємо терміни виконання.

29

Re: PHP - всі за і проти

VTrim я теж на PHP коджу) тому можу сказати так. Давайте до практики я кодю і ви а дальше кажемо у кого кращий код :D але не в тому суть.

Ви вважаєте що краще за PHP нічого немає ;) ?

30

Re: PHP - всі за і проти

funivan написав:

VTrim я теж на PHP коджу) тому можу сказати так. Давайте до практики я кодю і ви а дальше кажемо у кого кращий код :D але не в тому суть.

Ви вважаєте що краще за PHP нічого немає ;) ?

Легше за освоєння PHP в веб-програмуванні нічого немає,до цього я веду :). Написання сайту на Java - інший рівень.

31

Re: PHP - всі за і проти

Легше за освоєння PHP в веб-програмуванні нічого немає

за легке освоєння доводиться платити в майбутньому горою коду який має захищати твій сайт від проблем )

32

Re: PHP - всі за і проти

funivan написав:

Легше за освоєння PHP в веб-програмуванні нічого немає

за легке освоєння доводиться платити в майбутньому горою коду який має захищати твій сайт від проблем )

І шо то за гора?)

33

Re: PHP - всі за і проти

Один з прикладів: наприклад в java є така фішка як nullable
Тобто якщо ви не вказали що метод може повертати null а він повертає у вас нічого не вийде. В PHP такого немає
І кожного разу ми пишемо

$user = $this->getUser();
if($user===null){
 throw new Exception('Invalid user object')
}

Тобто таких штук по проекту ну дійсно багато. Їх можна було б не писати якщо б була така можливість.
Є ще безліч прикладів зв’язаних з строгою типізацією. Всі вони призводять до того що нам потрібно робити перевірки і ще раз перевірки ;)

Подякували: quez, leofun012

34

Re: PHP - всі за і проти

Ну про цей мінус я вже казав,але це і плюс,більше свободи.

35

Re: PHP - всі за і проти

Гаразд, в плюс можна записати те що PHP це шаблонізатор і можна без зайвих зусиль писате таке:

<html>
<head>
<title>Пример</title>
</head>
<body>
<?php echo "Привет, я PHP-программа!"; ?>
</body>
</html>

Це одна з причин чому на PHP робити сайт швидше і чому PHP заохочує писати "погані" програми.
Також в плюс те що PHP популярний і є купа інших PHP’шників в яких можна ппоросити допомоги і ще багато всіляких фреймворків, CMS, бібліотек. Але чи це шось говорить про те наскільки хорошою є сама мова? Ні.

Подякували: Blast1

36

Re: PHP - всі за і проти

Але чи це шось говорить про те наскільки хорошою є сама мова? Ні.

Я також вважаю що це кількість коду - кількість зацікавленості людей і можливості мови не говорять про її якість.

Я дотримуюсь думки: у кожної мови є своя ніша. Вона така яка вона є. Є свої переваги і є свої недоліки.

Подякували: Blast1

37

Re: PHP - всі за і проти

Один з прикладів: наприклад в java є така фішка як nullable
Тобто якщо ви не вказали що метод може повертати null а він повертає у вас нічого не вийде. В PHP такого немає
І кожного разу ми пишемо

    $user = $this->getUser();
    if($user===null){
    throw new Exception('Invalid user object')
    }

Тобто таких штук по проекту ну дійсно багато. Їх можна було б не писати якщо б була така можливість.
Є ще безліч прикладів зв’язаних з строгою типізацією. Всі вони призводять до того що нам потрібно робити перевірки і ще раз перевірки

Ну про цей мінус я вже казав,але це і плюс,більше свободи.

Виходить що в Java більше свободи бо вона дозволяє і так і так, а в PHP завжди тільки

    $user = $this->getUser();
    if($user===null){
    throw new Exception('Invalid user object')
    }
Подякували: Blast1

38

Re: PHP - всі за і проти

funivan написав:

Але чи це шось говорить про те наскільки хорошою є сама мова? Ні.

Я також вважаю що це кількість коду - кількість зацікавленості людей і можливості мови не говорять про її якість.

Я дотримуюсь думки: у кожної мови є своя ніша. Вона така яка вона є. Є свої переваги і є свої недоліки.

Ну тоді який сенс цієї теми окрім холівару ?

39

Re: PHP - всі за і проти

Ну тоді який сенс цієї теми окрім холівару ?

Сенс в тому що народ тут може написати все що він думає. Конкретно в цій темі а не в темах які зовсім не відносяться до цієї тематики. ;)

+ кожен може викрикнути що PHP гавно. Або PHP няшка ))

40 Востаннє редагувалося quez (30.10.2014 13:37:13)

Re: PHP - всі за і проти

Blast написав:

Ну тоді який сенс цієї теми окрім холівару ?

Бінго!