21

Re: Нарушення авторських прав.

VTrim написав:

Омг,тут чувак хоче зробити мобільну браузерку на тему покемонів,а ви гоните про "авторські права та порушення закону",LiL

Омг, кожен так відмазується

Мабуть ви дуже далекі від справ в вебі,де плагіат та копіювання того чи іншого контенту - звичайна справа.

звичайно, що звичайна справа, тому що в нас (країнах колишнього союзу особливо) немає жодної поваги до праці інших

Навіть ті картинки,шо ви так часто копіпастите сюди з бидлоресурсів - це чиїсь ідеї,графіка.

існують ресурси з безкоштовними картинками з вільною ліцензією, які можна використовувати в комерційних цілях - але ні, легше вкрасти перше, що видасть гугол

Невже вам лінь зробити свій мем та напис?

див вище

Лінь і вас зовсім не мучить совість,шо це не ваш контент.

мене мучить
а вас, як дивлюсь, ні
невже у вас нічого не крали? чи крали, але ви недостатньо вклали в це сили, щоб вам не було прикро за це?

Подякували: quez1

22

Re: Нарушення авторських прав.

VTrim написав:

Мабуть ви дуже далекі від справ в вебі,де плагіат та копіювання того чи іншого контенту - звичайна справа.

Розумієте, чорні лебеді існують — коли річ, на яку ви потратили багато свого часу та сил, закриють за порушення авторських прав, існування цілого вебу з плагіаторами вас мало цікавитиме.

23

Re: Нарушення авторських прав.

VTrim написав:

Мабуть ви дуже далекі від справ в вебі,де плагіат та копіювання того чи іншого контенту - звичайна справа.

Розумієте, чорні лебеді існують — коли річ, на яку ви потратили багато свого часу та сил, закриють за порушення авторських прав, існування цілого вебу з плагіаторами вас мало цікавитиме.

Подякували: koala1

24

Re: Нарушення авторських прав.

Communism must be free...

25

Re: Нарушення авторських прав.

Автор,не пиши ти цей проект про покемонів),місцеві юристи не одобрили),твій проект закриють і тебе закриють xD))00

26

Re: Нарушення авторських прав.

пане VTrim, а скілько ж вам рочків? можете в приват написати, якщо соромитесь
до цієї теми це не має ніякого відношення - я для себе питаю

27

Re: Нарушення авторських прав.

Cyan написав:

пане VTrim, а скілько ж вам рочків? можете в приват написати, якщо соромитесь
до цієї теми це не має ніякого відношення - я для себе питаю

Се дузе мавенький.. :(