21

Re: Вибір портативного пінгвінчика

ви так кажете ніби це щось погане

22

Re: Вибір портативного пінгвінчика

звичайно погано, за якоїсь малої дрібниць, так багато тексту

23

Re: Вибір портативного пінгвінчика

ну незнаю у мене на убунті все як завжди - єдине що тре було файл виконуваним зробити, а от на живчиках не пробував

24

Re: Вибір портативного пінгвінчика

це вже не моя вина, це лінукс дістірбутиви, де хто хоче, так і робить, що з цього вийшло самі бачите. Навіть не знаєте де файли пакетній менеджер поміщає в дістрібутивах. Я про це писав, лінукси знати не можливо, там все по своєму роблять

Стосовно дистрибутивів ви праві, але ж існують глобальні змінні оточення, які нівелюють ці відмінності.

25

Re: Вибір портативного пінгвінчика

але ж існують глобальні змінні оточення, які нівелюють ці відмінності.

ага, в деяких ifconfig без прав супер користувача не можна ввести, пише command not found, навіть якщо піти в папку з пакетом ifconfig ( /usr/sbin часто ). В одних дістрібутівах користувачеві можна вводити, а іншим ні. Дуже проблем створює початківцям в лінксах.

26

Re: Вибір портативного пінгвінчика

reverse2500 написав:

але ж існують глобальні змінні оточення, які нівелюють ці відмінності.

ага, в деяких ifconfig без прав супер користувача не можна ввести, пише command not found, навіть якщо піти в папку з пакетом ifconfig ( /usr/sbin часто ). В одних дістрібутівах користувачеві можна вводити, а іншим ні. Дуже проблем створює початківцям в лінксах.

Логічно, що програма з /sbin доступна лише з під root, бо так і має бути.   *OK*   /sbin для програм доступних лише з правами root, а /bin всім іншим і root також.  :)   Існує стандарт (правда у вигляді рекомендацій  *PARDON* ) і саме через грубе недотримання котрого деякі дистрибутиви називають лиш пародією на linux..  ;D не буду тикати пальцями, хоча дуже хочеться..  :[  ну ви знаєте про котрі йдеться.
Пам'ятаю, що інфа про стандарт прийшла від IBM та RedHat, не пам'ятаю хто перший надіслав її.  :-X

27

Re: Вибір портативного пінгвінчика

Існує стандарт (правда у вигляді рекомендацій

скажіть про стандарт GoboLinux, вони дуже знають багато про стандарт.
ifconfig потрібно для користувача хоч тим щоб дізнатись IP, від адміна робити таку просту команду, це вже дикість, от як користувачу дізнатись чи активна його карточка, ifconfig -a рятує, ну так створювати інтерфейс під забороною користувачеві

28

Re: Вибір портативного пінгвінчика

reverse2500 написав:

Існує стандарт (правда у вигляді рекомендацій

скажіть про стандарт GoboLinux, вони дуже знають багато про стандарт.

Це ті перефарбовані віндузяки які похерели стандарт FHS.. про інші мовчу..

reverse2500 написав:

Існує стандарт (правда у вигляді рекомендацій

ifconfig потрібно для користувача хоч тим щоб дізнатись IP, від адміна робити таку просту команду, це вже дикість, от як користувачу дізнатись чи активна його карточка, ifconfig -a рятує, ну так створювати інтерфейс під забороною користувачеві

Я описав лиш поверхнево, там куди більше правил і складніших.