81

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

я колись теж думав треба мати власний хабр чи форум, а потім зрозумів, навіщо ці проблеми що в когось не компілиться, чи не виходить, знаєш дай відповідь, не знаєш напиши питання, ну от там така статейка є про програмування на AVR, блін, це капець, а як працювати з портами, підключати дисплеї чи датчики, того немає.

82

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

FakiNyan написав:

може ваша стаття пагана, а вони не хочуть вас розчаровувати, тому не кажуть правду?

може погана, або навіть дуже погана - про це ми не дізнаємося, поки з codeguida не буде хоч якоїсь реакції

83

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

Давно був на codeguida.com, зараз зайшов... час оренди домену не продовжено. Тобто codeguida вже "все", чи у них новий домен? Ніхто не знає?

84

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

Стоп, це я побачив що сайт не завантажується і побіжно прочитав перші рядки whois, але термін реєстрації закінчується 29-jun-2017, тобто мабуть тимчасові проблеми якісь...

85

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

Ймовірно, вони студенти, тому лизання сраксесія для них пріоритетніша за ресурс. Втім, я вичитав, що вони пиляють другу версію, тож очікуємо з нетерпінням.

86

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp … =0&w=1

Подякували: 0xDADA11C71

87

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

Ну що ж, Codeguida is updated! Meet new great Codeguida again!

@Костя Третяк, як там ваш hub?

88

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

Q-bart, розумію ваше питання і ваш теперішній настрій. Знаю що ви не повірите, але я справді радий, що в українському сегменті нарешті буде конкуренція. До вчорашнього дня форум ріплейс був взагалі єдиним напівживим ресурсом українською мовою. Тепер codeguida осучаснили, виправляють ті помилки, що раніше викликали критику. Молодці! Ласкаво просимо! Як говориться.

П.С. Мене не бентежить конкуренція з codeguida. Мені є що запропонувати користувачам щоб мати більш привабливий ресурс.

Подякували: 0xDADA11C71

89

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

Через facebook зайшов без проблем, але через Google+ видало помилку в консолі браузера "auth2 is not defined".

Коли залогінився через Github, то створило новий обліковий запис, хоча пошту я використовую однакову для усіх соцмереж. Тут також вам треба вдосконалитись ;).

90

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

Змішаний контент генерує купу warn'ів в консолі. Все-таки треба усі дані брати з https.

91

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

Ага, здається я зрозумів, чому після залогінення за допомогою github мене не впізнав сайт по пошті. Таке сталось через те, що з моменту реєстрації (кілька років тому) на codeguida я змінив пошту.

92 Востаннє редагувалося andreykko (31.05.2017 15:37:44)

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

Ага, здається я зрозумів, чому після залогінення за допомогою github мене не впізнав сайт по пошті. Таке сталось через те, що з моменту реєстрації (кілька років тому) на codeguida я змінив пошту.

Дякую, ми знаємо про цю проблему і спробуємо вирішити її.

Тим, хто пропустив, ми сьогодні перезапустилися, ось стаття з деталями - https://codeguida.com/post/760

93

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

Що у вас з шрифтами? Ледь очі не повитікали.

94

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

Так, я б теж покритикував зовнішній вигляд, але не буду, бо буду ще крайнім.

95 Востаннє редагувалося P.Y. (01.06.2017 07:49:53)

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

Оскільки після редизайну Codeguida перестала в мене вантажитись і на тому браузері, який я вважав більш сучасним, ставлю традиційне питання: чи планується створити полегшену версію сайту (без JS)?

96

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

Ну так, Кості не варто коментувати, бо дизайн hub.org.ua не витримає критики, Без образ.

@P.Y. А у вас напевно Windows 98? Чи те саме що й з індусом, який боїться тих самих...?

Я не в команді, але думаю, що це буде зайве, і ніхто не буде витрачати час та кошти на 0.0...1% користувачів.

Подякували: ktretyak1

97

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

чомусь не працює під firefox
просто білий екран

Подякували: P.Y.1

98 Востаннє редагувалося andreykko (01.06.2017 11:25:12)

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

ping написав:

чомусь не працює під firefox
просто білий екран

Можна версію браузера, та можливо якісь особливі налаштування? Я думаю я сьогодні вже це виправлю(але це не точно)

P.Y. написав:

Оскільки після редизайну Codeguida перестала в мене вантажитись і на тому браузері, який я вважав більш сучасним, ставлю традиційне питання: чи планується створити полегшену версію сайту (без JS)?

На яких браузерах не працює? Та ос. Версії сайту без js не планується.

99

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

Ну так, Кості не варто коментувати, бо дизайн hub.org.ua не витримає критики, Без образ.
@P.Y. А у вас напевно Windows 98? Чи те саме що й з індусом, який боїться тих самих...?
Я не в команді, але думаю, що це буде зайве, і ніхто не буде витрачати час та кошти на 0.0...1% користувачів.

Критикувати можуть всі, будь-яка критика - корисно, просто не на всю критику потрібно звертати увагу.
Про

ніхто не буде витрачати час та кошти на 0.0...1% користувачів

, це правда, але якщо це можливо це зробити правкою кількох строк, або правками які виправляють баги інших браузерів - то краще дізнатися. Звісно, якщо це щось комлексне то ніхто правити не буде.

Подякували: ktretyak1

100

Re: Codeguida - онлайн-видання українською

ping написав:

чомусь не працює під firefox
просто білий екран

Схоже, від версії ФФ залежить.
Для перевірки, зайшов з другого компа, де ФФ 51.0.1 — все ОК, красоти вантажаться.
На тому, з якого я зараз пишу, ФФ 29.0.1 — лише заставка (>_ codeguida) і білий екран.

Де можна почитати технічні вимоги для завантаження сайту? :)

Подякували: ostap34PHP1