21 Востаннє редагувалося marketesh (17.03.2015 20:38:14)

Re: перезавантажується ноут

Бачу, що тут без мене багато про що вже говорили. Хлопці, у цього "крокодила" проц на термопасті, а відео на термопрокладці. Питання: чи можна замінити термопрокладку термопастою. Тільки не закидайте мене камінням, прошу. Там зазор величенький 1мм, можливо, трішки менше. Дякую

22

Re: перезавантажується ноут

на проц лиш термопаста і все

23 Востаннє редагувалося marketesh (17.03.2015 20:44:09)

Re: перезавантажується ноут

reverse2500 написав:

на проц лиш термопаста і все

Та я обережно витер термопасту з проца, а з відюхи термопрокладка була в непридатному для подальшого використання стані, тому я її утилізував. Що робити? Можна термопасти накидати більше просто на відюху чи ні?

24

Re: перезавантажується ноут

marketesh написав:
reverse2500 написав:

на проц лиш термопаста і все

Та я обережно витер термопасту з проца, а з відюхи термопрокладка була в непридатному для подальшого використання стані, тому я її утилізував. Що робити? Можна термопасти накидати більше просто на відюху чи ні?

Не раджу якщо є зазор величенький, а 1 мм то чимало.

Подякували: marketesh1

25

Re: перезавантажується ноут

кпц. Доведеться ще й термопрокладку купувати. Непередбачувані витрати *WALL*. HetmanNet — дякую

26

Re: перезавантажується ноут

От від кримських москалів стаття гарна про (там є про термопасту). ТСу буде дуже корисно (2-га частина).

27

Re: перезавантажується ноут

Таки ризикнув я: був кусочок більш-менш живої термопрокладки, я її обрізав, намастив термопастою і "погнали". Ноут вже не перезавантажувався сам, але якось дивно зависав то білим, то блакитним екраном при встановленні Win7, а ХР стала легко без проблем. Мабуть, це просто всі проблеми до купи зібралися. Тобто, я другові поставив акумулятор підвищеної ємності: стандартний 4400мА, а цей 8800мА http://realbattery.com.ua/catalog/batar … -cell.html. Від акумулятора працює класно, а від зарядки починаються знову перезавантаження. Не розумію чому так. Зарядка видає стабільний постійний струм і від акумулятора це не залежить, вона його просто довше буде заряджати. Але чому ж така біда? Коротше кажучи, кілька проблем одночасно дали про себе знати.