41

Re: Щось пішло не так

FakiNyan написав:
Replace написав:

Останнім часом Replace.org.ua нагадує мені сервіс сайт-злодій, де можна ставити питання на будь-яку тему та отримувати відповіді на них.

так це ж спеціальний розділ

це форум програмістів, шоб ви знали

42

Re: Щось пішло не так

Cyan написав:
FakiNyan написав:
Replace написав:

Останнім часом Replace.org.ua нагадує мені сервіс сайт-злодій, де можна ставити питання на будь-яку тему та отримувати відповіді на них.

так це ж спеціальний розділ

це форум програмістів, шоб ви знали

так ви ж дизайнер наче

43

Re: Щось пішло не так

FakiNyan написав:
Cyan написав:
FakiNyan написав:

так це ж спеціальний розділ

це форум програмістів, шоб ви знали

так ви ж дизайнер наче

яким місцем я дизайнер?

44

Re: Щось пішло не так

Cyan написав:
FakiNyan написав:
Replace написав:

Останнім часом Replace.org.ua нагадує мені сервіс сайт-злодій, де можна ставити питання на будь-яку тему та отримувати відповіді на них.

так це ж спеціальний розділ

це форум програмістів, шоб ви знали

Сиджу на одному форумі лінгвістів — там схожа ситуація, 10% лінгвістики, решта — флуд на різні теми. Потім частині людей це не сподобалось, вирішили заснувати свій справді лінгвістичний форум — і там те ж саме, з тією різницею, що флудять тепер не на форумі, а в скайпі, а лінгвотеми так само малоактивні.

45

Re: Щось пішло не так

Вибачте, якщо це порушує правила форуму, закрийте тему.
Просто вже звик, що тут є люди які знають (або знають де шукати) відповідь на будь-які питання

46

Re: Щось пішло не так

P.Y. написав:
Cyan написав:
FakiNyan написав:

так це ж спеціальний розділ

це форум програмістів, шоб ви знали

Сиджу на одному форумі лінгвістів — там схожа ситуація, 10% лінгвістики, решта — флуд на різні теми. Потім частині людей це не сподобалось, вирішили заснувати свій справді лінгвістичний форум — і там те ж саме, з тією різницею, що флудять тепер не на форумі, а в скайпі, а лінгвотеми так само малоактивні.

Прихований текст

Python?

47

Re: Щось пішло не так

Cyan написав:

буває так, що дівчина бере на себе активну роль (якщо їй характерна домінантна риса)
буває так, що дівчина провертає все так як вона хоче, але при цьому діє хлопець і від цього він думає, що він отакий красавчик, що добився цього, а насправді він просто не потітив як на нього вплинули

Ну от. А хочеться просто чесності, взаєморозуміння і якоїсь рівності, без головних і підлеглих, без відчуття, що тебе дурять чи ти дуриш когось...

48

Re: Щось пішло не так

quez написав:
Прихований текст

Python?

Прихований текст

Власною персоною. А тут ще хтось є з ЛФ?

49 Востаннє редагувалося quez (31.10.2014 20:36:54)

Re: Щось пішло не так

P.Y. написав:
quez написав:
Прихований текст

Python?

Прихований текст

Власною персоною. А тут ще хтось є з ЛФ?

Прихований текст

Тільки себе знаю. Правда я вже з півроку туди не заходив. Ці інтернети такі тісні.