61

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

quez написав:
Руслан написав:

в цілому типи повинні бути в любій мові.

Можу навести принаймні один доказ того, що ви помиляєтесь.

В літературній можливо, наведіть

62

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

Руслан написав:
quez написав:
Руслан написав:

в цілому типи повинні бути в любій мові.

Можу навести принаймні один доказ того, що ви помиляєтесь.

В літературній можливо, наведіть

Ні, в мові програмування.

63

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

Brainfuck підходить для експериментів з генетичного програмування погодьтесь дивна назва мови

64

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

Руслан написав:

Brainfuck підходить для експериментів з генетичного програмування погодьтесь дивна назва мови

На відміну від всяких пітонів та джав ця мова має назву, яка точно відображає її призначення. Як Personal Home Page :D

65 Востаннє редагувалося HetmanNet (07.02.2015 01:29:19)

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

0xDADA11C7 написав:

Скоріш за все вона і вона це одна сотона особа, бо небагато людей знають про персехвону, а ще менша ймовірність збігу ніків.

Мене хилить в сон  *TIRED* , тому навіть не помітив, що там був нік  *PARDON*
Щодо міфу то його знаю  :[ , володарка небіжчиків та богиня врожаю (чи родючості) та дружина Аїду (бог підземного царства) , донька Зевса (бога грому, неба і блискавки) та Деметри (богині родючості та хліборобства) . Цікаво підмітити, що Деметра здається була сестрою Зевса. Одним словом то не казка на ніч.

P.S. Можливо у неї не просто так такий нік? Як думаєш?

66

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

Маю два припущення, які можуть і не виключати один одного:

  • "сотоністка"

  • вважає свій фах підземним царством, а себе його володаркою

67 Востаннє редагувалося HetmanNet (07.02.2015 02:07:09)

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

0xDADA11C7 написав:

Маю два припущення, які можуть і не виключати один одного:

  • "сотоністка"

  • вважає свій фах підземним царством, а себе його володаркою

Швидше володаркою своїх жертв пацієнтів..
Або вважає себе вічно молодою чи прагне того..? чи може є наївною, сором'язливою та слухняною дівчинкою..? чи полюбляє увагу чоловіків але в той самий час є байдужою до сексу..? чи можу бувають моменти коли поводиться як дитина? Ось які риси Персефони не міг згадати, саме це було притаманно цій богині.. тож є про що подумати..

68

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

Думки в слух: думаю, що хорошими психологами стають ті, хто спочатку вирішували власні психологічні проблеми. Хоча хто їх не має... але все одно.

Анкетування на московській мові, принципово не заповнюватиму.

Подякували: Анатолій1

69

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

Запізно, хлопці: http://сайт-злодій/id9798200

70 Востаннє редагувалося HetmanNet (07.02.2015 11:14:55)

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

koala написав:

Запізно, хлопці: http://сайт-злодій/id9798200

Мабуть то на краще..

ktretyak написав:

Анкетування на московській мові, принципово не заповнюватиму.

Ти не єдиний, хто через це не горить бажанням її заповнити.

71

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

Так, для misspersefona варто зазначити, що Сhemist-i не зовсім програміст хоч і хворий на всяку автоматизацію, а оті дві принципові особи - HetmanNet і ktretyak є дуже здібними.

72

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

0xDADA11C7 написав:

Так, для misspersefona варто зазначити, що Сhemist-i не зовсім програміст хоч і хворий на всяку автоматизацію, а оті дві принципові особи - HetmanNet і ktretyak є дуже здібними.

0xDADA11C7, не перестаєте дивувати своїми "дивностями"...

Подякували: koala1

73

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

Я до того, що може існує якась кореляція між "принциповістю" (відмовою заповнювати анкету) і профпридатністю.

Подякували: quez1

74

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

0xDADA11C7 написав:

Я до того, що може існує якась кореляція між "принциповістю" (відмовою заповнювати анкету) і профпридатністю.

Ну тоді не натякайте, а відверто заявіть про свою позицію, бо кожен це розуміє по-своєму.

Якщо в цій темі ряд людей заповнили анкету, а дві особи принципово і відкрито це не зробили, то виходячи з вашого натяку про "кореляцію профпредатності" ви явно когось вважаєте не "профпредатними". Якщо ви вже це написали, то дописуйте кого саме ви такими вважаєте, і на основі чого.

75

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

Дивне питання, коли я написав

що Сhemist-i не зовсім програміст хоч і хворий на всяку автоматизацію, а оті дві принципові особи - HetmanNet і ktretyak є дуже здібними.

Якщо ви вже це написали, то дописуйте кого саме ви такими вважаєте, і на основі чого.

Я чітко написав що ви і гетьманнет є здібні програмісти. Особисто ваші пости мені приємно читати, хай це і не мій фах. Я вважаю вас одним з кращих веб-кодерів. Пробачте якщо це звучить якось двояко. Я вважаю Chemist-i не зовсім програмістом (його особиста думка стосовно цього хитається в залежності від обставин), хоча він заповнив анкету. Фараона і Дмитра-Чебурашку це теж стосується, але я не кажу про них, бо вони не заповнювали анкету.

76 Востаннє редагувалося ktretyak (07.02.2015 19:04:48)

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

0xDADA11C7 написав:

Дивне питання, коли я написав

що Сhemist-i не зовсім програміст хоч і хворий на всяку автоматизацію, а оті дві принципові особи - HetmanNet і ktretyak є дуже здібними.

Якщо ви вже це написали, то дописуйте кого саме ви такими вважаєте, і на основі чого.

Я чітко написав що ви і гетьманнет є здібні програмісти. Особисто ваші пости мені приємно читати, хай це і не мій фах. Я вважаю вас одним з кращих веб-кодерів. Пробачте якщо це звучить якось двояко. Я вважаю Chemist-i не зовсім програмістом (його особиста думка стосовно цього хитається в залежності від обставин), хоча він заповнив анкету. Фараона і Дмитра-Чебурашку це теж стосується, але я не кажу про них, бо вони не заповнювали анкету.

Ну тоді ми один з одного дивуємось =)

77

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

Я так думаю програмістів можна досліджувати навіть не по тому тесту, а просто по відповідях в цій темі)

Подякували: quez, Replace2

78

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

Cyan написав:

164. Я добросовестно и честно ответил на все вопросы

так і кортить поставити мінус с:

справжні програмісти завжди ставлять мінус у відповіді на це питання :)

79

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

reverse2500 написав:

вибачте, але я не зможу прийняти ваше тестування, я ці самі питання чую від власної дружини кожен день, я вже думаю що вона психолог і робить на мені опитування ( після вашого повідомлення ).

Українською мовою задає питання?

80

Re: Допоможіть провести психологічне дослідження!

Українською мовою задає питання?

так, але якщо перевести на російську, те ж саме