201

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

баян

таких скриптів баянів аналогічних повно

ну і підбірка по безпеці в UNIX
Представлены работающие на GPU прототипы руткита и кейлоггера для Linux
Анализ Mumblehard, вредоносного ПО для Linux и FreeBSD

202

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

reverse2500 написав:

баян

таких скриптів баянів аналогічних повно

ну і підбірка по безпеці в UNIX
Представлены работающие на GPU прототипы руткита и кейлоггера для Linux
Анализ Mumblehard, вредоносного ПО для Linux и FreeBSD

Згадане в першій статті стосується всіх ОС а не лише Linux.
Друга стаття стосується ідіотів що дотримуються принципу "якщо працює то не чіпай". Ті хто оновлює постійно весь софт, налаштовує все по правилах, а не як легше, можуть навіть не турбуватися з цього приводу.

203

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Згадане в першій статті стосується всіх ОС а не лише Linux.

навряд, скажімо так в ХР це ще можна зробити, а от вище навіть у вісті, це хіба що сертифікат підписаний спеціально, бо новіші версії віндовс не дають можливості запускати в роботу драйвера без сертифікатів, там є сертифікат в DDK (чи як він там вже називається), але то сертифікат для тестувальників, та не всі можливості дозволяє. Далі, ОС вище ХР не дозволяє прямого доступу до "заліза", саме через це не злюбив віндовс нові, а користуюсь ХР максимум. Стосується то всіх ОС, але де і як буде робити

204 Востаннє редагувалося HetmanNet (11.05.2015 09:18:09)

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

reverse2500 написав:

Згадане в першій статті стосується всіх ОС а не лише Linux.

навряд, скажімо так в ХР це ще можна зробити, а от вище навіть у вісті, це хіба що сертифікат підписаний спеціально, бо новіші версії віндовс не дають можливості запускати в роботу драйвера без сертифікатів, там є сертифікат в DDK (чи як він там вже називається), але то сертифікат для тестувальників, та не всі можливості дозволяє. Далі, ОС вище ХР не дозволяє прямого доступу до "заліза", саме через це не злюбив віндовс нові, а користуюсь ХР максимум. Стосується то всіх ОС, але де і як буде робити

При чому прямий доступ до заліза, коли цю срань завантажують за допомогою OpenCL API? Вона використовує драйвера, щоб потрапити у відеокарту, тому їй пофіг на всі підписи та сертифікати. А далі магія заліза, бо ОС з нею ніх*я зробити не зможе, бо це залізо. Відеокарта використовує DMA доступ, який на рівні заліза ініціалізується. Питання яким х**ном завадить нова вінда завантажити вірус у відеокарту? Ніяким. Тому і сказав, що ця хрінь стосується всіх ОС.. ну всіх на яких є дрова на відеокарту  :)

205

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

При чому прямий доступ до заліза

це треба зрозуміти, той хто самий автор цієї новини написав зразки і сказв "так це працює", але він сам все активував і запускав, а тут треба що б все було автоматом, ставилось все без допоміжних рук. Так що це ще незакінчені проекти ШПЗ.

А далі магія заліза, бо ОС з нею ніх*я зробити не зможе, бо це залізо.

може, ще не такі віруси є, вони більш спецефічні, але материнську плату виводят з ладу через деякий час.

Питання яким х**ном завадить нова вінда завантажити вірус у відеокарту?

я вже написав, для особливих лінуксоїдів прошу почитати ще раз пост і про тіж підписані сертифікати. Навіть якщо в віндовсі написати API бібліотеку, то її краще підписати, бо не підписане ПЗ, чи інше блокують антивіруси часто, згадайте історію як IDA pro 6.1 SpOrOw потягнув з ESET, там була така історія, що антивірусні компанії багато фірм по випуску ПЗ за цього убили, за цього проекти криптують, шифрують і так дальше. Знаю і такі випадки. Так це стосується всіх ОС, але якщо це запрацює, значить легко значить десь купили сертифікати, чорний ринок є у всій галузі.

206

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

reverse2500 написав:

При чому прямий доступ до заліза

це треба зрозуміти, той хто самий автор цієї новини написав зразки і сказв "так це працює", але він сам все активував і запускав, а тут треба що б все було автоматом, ставилось все без допоміжних рук. Так що це ще незакінчені проекти ШПЗ.

А далі магія заліза, бо ОС з нею ніх*я зробити не зможе, бо це залізо.

може, ще не такі віруси є, вони більш спецефічні, але материнську плату виводят з ладу через деякий час.

Питання яким х**ном завадить нова вінда завантажити вірус у відеокарту?

я вже написав, для особливих лінуксоїдів прошу почитати ще раз пост і про тіж підписані сертифікати. Навіть якщо в віндовсі написати API бібліотеку, то її краще підписати, бо не підписане ПЗ, чи інше блокують антивіруси часто, згадайте історію як IDA pro 6.1 SpOrOw потягнув з ESET, там була така історія, що антивірусні компанії багато фірм по випуску ПЗ за цього убили, за цього проекти криптують, шифрують і так дальше. Знаю і такі випадки. Так це стосується всіх ОС, але якщо це запрацює, значить легко значить десь купили сертифікати, чорний ринок є у всій галузі.

Прикол в тому, що для завантаження вірусу можна використати звичайну бібліотеку OpenCL API що йде з підписаними офіційними дровами, тому допрацювати вірус і він зможе це робити без проблем. А для того щоб використати API вже не треба двох сертифікатів.

207

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

в такому випадку, бібліотека офіційна буде підписана, та чи буде файл ELF, EXE підписаний, адже вже хочуть створити OpenSource сертифікацію ( такий собі фонд ), з цього може щось вийти путнє, бо то повний аліс, взяти сертифікат для програми USB, ледве вибили що є безкоштовний підпис після довгих переговорів.

208 Востаннє редагувалося HetmanNet (11.05.2015 19:16:33)

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

reverse2500 написав:

в такому випадку, бібліотека офіційна буде підписана, та чи буде файл ELF, EXE підписаний, адже вже хочуть створити OpenSource сертифікацію ( такий собі фонд ), з цього може щось вийти путнє, бо то повний аліс, взяти сертифікат для програми USB, ледве вибили що є безкоштовний підпис після довгих переговорів.

Коротко кажучи дупа добралася вже до всіх  *HI*
Треба терміново купувати проц з інтегрованою відяхою.

209

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Треба терміново купувати проц з інтегрованою відяхою.

нащо?

210

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Djalin написав:

Треба терміново купувати проц з інтегрованою відяхою.

нащо?

На ньому поки як використати цю вразливість не знайшли. Там є проблеми з реалізацією, одним словом Intel підсунув свиню дослідникам.

211

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Якщо одна людина щось зробила - інша завжди поламати може (с)

Ключове слово - поки :)

Подякували: 221VOLT1

212

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

У мене Intel HD2000 lol. Доречі, непогане відео як на мене.

213

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Я вибачаюся можливо мій останній пост.
Шановні однодумці - всі проблеми пішла на задній план, сьогодні 15.05.18 отримав повістку - завтра з речами. зараз пакую торбу, можливі кінцеві пункти призначення приблизно Київ і Харків - мабуть Харків.Залишається тільки надіятися, що Держава вміло використає людський ресурс.ДОПобачення!

214

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

olmovc написав:

Я вибачаюся можливо мій останній пост.
Шановні однодумці - всі проблеми пішла на задній план, сьогодні 15.05.18 отримав повістку - завтра з речами. зараз пакую торбу, можливі кінцеві пункти призначення приблизно Київ і Харків - мабуть Харків.Залишається тільки надіятися, що Держава вміло використає людський ресурс.ДОПобачення!

Хоча би повідомив з ким відправлять і приблизно куди.

215

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Так виглядає ніби людина вже працювала, значить мобілізація, а не призов. Якщо закінчував універ і вже працював, то виглядає ніби мав військову кафедру, бо інакше би призвали зразу після універу. А раз мав військову кафедру значить літьохою кудась, можливо навіть по ВОСу.

216

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Vo_Vik написав:

Так виглядає ніби людина вже працювала, значить мобілізація, а не призов. Якщо закінчував універ і вже працював, то виглядає ніби мав військову кафедру, бо інакше би призвали зразу після універу. А раз мав військову кафедру значить літьохою кудась, можливо навіть по ВОСу.

Треба наших форумчан моніторити, та за можливістю хоч якось допомогати їм. А то ми якісь відлюдники, все таки війна і вона стосується кожного, а ми якось робимо вигляд що не помічаємо.

217

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Щодо швидкості завантаження Windows & дистрибутивів Linux.
ntel® Pentium® Processor E5400
GA-G31M-ES2L
openSUSE 13.2 64 bit встановлена на SAMSUNG HD160JJ 7200 об/хв а Windows 7 64 bit встановлена на покоцаний WDC WD2500AAJS-00VTA0 5400 об/хв. Windows 7 завантажується і готова до роботи (меню, відкриваються, кнопки натискаються, нічого не гальмує) за 25 секунд. openSUSE з MATE за 40 секунд. В автозапуску в Windows 7 Qip 2012. Засікав час завантаження ROSA Linux з KDE. Приблизно 1 хв 42 секунди.

Якось в мене вдома п’яний алкоголік зомлів і бахнувся головою об бетонну підлогу. Я бігенько побіг до компа шукати в Тирнеті що потрібно робити в таких ситуаціях. І в таких випадках швидкість завантаження справді має значення..

ГІбернізація не завжди працює. І це не одне й теж. Можна хвилин з 10 чекати поки компа "відпустить".  Режим очікування це не вимкнення (з усіма наслідками які з цього випливають).

Є, до речі , комбінований режим, коли воно лягає в гібернацію, а просинається як із режиму очікування

А ковбасить його як після гібернізації.

Подякували: 221VOLT1

218

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Invader написав:

Щодо швидкості завантаження Windows & дистрибутивів Linux.
ntel® Pentium® Processor E5400
GA-G31M-ES2L
openSUSE 13.2 64 bit встановлена на SAMSUNG HD160JJ 7200 об/хв а Windows 7 64 bit встановлена на покоцаний WDC WD2500AAJS-00VTA0 5400 об/хв. Windows 7 завантажується і готова до роботи (меню, відкриваються, кнопки натискаються, нічого не гальмує) за 25 секунд. openSUSE з MATE за 40 секунд. В автозапуску в Windows 7 Qip 2012. Засікав час завантаження ROSA Linux з KDE. Приблизно 1 хв 42 секунди.

Якось в мене вдома п’яний алкоголік зомлів і бахнувся головою об бетонну підлогу. Я бігенько побіг до компа шукати в Тирнеті що потрібно робити в таких ситуаціях. І в таких випадках швидкість завантаження справді має значення..

ГІбернізація не завжди працює. І це не одне й теж. Можна хвилин з 10 чекати поки компа "відпустить".  Режим очікування це не вимкнення (з усіма наслідками які з цього випливають).

Є, до речі , комбінований режим, коли воно лягає в гібернацію, а просинається як із режиму очікування

А ковбасить його як після гібернізації.

До речі, помітив що компи які переводили в гібернацію замість вимкнення споживають на ті самі задачі більше оперативної пам'яті, різниця переважно пару сотень мегабайт.

Подякували: 221VOLT1

219

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

HetmanNet написав:

До речі, помітив що компи які переводили в гібернацію замість вимкнення споживають на ті самі задачі більше оперативної пам'яті, різниця переважно пару сотень мегабайт.

Може просто пам'ять в деяких програмах тече?

220

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

quez написав:
HetmanNet написав:

До речі, помітив що компи які переводили в гібернацію замість вимкнення споживають на ті самі задачі більше оперативної пам'яті, різниця переважно пару сотень мегабайт.

Може просто пам'ять в деяких програмах тече?

За статистикою вона в 2 з 3 тече, переважно лише трошки, а ось вінду теж не оминуло це, тому вона трошки тече і в сумі це виливається десь до пару сотень мегабайт.