21 Востаннє редагувалося HetmanNet (11.11.2012 22:13:50)

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

funivan написав:

Мережева могла накритись в тому плані що не повністю здохнути а перейти в режим 10mbit тобто що б це перевірити треба зайти у властивості мережевої карти і там подивитись мало як буває. Бувають глюки що дохне мережева і швидкість зменшувалась. У мене таке було.
Візьміть ноут у знайомих і перевірте на роутері сусіда який підключений до своєї лінії.
Попробуйте іншим кабелем підключитись.
Якщо все ок візьміть другу мережеву, якщо не поможе переставляйте дрова, а потім якщо не допоможе систему.

Десь сидить глюк. Перше треба знайти. Шукаємо точки де може бути глюк і тестимо їх ;) Друге виправити глюк.

p.s. Що б зайти на роутер переважно http://192.168.1.1 логін пароль admin admin або дивіться інструкцію до роутера;)

Найоптимальніший порядок:
1: Перевір налаштування
Якщо є запасний кабель переходь до пункту 4.
2: Перевстанови драйвера
Якщо шкода часу, але є трохи грошей то пункт 4
Якщо пункт 2 виконуєш після пункту 4 то виконай пункт 3
3: Перевстанови ОС і драйвера
Якщо пункт 4 виконав - переходи до 5
4: Поміняй кабель
Якщо пункт 2 не виконував - то виконай.
5: Спробуй новим кабелем підімкнути інший комп'ютер.
Якщо пункт 5 показав нормальну роботу - то придбай мережеву карту.
6: Шукай проблему в роутері (пиши сюди в тему)

P.S. Майте звичку писати по порядку і вартості реалізації етапів. Бо наприклад згадувати придбання мережевої карти до спроби замінити кабель є недоречно, бо вартість кабелю менша ніж мережевої карти. Аналогічно, треба мати новий кабель перед позичанням іншого комп'ютера, щоб одразу перевірити можливість браку нового кабелю чи проблеми в роутері, за одно можна перевірити свою мережеву карту підключенням кабелем типу RJ-45(AB) одного комп'ютера до іншого.

Подякували: vOvQ2

22

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

HetmanNet написав:
funivan написав:

Мережева могла накритись в тому плані що не повністю здохнути а перейти в режим 10mbit тобто що б це перевірити треба зайти у властивості мережевої карти і там подивитись мало як буває. Бувають глюки що дохне мережева і швидкість зменшувалась. У мене таке було.
Візьміть ноут у знайомих і перевірте на роутері сусіда який підключений до своєї лінії.
Попробуйте іншим кабелем підключитись.
Якщо все ок візьміть другу мережеву, якщо не поможе переставляйте дрова, а потім якщо не допоможе систему.

Десь сидить глюк. Перше треба знайти. Шукаємо точки де може бути глюк і тестимо їх ;) Друге виправити глюк.

p.s. Що б зайти на роутер переважно http://192.168.1.1 логін пароль admin admin або дивіться інструкцію до роутера;)

Найоптимальніший порядок:
1: Перевір налаштування
Якщо є запасний кабель переходь до пункту 4.
2: Перевстанови драйвера
Якщо шкода часу, але є трохи грошей то пункт 4
Якщо пункт 2 виконуєш після пункту 4 то виконай пункт 3
3: Перевстанови ОС і драйвера
Якщо пункт 4 виконав - переходи до 5
4: Поміняй кабель
Якщо пункт 2 не виконував - то виконай.
5: Спробуй новим кабелем підімкнути інший комп'ютер.
Якщо пункт 5 показав нормальну роботу - то придбай мережеву карту.
6: Шукай проблему в роутері (пиши сюди в тему)

P.S. Майте звичку писати по порядку і вартості реалізації етапів. Бо наприклад згадувати придбання мережевої карти до спроби замінити кабель є недоречно, бо вартість кабелю менша ніж мережевої карти. Аналогічно, треба мати новий кабель перед позичанням іншого комп'ютера, щоб одразу перевірити можливість браку нового кабелю чи проблеми в роутері, за одно можна перевірити свою мережеву карту підключенням кабелем типу RJ-45(AB) одного комп'ютера до іншого.

дуже велике спасибі за таку розгорнуту відповідь )
завтра зранку спробую  з новим кабелем... щодо драйверів то перестановив но не помогло...

23

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

Пошкодження ізоляції між жилками в середині кабеля з витими парами теж впливає на передачу високочастотного сигналу (створює перешкоди, спотворює форму сигналу, між жилами утворюється ємність, відповідно збільшується опір), також якщо жилка не перебита до кінця (контакт є, але ця маленька ділянка з меншим перетином спотворює форму сигналу, гасить його),

Аха розвесилив ти мене!

Пошкодження ізоляції між жилками в середині кабеля з витими парами

немає такої ізьоляції є тіки загальна оболочка в якій знаходятся усі жили, і кожна жила також має свою ізьоляцію!

створює перешкоди, спотворює форму сигналу, між жилами утворюється ємність, відповідно збільшується опір

Як це спотворює, вони перетворюются в драконів? При повному пошкодженні однією жили доступ в інтернет відсутній, можиш сам попробувати!

також якщо жилка не перебита до кінця

Допустим якщо жила не ПЕРЕЛАМАНА до кінця то ніякі дракони не зявлятся, доступ в інтернет може бути відсутній в залежності від сили пошкодження жили!

Мовчу про зовнішні перешкоди, але то окрема історія і вдома рідко зустрічається, тому писати про них немає сенсу.

так це окрема історія але вона ніяк не підходить під цю проблему!

Проблеми заліза і софту зазначай окремо, бо саме це свідчить про ваш непрофесіоналізм. Бо саме через "фахівців" які поводяться непрофесійно часто купується залізо в потребі якого немає. Але потім стає цікавіше, бо "фахівець" повідомляє, що він мав на увазі софт, а не залізо о_0

Я указав тіки на деталь з якою може бути повязана ця проблема, чи потвоєму людина купивши нову деталь просто встановить її в слот і все запрацює! Я не ремонтую пк в онлайні, або по фото :/!
Якщо не допомогли маніпуляції з роутером то пропоную  перевстановити ОС, томущо інколи перевстановлювання драйверів не дає результату! Якщо це не допомогло то взяти свою мережеву карту і протестувати її на ІНШОМУ пк і навпаки!

24

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

Казалося про ізоляцію кожної жили в середині кабелю, китайці люблять робити хрінову ізоляцію яка з часом втрачає свої властивості сама по собі. Вона втрачає еластичність, стає твердішою і на ній з'являються тріщинки. тріщинки невеликі, тому жили не коротять одну одну, але опір ізоляції між жилами змінюється і утворюється ефект ємності між жилами, який маю властивість створювати ємнісний опір який гасить і спотворює сигнал, це є критично при великій протяжності лінії чи високій частоті сигналу в лінії.
Щодо не до кінця перебитої жили - вона теж впливає на сигнали високої частоти за рахунок появи додаткового опору, який спотворює форму сигналу, при одній такій ділянці це не дуже суттєво, але зазвичай вона не одна тож з десяток таких спотворень і маємо сигнал біс знає якої форми.
Якщо ви не дружите з електронікою, теорією перехідних процесів, і т.д. То не треба кепкувати з не зрозумілого. Просто змиріться, що ви звичайний системний адміністратор чи програміст чи біс знає хто ще там, який далекий від всього цього. Бо реально дістало пояснювати кожному нетямущому, який не займався проблемою передачі сигналів чи енергії на дуже велику відстань (тобто пошуком нових рішень) що і до чого. Це далека теорія, яку вивчають лиш за потреби.

25

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

Народ. Припиняйте ці образи в адресу один одного. Старайтесь керуватись конструктивною критикою. Всі ми вчимось. І давайте вирішувати проблеми а не створювати їх.

Чекаємо відповіді від vOvQ надіємось за допомогою наших порад знайде проблему =)

26

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

Я наприклад не ображаю нікого, просто вказую на більш йовірні проблеми! HetmanNet я працюю в сфері провайдерства Tier-2 оператора!Протоколи не можуть спотворюватись!

Щодо не до кінця перебитої жили - вона теж впливає на сигнали високої частоти за рахунок появи додаткового опору, який спотворює форму сигналу, при одній такій ділянці це не дуже суттєво, але зазвичай вона не одна тож з десяток таких спотворень і маємо сигнал біс знає якої форми.

Протоколи не спотворюются, вони можуть бути пошкоджені, і коли запит попадає в сервер провайдера в чергу на обробку, пошкоджені протоколи ігноруються, як я уже говорив підключення є, але без доступу до інтернету!
Думаю проблему з кабелями і метаморфозами запитів ми вирішили, і на далі продовжувати про це говорити безглуздо!!! ;)

27

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

народ дуже всім дякую за допомогу. чесно кажучи навіть не очікував на таку активність )
але то якась містика... прийшовши тількищо додому і включивши комп"ютер зашов на speedtest.net і http://www.speedtest.net/result/2302595237.png

вчора ввечері останнє що зробив це перестановив драйвера і все, але після того пробував і швидкість була та сама (низька), пішов спати. зранку не перевіряв. ось тільки зараз.   ось так от! так що чорт його шо то за фігня. можливо дійсно на лінії була проблема, хоча провайдер запевняв що все гаразд, ніяких тех. робіт в моєму районі не проводилось.

та менше з тим, всім велике спасибі за допомогу!

28 Востаннє редагувалося DictatoR (12.11.2012 15:43:32)

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

Так це ж  всі знають  ( ну принаймні  повині ) що після  переустановки драйверів потрібно перезапустити пк ;)

29

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

та менше з тим, всім велике спасибі за допомогу!!!

Гіп гіп УРА ))) Супер.

30

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

ага чудо було не довгим http://www.speedtest.net/result/2302645614.png


це просто ппц! знову те саме

31

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

А у вас часом ліміту немає на інет. Тобто можливо дійсно провайдер щось там мучачить?

32

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

funivan написав:

А у вас часом ліміту немає на інет. Тобто можливо дійсно провайдер щось там мучачить?

та ні немає...безлімітний...

33 Востаннє редагувалося DictatoR (12.11.2012 16:13:07)

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

А є можливість взяти наприклад ноут бук і підключити його до роутера, або в крайньому вмпадку візьми у сусіда з тим що ділиш нет системний блок і попробуй його підключити у себе в дома, або навпаки свий підключити у сусіда!

34

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

Попроси сусіда виключити комп і перевір швидкість інтернету.

35 Востаннє редагувалося DictatoR (12.11.2012 16:29:28)

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

funivan написав:

Попроси сусіда виключити комп і перевір швидкість інтернету.

Хм...думаєш сусід їсть весь трафік? :D

36

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

Люди почитайте уважно перший пост, вони на одному і тому ж роутері сидять. Тобто на роутері швидкість нормальна. І в одного користувача швидкість нормальна. А в іншого катма. От як вони підключені не написано.. WiFi?
А напряму підключитись це як(пишете що пробували)? Напряму до модема?

37

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

Скоріше всього через кабель так як написав "пробував інший порт" =)
Перше хай відрубить сусіда і сам попробує якщо все ок тему можна закривати))

38 Востаннє редагувалося HetmanNet (12.11.2012 19:18:02)

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

Крім твого комп'ютера і сусіда, щось ще підключено?


DictatoR написав:

Я наприклад не ображаю нікого, просто вказую на більш йовірні проблеми! HetmanNet я працюю в сфері провайдерства Tier-2 оператора!Протоколи не можуть спотворюватись!

Щодо не до кінця перебитої жили - вона теж впливає на сигнали високої частоти за рахунок появи додаткового опору, який спотворює форму сигналу, при одній такій ділянці це не дуже суттєво, але зазвичай вона не одна тож з десяток таких спотворень і маємо сигнал біс знає якої форми.

Протоколи не спотворюются, вони можуть бути пошкоджені, і коли запит попадає в сервер провайдера в чергу на обробку, пошкоджені протоколи ігноруються, як я уже говорив підключення є, але без доступу до інтернету!
Думаю проблему з кабелями і метаморфозами запитів ми вирішили, і на далі продовжувати про це говорити безглуздо!!! ;)

Навчіться розрізняти терміни сигнал, пакет, кадр, протокол і т.д. Бо з'являється відчуття, що не відрізняєте апаратні рівні та програмні, а про взаємозв'язок між ними мовчу. :D

P.S. Крім рівня провайдера вказуйте рівень блату :D Бо зазвичай спеціалісти високого рівня не поспішають тицяти місцем роботи, бо мають достатньо знань, щоб без цього обійтися. ;)
P.P.S. Ще раз впевнився в рівні українських спеціалістів. Вони вирішують найскладніші задачі з мінімум знань. :P
P.P.P.S. Мабуть спір відкладу, побережу свій час, бо треба вчитися, щоб бути кращим за декого ;)

39 Востаннє редагувалося DictatoR (12.11.2012 19:55:24)

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

HetmanNet написав:

Крім твого комп'ютера і сусіда, щось ще підключено?


DictatoR написав:

Я наприклад не ображаю нікого, просто вказую на більш йовірні проблеми! HetmanNet я працюю в сфері провайдерства Tier-2 оператора!Протоколи не можуть спотворюватись!

Щодо не до кінця перебитої жили - вона теж впливає на сигнали високої частоти за рахунок появи додаткового опору, який спотворює форму сигналу, при одній такій ділянці це не дуже суттєво, але зазвичай вона не одна тож з десяток таких спотворень і маємо сигнал біс знає якої форми.

Протоколи не спотворюются, вони можуть бути пошкоджені, і коли запит попадає в сервер провайдера в чергу на обробку, пошкоджені протоколи ігноруються, як я уже говорив підключення є, але без доступу до інтернету!
Думаю проблему з кабелями і метаморфозами запитів ми вирішили, і на далі продовжувати про це говорити безглуздо!!! ;)

Навчіться розрізняти терміни сигнал, пакет, кадр, протокол і т.д. Бо з'являється відчуття, що не відрізняєте апаратні рівні та програмні, а про взаємозв'язок між ними мовчу. :D

P.S. Крім рівня провайдера вказуйте рівень блату :D Бо зазвичай спеціалісти високого рівня не поспішають тицяти місцем роботи, бо мають достатньо знань, щоб без цього обійтися. ;)
P.P.S. Ще раз впевнився в рівні українських спеціалістів. Вони вирішують найскладніші задачі з мінімум знань. :P
P.P.P.S. Мабуть спір відкладу, побережу свій час, бо треба вчитися, щоб бути кращим за декого ;)

Аха спасибі за поради КЕП!
Good luck в навчанні!
І взагалі ти похожий на 15 річного хлопчиська який в дійсності має мінімуму знаь, я пояснюю людям зрозумілими термінами і для цього узагальнюю! І взагалі не розумію для чого ти це сюда написав!?
І на твої образи в мою сторону я не буду відповідати, так що можеш катати що хоч і скіки хоч!!

vOvQ Які успіхи?

Re: проблеми зі швидкістю інтернету

DictatoR написав:

І взагалі ти похожий на 15 річного хлопчиська який в дійсності має мінімуму знаь

Тут Ви сильно помиляєтеся.

DictatoR написав:

І взагалі не розумію для чого ти це сюда написав!?

А куди йому треба було писати?

DictatoR написав:

І на твої образи в мою сторону я не буду відповідати, так що можеш катати що хоч і скіки хоч!!

А ваше останнє повідомлення?