21

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

VTrim написав:

Людям це замінюють пабліки та групи у соц мережах.
Хіба,що повне управління сторінкою,дизайном,оформленням може зробити ідею цікавою.

Тоді варто подумати й про можливість для користувачів виконувати щось на стороні сервера — дати змогу демонструвати свою майстерність не лише веб-дизайнерам, а й веб-програмістам.

22

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

VTrim написав:

Людям це замінюють пабліки та групи у соц мережах.
Хіба,що повне управління сторінкою,дизайном,оформленням може зробити ідею цікавою.

Тоді варто подумати й про можливість для користувачів виконувати щось на стороні сервера — дати змогу демонструвати свою майстерність не лише веб-дизайнерам, а й веб-програмістам.

23 Востаннє редагувалося VTrim (19.11.2014 13:45:31)

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

P.Y. написав:
VTrim написав:

Людям це замінюють пабліки та групи у соц мережах.
Хіба,що повне управління сторінкою,дизайном,оформленням може зробити ідею цікавою.

Тоді варто подумати й про можливість для користувачів виконувати щось на стороні сервера — дати змогу демонструвати свою майстерність не лише веб-дизайнерам, а й веб-програмістам.

Я не мав на увазі можливість кодити взагалі. Ні дизайнерам ні програмістам,а просто широкі налаштування інтерфейсу сторінки. Бо який тоді сенс користувачеві створювати сторінку аби потім платити дизайнеру та програмісту?

24 Востаннє редагувалося ktretyak (19.11.2014 17:27:03)

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Я раніше цього не бачив, але вчора аналізувавши хабр побачив додаткове підтвердження моєї ідеї "на стилізації сторінок можна непогано заробляти":

http://habrahabr.ru/info/advertising/corporate/ - тут говориться, що вони беруть на ~ $800 більше за, цитую:

Данная услуга позволяет оформить дизайн карточки компании, ленты блога и страницы поста в фирменных цветах компании с использованием характерных для бренда стилистических особенностей. Уникальная возможность быть не такими, как все.

І це всього-навсього за розміщення стоінки блогу компанії терміном на три місяці. Так що беріть ідею поки не пізно =)

P.S. Стосовно сайту rozrobka.com, то на ньому не спостерігається зовсім активності. Наприклад остання стаття в групі PHP 08 червня 2013, 10:01, в "найрейтинговішій" групі Linux 03 листопада 2012, 13:06. Мене сильно дивує для чого вони залишили реєстрацію лише по запрошенню. Не можуть справитись з напливом бажаючих? ... Інколи не треба "тупо" копіювати те, що є на тому ж хабрі... хоча навіть на хабрі можна реєструватись OnlyRead користувачам.

25

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

яка може путнє щось написати в області IT-технологій,

ще не має оплачуваної роботи

взаємновиключнi  речi.   

Я не мав на увазі можливість кодити взагалі. Ні дизайнерам ні програмістам,а просто широкі налаштування інтерфейсу сторінки.

юкоз фарева :)

26

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

caballero написав:

яка може путнє щось написати в області IT-технологій,

ще не має оплачуваної роботи

взаємновиключнi  речi.
юкоз фарева :)

Та невже? Я думаю, що ви помиляєтесь, бо інколи і 11-класники можуть путнє щось написати... як мінімум - детальне дослідження що вони намагаються освоїти - буде достатньо для того, щоб такий блог вже міг бути цікавим.

27

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Та невже? Я думаю, що ви помиляєтесь, бо інколи і 11-класники можуть путнє щось написати...

інколи

як мінімум - детальне дослідження що вони намагаються освоїти - буде достатньо для того, щоб такий блог вже міг бути цікавим.

багато  тут на  форумi  дослiджень?  9   питань  з 10  - як  виконати  курсову.   не  те  що  дослiджувати,  готового  вчити не  бажають.

28

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Ось статистика місячної відвідуваності форума replace.

На ньому видно, що ядро користувачів коливається біля сотні, причому активних із них менше 30. Зрозуміло, що з такої кількості відвідувачів, важко чогось особливо чекати.

Я сподіваюсь, що активних користувачів "у мене" буде хоча б біля тисячі. З такої кількості вже можна вибрати і гідних написати щось путнє.

29

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

офтоп

Ура!!! Здається я придумав повністю революційну систему, яка підійде і для форума, і для задуманого мульти-блогу... але про це трохи згодом...

P.S. натякну - революційність полягає в системі, яка дозволить в рази покращити релевантність контенту, причому все це буде досить цікаво... ;)

Подякували: 0xDADA11C71

30

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Я сподіваюсь, що активних користувачів "у мене" буде хоча б біля тисячі. З такої кількості вже можна вибрати і гідних написати щось путнє.

Маю питання - звідкіля ви їх візьмете? Ви ж знаєте, що клонування людей заборонене.

На ньому видно, що ядро користувачів коливається біля сотні, причому активних із них менше 30. Зрозуміло, що з такої кількості відвідувачів, важко чогось особливо чекати.

Ви бачите на реплейсі якусь перепону свободі самовираження, подолав яку користувачі кинуться писати якісний контент? Як віднайдете спосіб - прошу поділитися з громадскістю, щоб наші вікіпедисти писали вдесятеро більше статей і ми обігнали навіть англомовну вікіпедію.
Я щиро хочу багато українського контенту, ціную вашу працю з перекладу і всіляко вас підтримую, але ваші плани наполеонівські.

Подякували: quez1

31

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Ваша критика цілком слушна, дякую за конструктив.

Я про це думав, і маю досить вагомі аргументи, щоб таке писати. Те, про що я написав в попередньому повідомленні, взагалі в буквальному смислі може зробити революцію в системі форумів (я такими словами не розкидаюсь просто так, це ви і самі зможете оцінити... і, звичайно ж, це не факт, а лише моя оцінка реальності...).

Подякували: 0xDADA11C71

32

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Оскільки я зараз на етапі проектування архітектури першої ідеї, то потроху вивчаю роботу майбутніх конкурентів - сайти пошуку роботи.

Я звичайно здогадувався, що вони не погані гроші отримують за свої послуги, але щоб такий баблос гребти... і за такі послуги... вони точно жирують без достатньої кількості конкурентів =). На скільки я встиг це дослідити, то якісні послуги надають десь біля 5 інтернет-сайтів, решта - треш, який дозволяє у себе на головній сторінки розміщувати мигаючу низькопробну сторонню рекламу.

Ще якось "з горем пополам" можна виправдати, що мої конкуренти беруть 9-18 тис. грн., наприклад, за створення на своєму сайті візитки (1-10 сторінок) певної компанії. Це можна якось виправдати, бо вони там, здається, надають спеціальні інструменти, для створення цієї самої візитки, тобто їхні програмісти затратили час і зусилля...

Але дуже важко виправдати те, що вони понапридумували купу різних опцій, за які вони беруть не слабенькі гроші. Наприклад, за те, що у результатах пошуку на їхньому сайті буде видаватись іконка максимум ~ 100х60 px певної компанії, вони збільшують вартість розміщення вакансій цієї компанії на 50-100%. І виходить, щоб купити у них можливість розміщувати 10 вакансій на протязі 3 місяців, то в середньому вони беруть 3300 грн. Причому вони це все діло називають, цитую:

Экономный способ размещения вакансии на портале. Объявление о вакансии, представленной вашей компанией, отображается в результатах поиска согласно дате и времени публикации. При клике на вакансию, детальное описание открывается в новом окне и оформляется в стандартном дизайне портала. В верхнем левом углу возле названия вакансии размещается логотип компании работодателя.

Жесть!


І таких опцій понатикували куди тільки можна...

Хоча, сервера в них досить серйозні, на скільки я можу про це судити. За сутки сторінки їхніх сайтів клікають до 4 млн. разів.

Я прикинув: оскільки люди "не сплять" і клікають сайт не рівномірно на протязі дня, а лише на протязі 16 годин, то конкуренція по клікам в середньому складає десь біля 70 кліків за секунду (4000000 кліків/3600 сек. * 16 годин).
Враховуючи, що їхні сайти відповідають не більше, ніж за 1 секунду, то це досить гарний результат (і шаред-хостингом тут мабуть не обійтись =)

Але мені трохи легше буде, бо збираюсь в них відвойовувати лише розміщення вакансій IT-компаній.

33 Востаннє редагувалося VTrim (11.12.2014 14:19:25)

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Як би ж точно знав,шо проект "вистрелить" і почне приносити прибуток..
Найгірше - це робити (а писанини коду багато) і не знати чи буде з того толк чи ні,бо дурень думкою багатіє =)

34

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Ну якби я наймав на це когось за свої гроші, то було б шкода, а так я, як мінімум, наберусь досвіду.

Стосовно дурня, який думкою багатіє, то за звичай такі персонажі тільки те і роблять, що прораховують об'єм доходу і мріють його на щось витрачати. Вони не аналізують конкурентів тижнями, не вивчають технології роками...

35

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

ktretyak написав:

Дякую.
На даний момент AngularJS вчу та перекладаю на українську. Дуже вже мені подобається та простота, з якою можна створювати на ньому вьюхи, ну і, звичайно ж, інтерактивність...

Завершу з перекладом, приступлю до безпосередньої реалізації першої ідеї - "мульти блогу". Думаю перша серія статей буде присвячена якраз AngularJS.

Стосовно "чим краща моя задумка блогу за інші аналоги", то планую, для початку, націлюватись на ту аудиторію, яка може путнє щось написати в області IT-технологій, але ще не має оплачуваної роботи. Тобто в більшості це будуть студенти. Мотивацією для них спробую зробити щось типу "ви вже скоро закінчуєте навчальний заклад, то ж непогано було б себе показати для майбутнього роботодавця, напишіть щось цікаве"...

Ну і впевнений, що моя принципова позиція стосовно "тільки на українській мові" знайде не мало прихильників...

100 % підтримую, української мови і проектів мало, я долучусь до твого проекту, якщо будеш створювати,-  згоден створювати унікальні статті заради рейтингу українського It.

36 Востаннє редагувалося ktretyak (12.12.2014 00:04:43)

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Дякую, Анатолій, в мене стільки ідей, що я ледве встигаю їх записувати =).

Оце і зараз додалась ще одна. Суть її полягає в тому, що успішний кандидат, який знайде роботу у певного роботодавця, отримує винагороду від сайта (частину виручки, що платить роботодавець за надання інфи про кандидатів).

Таким чином мотивація людей писати щось цікаве суттєво зростає, і вже коли таки кандидати знаходять собі роботу, то стартових пару тисяч - як нагорода від сайта - не буде зайвими.

Це буде такий собі стажувальний майданчик...

37

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Власне кажучи не варто ділити шкуру не ще вбитого ведмедя.
Мені подобається реплейс що він україномовний, в нас велика держава з великими можливостями і великим мозковим потенціалом. Багато з українців розмовляють і створюють проекти на російській мові, тому що нажаль вони попали під вплив чиєїсь системної (десятками років проводилась русифікація) злої роботи. Але Люди, живете на Україні розмовляйте мовою своєї держави, цінуйте свій край, майте свій розум думати, вибирати шлях, де ти живеш і що ти робиш. Я не маю нічого проти людей, що розмовляють російською, можливо вони цього не розуміють. Та й власне я сам наслідок цієї системи, я не скажу що правильно нею володію і мені з цього не приємно. Чув вислів по радіо "Людина, котра не володіє мовою народу, на землі якого живе, є або гість, або окупант, або раб цього окупанта!" пошукав в неті кажуть, що то вислів Карла Маркса. Вислів мені подобається, Карла Маркса я не знав не вивчав за нього говорити не буду.

Я за розвиток україномовного проекту, за те що б піднімати it-статус своєї країни, не за платню. Крім того, кожен, хто може створювати веб-проекти точно може собі знайти платню за свої послуги в безмежних просторах Інету.

Тай ще раз буду вдячний реплейсу, яка ціль проекту реплейс, хіба гроші, здається що ні, спілкування своїх программерів на своїй мові. Можливо потрібно й створити партнера Реплейсу, де будуть статті про програмування, де люди будуть піднімати його не за гроші а за ідею. Тим більше в наш скрутний час це буде дуже актуально. Я сам раніше спілкувався на російськомовних проектах я російську досить добре знаю :) як українську, але завдяки останнім подіям я принципово покинув всі їх ресурси, така особиста моя позиція.

Подякували: Replace1

38

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Розкрутити проект буде складно,... скільки часу піднімавсь реплейс 2 роки? Можливо і на твій проект піде досить часу....

39 Востаннє редагувалося ktretyak (12.12.2014 01:24:57)

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Зовсім не погоджуюсь, що гроші можуть все зіпсувати. Таке може бути якщо гнатись лише за грошима, але можна ж підходити зі збалансованим використанням грошей.

Я не раз ставив у приклад Github - дуже класний сайт, який надає безкоштовні послуги для відкритого коду, але йому нічого не заважає брати гроші за обслуговування проектів із закритим кодом. Не бачу в цьому хоч краплі чогось поганого.

Стосовно "ділити шкуру не вбитого ведмедя"... А хто її ділить? Хіба я кажу, що вже обіцяю комусь щось дати? Я планую систему, в якій спробую теж знайти баланс безкоштовного з платним. Коли я її зроблю, побачу, що вона працює так як треба, от тоді і буду обіцяти, причому нікого не прийдеться "убивати", бо планується, що всі будуть задоволені...

Ви самі спробуйте назвати хоча б одного з топ-5 лідерів ринку, які не надають безкоштовні сервіси... можливо Apple... але інші - Гугл, Фейсбук, Оракл... їх дуже багато - всі вони надають дуже якісні безкоштовні сервіси, але разом з тим це їм не заважає "не помітно" для нас заробляти найбільше у світі...

Стосовно розкрутки сайта, то само собою зрозуміло, що ця робота не буде чимось таким простим, як "заплатив та й отримав". Поживемо - побачимо.

40

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Суть її полягає в тому, що успішний кандидат, який знайде роботу у певного роботодавця, отримує винагороду від сайта (частину виручки, що платить роботодавець за надання інфи про кандидатів).

Якщо винагорода матиме розміри, співрозмірні з зарплатою програміста (а інакше який сенс?), то й платню, яку платить роботодавець за перегляд інфи, доведеться дуже завищити, що багатьох роботодавців відштовхне (взагалі, який інтерес доплачувати, щоб узяти на роботу вчорашнього студента? Інша справа, якби на сайті тусувались досвідчені гуру, що шукають роботу — але яка ймовірність їх масової появи на стадії розкрутки сайту?). Ймовірно, ключовою проблемою розкрутки такого сайту буде залучення роботодавців.