41

Re: прогрма"Успішність учнів" -- автоматизація на Java

Тим леше побачити його попередній невдалий досвід. Я б мовчав як риба, якби він не намагався знищити політичну конкуренцію звинуваченням у фашизмі, немов член Партії Регіонів. Вважаю, що духовні нащадки ПР мають бути люстровані. Нічого особистого.

42

Re: прогрма"Успішність учнів" -- автоматизація на Java

Tinca написав:
quez написав:
int rExpert=sumExpert*100/generalSuma;
int rAdvanced=sumAdvanced*rate/generalSuma;

Формули відрізняються, хоча не повинні. Взагалі зробіть rate константою.

 int sumaRate=rExpert+rAdvanced+rBasic+rEntry;
if (sumaRate==rate)

Ви губитемете проценти в загальному випадку. Додавати їх "від фонаря" до достатнього рівня неправильно. Подумайте про використання відповідних типів для ділення.

Формули не відрізняються, механічну помилку допустила, та можна зробити її як константу. А з тим процентом історія цікава, спершу я ділила з остачею і пробувала заокруглювати і теж губила, тому лишила так, поки не можу нічого придумати.

Чому було не залишати як є, або просто обрізати по n-ний знак після коми? Це не та область, де подібні речі дуже важливі.

43

Re: прогрма"Успішність учнів" -- автоматизація на Java

0xDADA11C7 написав:

Тим леше побачити його попередній невдалий досвід. Я б мовчав як риба, якби він не намагався знищити політичну конкуренцію звинуваченням у фашизмі, немов член Партії Регіонів. Вважаю, що духовні нащадки ПР мають бути люстровані. Нічого особистого.

В фашизмі вас і справді важко звинуватити; більше того, я б сказав, що ваші погляди протилежні фашизму. Проте деякі ваші погляди дещо співпадають з іншими політичними течіями, популярними в той же період, що й фашизм. Пробачити деяку необережність в термінології можна, тим більше, що на постсовку це дуже поширене явище.

P.S. На всякий випадок зазначу, що цим постом я не намагався дати оцінку вашим поглядам.

44

Re: прогрма"Успішність учнів" -- автоматизація на Java

P.S. На всякий випадок зазначу, що цим постом я не намагався дати оцінку вашим поглядам.

За оцінку дякую  :D Проте мова йшла не про мене, а про Bartash`а, якого Chemist-i назвав чи хвашистом чи русохвобом.

45

Re: прогрма"Успішність учнів" -- автоматизація на Java

В фашизмі вас і справді важко звинуватити

Хоча певна фашистська бутафорія проскакує. Що, втім, типово для нашого часу.

46

Re: прогрма"Успішність учнів" -- автоматизація на Java

quez написав:
Tinca написав:
quez написав:
int rExpert=sumExpert*100/generalSuma;
int rAdvanced=sumAdvanced*rate/generalSuma;

Формули відрізняються, хоча не повинні. Взагалі зробіть rate константою.

 int sumaRate=rExpert+rAdvanced+rBasic+rEntry;
if (sumaRate==rate)

Ви губитемете проценти в загальному випадку. Додавати їх "від фонаря" до достатнього рівня неправильно. Подумайте про використання відповідних типів для ділення.

Формули не відрізняються, механічну помилку допустила, та можна зробити її як константу. А з тим процентом історія цікава, спершу я ділила з остачею і пробувала заокруглювати і теж губила, тому лишила так, поки не можу нічого придумати.

Чому було не залишати як є, або просто обрізати по n-ний знак після коми? Це не та область, де подібні речі дуже важливі.

числа мають бути подані в цілих, хіба подавати до десятих, але признаюсь чесно не могла знайти як це зробити