21

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

VertoX написав:

Зможете на ній 30-ть хвилин?

Моя добова норма 30-50 км на вєліку. На скакалці я ніколи не стрибав =)

22

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

VTrim написав:

Ну шо там,вже підкачали рами ?

Прихований текст

Всім по пряніку.

Под*об зараховано!))) А самі як? Не бажаєте приєднатися?
Та не людям по пряніку,а людина сама ПРЯНІК якщо лінується чи ще щось там з купою ДУЖЕ поважних причин!

23 Востаннє редагувалося VertoX (15.04.2015 19:46:33)

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Chemist-i написав:
VertoX написав:

Зможете на ній 30-ть хвилин?

Моя добова норма 30-50 км на вєліку. На скакалці я ніколи не стрибав =)

Оце КРУТЕЛИК! Тут видно,що ПРЯНІКом і не пахне...А змусьте зад свій на лєсапєд вимостить і крутить по 30км...

Прихований текст

Які ще вправи? Окрім відсутності жиру,розробленою дихалкою і колінними суставами є чим похизуватись? Біцепс?Тріцепс? Полторацепс?))

24

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

VertoX написав:
Chemist-i написав:
VertoX написав:

Зможете на ній 30-ть хвилин?

Моя добова норма 30-50 км на вєліку. На скакалці я ніколи не стрибав =)

Оце КРУТЕЛИК! Тут видно,що ПРЯНІКом і не пахне...А змусьте зад свій на лєсапєд вимостить і крутить по 30км... Які ще вправи? Окрім відсутності жиру,розробленою дихалкою і колінними суставами є чим похизуватись? Біцепс?Тріцепс? Полторацепс?))

нажаль нема, 62 кг при 190 зросту, набрати не можу, чим би і скільки не харчувавсі.

25

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Chemist-i написав:

нажаль нема, 62 кг при 190 зросту, набрати не можу, чим би і скільки не харчувавсі.

А бажання є? Якщо є то банально досить крутити педалі,для них ще буде час. Починайте харчування по 4-6-ть разів на день! Налягайте на тісто,солодке,вуглеводи одним словом! І працюйте фізично на нобір масси! Один повтор 8-12 разів і таких повторів до відмови! І ОБОВ"ЯЗКОВО купіть гейнер! Буде і маса і гарне тіло! Та ще й з вашим то зростом! Реально блін будете як Бєркутовєц!))

Подякували: Chemist-i1

26

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Я НЕ ПРЯНІК
50 віджимань, 50 пресу, 50 присідань. Аеробіку вирішив не робити, я ходжу в будні дні по 12 км в швидкому темпі. Хоча якщо це не є причиною не робити аеробіку, то так і кажіть.

Подякували: VertoX1

27

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

quez написав:

Я НЕ ПРЯНІК
50 віджимань, 50 пресу, 50 присідань. Аеробіку вирішив не робити, я ходжу в будні дні по 12 км в швидкому темпі. Хоча якщо це не є причиною не робити аеробіку, то так і кажіть.

Аха-х) КрасаучєҐ! Тільки мабуть перед звітом треба змінити фразу! Пропоную щось типу Я ОБРАВ СПОРТ і перелік вправ! А не ваш варіант! Заводьте файл з результатами! Будемо будувати графіки і робити зміни в програму щоб фіксувати досягнення і збільшувати кількість вправ,підходів і т.д.! Як робили вправи? Скільки підходів по скільки разів?Який проміжок часу? Були сили продовжувати робити підходи? У вас яка саме ціль? Схуднення чи навпаки набір маси? 12км...Взагалі це чудовий показник для спортивної ходьби без перерви! А якщо це показник за цілий день і так.що 2км пройшли,півтори години сиділи,потім знов скількись пройшли,то таке не рахується. Для суглобів це нормально,а от витривалість і легені не качає,серце не зміцнює і толку як з козла молока!

28

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

75-100 віджимань, 20-25 пресу, 30 присідань.
А я ПРЯНІК?

Подякували: VertoX1

29

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Q-bart написав:

75-100 віджимань, 20-25 пресу, 30 присідань.
А я ПРЯНІК?

Сьогодні таке робили? Любий хто відірвав дупу від дивану і попрацював на благо свого фізичного стану автоматично стає майстром спорту!))) Тож ви також КРАСАУЧЄҐ! Але...20-25-ть пресу... Може трошки поднажать? Це якось вже малувато буде! Так само і з присіданнями... Важко робити за раз.розбивайте на підходи! 30-ть це три рази по 10-ть раз! Тож робіть так і 50-т! Якщо у вас тіло звикло до фізичних вправ почитайте спеціальну літературу по досягненню вашої мети! Якщо потрібна маса читайте як її набирати і які вправи треба для розгону рук,плечей,ніг,грудних...

30

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

VertoX написав:

У вас яка саме ціль? Схуднення чи навпаки набір маси?

Набір маси плюс боротьба з животиком, який поки що не дуже великий, але вже починає ставати помітним. Комплекція 180/64.

VertoX написав:

12км...Взагалі це чудовий показник для спортивної ходьби без перерви! А якщо це показник за цілий день і так.що 2км пройшли,півтори години сиділи,потім знов скількись пройшли,то таке не рахується. Для суглобів це нормально,а от витривалість і легені не качає,серце не зміцнює і толку як з козла молока!

Ні, не за раз. 6км зранку і 6км ввечері. Вважаєте, варто додати навантаження?

31 Востаннє редагувалося Q-bart (16.04.2015 13:52:27)

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

VertoX написав:
Q-bart написав:

75-100 віджимань, 20-25 пресу, 30 присідань.
А я ПРЯНІК?

Сьогодні таке робили? Любий хто відірвав дупу від дивану і попрацював на благо свого фізичного стану автоматично стає майстром спорту!))) Тож ви також КРАСАУЧЄҐ! Але...20-25-ть пресу... Може трошки поднажать? Це якось вже малувато буде! Так само і з присіданнями... Важко робити за раз.розбивайте на підходи! 30-ть це три рази по 10-ть раз! Тож робіть так і 50-т! Якщо у вас тіло звикло до фізичних вправ почитайте спеціальну літературу по досягненню вашої мети! Якщо потрібна маса читайте як її набирати і які вправи треба для розгону рук,плечей,ніг,грудних...

Роблю таке кожного дня.
Пресу і присідань мало бо тільки зранку робив...
А віджимання роблю майже кожні 2 год. по 20-25 раз...
Скоро ще й турнік буде....

32

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

VertoX написав:
Chemist-i написав:

10 хв аэробіки дуже мало (imho), мінімум 30 хв.

Як писав у стартовому пості то правила можуть коригуватися і сартова ціна 10-ть хвилин! Тут багато хто(от наприклад Я) давно нічого не робили. Нам і цього досить! А ви хочете,що б ми всю зиму валялись на дивані.набивали черево смачненьким і такі вскочили і гарцанули 3км за нормативами ВУЗу! Можете більше 10-ти хвилин?РЕСПЕКТ вам! Задавайте темп,а ми будемо рівнятись на вас! Ну і наприклад я планую 10-ть хвилин стрибати на кращому тренажері світу по спалюванню жиру -  СКАКАЛЦІ! Зможете на ній 30-ть хвилин?)) Гадаю,що навряд!

аеробіка робиться для того, аби розігріти м'язи для серйозних вправ, щоб кріпатури не було, а за 10 хв ви нічого собі не розігрієте, тому, так, мінімум 30 хв, але щоб при цьому розігріти кожну частину тіла і щоб жоден м'яз чи суглоб не скрипів

_______________
для схуднення найкориснішими є кругові рухи, тому, якщо треба, на розминці їм треба приділити особливу увагу
на ніч робити вправи категорично не можна. не можна робити на голодний шлунок, інтервал між прийомом їжі та тренуванням не менше однієї години, інакше все фігня
а ще по 50-ці для непідготовленого організму, який до цього тільки на канапі валявся, навіть з підходами забагато, imho. хоча може хлопцям норм, я хз...

33

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Попробую також.
Ціль - покращити зовнішній вигляд.

34

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

на ніч робити вправи категорично не можна.

В чому мінуси?

35

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

P.Y. написав:

на ніч робити вправи категорично не можна.

В чому мінуси?

ваш організм відпочивати повинен, а ви його навантажуєте і йому це не подобається

36

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

В чому проблема? Вимотався вправами, впав як убитий, міцно спиш до ранку.

37

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

P.Y. написав:

В чому проблема? Вимотався вправами, впав як убитий, міцно спиш до ранку.

в такому разі, потім не скаржтесь, що як це так працюєте-працюте, а результату нуль

38

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Якщо не помиляюсь, так не радять робити, бо організм, збуджений вправами, ще не готовий спати (тобто, це шкідливо не з точки зору ефективності спалення калорій, а лише для нормального сну). Якщо ж мій організм на такий перехід реагує нормально — мабуть, краще лягти спати, а не чекати чогось, тим часом ще піти на кухню й набрати калорій на заміну тих, які щойно спалив :)

39

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

P.Y. написав:

Якщо ж мій організм на такий перехід реагує нормально — мабуть, краще лягти спати, а не чекати чогось, тим часом ще піти на кухню й набрати калорій на заміну тих, які щойно спалив :)

організм можна привчити і водяру глипати та чи дійсно цей варіант буде для нього корисним?

Подякували: 0xDADA11C71

40 Востаннє редагувалося VertoX (16.04.2015 20:53:22)

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

quez написав:

Набір маси плюс боротьба з животиком, який поки що не дуже великий, але вже починає ставати помітним. Комплекція 180/64.
Ні, не за раз. 6км зранку і 6км ввечері. Вважаєте, варто додати навантаження?

Прихований текст

Ну дивлячись на параметри то навряд у вас є жирок на тілі! Тож мабуть вам варто просто 100 разів качати прес вранці і в вечорі! Масу м"язову набирати працюючи підходами 8-12 разів і збільшувати кількість білка! Почитайте програми по набору маси вдома на турніках,основи набору маси і скільки тренувати на тиждень певну групу м"язів! Також прочитайте про таку вправу як вакуум! Вам буде корисно. Не нажерайтесь від пуза, менше,але частіше буде краще харчуватись. Качайте ноги,вам треба збільшувати загальну вагу тіла. Кардіо вам треба додавати суто символічно,що б відмітитись,що ви не ПРЯНІК! І вам треба мінімум палити калорій,що б вага збільшувалась! Вам потрібно трохи менше вуглеводів і багато білків! Тож гейнер або протеін будуть вам великим плюсом! Отже ходити продовжуйте + 10-15хв легкой трусцой біг! Прес 200 разів на день! Робіть по 4х50 і норм і вакуум це в день відпочинку! В день качу можна відкинути кардіо і 100 прес! І не забувайте,що б не бути ПРЯНІКОМ треба писати про сьогоднішні вправи і як саме виконували! Свій приклад напишу нижче!

Q-bart написав:

Роблю таке кожного дня.Пресу і присідань мало бо тільки зранку робив...А віджимання роблю майже кожні 2 год. по 20-25 раз...Скоро ще й турнік буде....

Прихований текст

Давно так робите? Якщо так,то мені вас навіть трохи шкода. Стільки енергії витрачено марно! Я розумію,що так краще ніж взагалі нічого не робити,але...Це у вас спортивна мастурбація! Краще б звичайною займались і то користі було б більше!)) Ну якщо вже ви вирішили займатись то невже так важко знайти собі програму розвитку? Якщо мета 100-то віджимань за раз є своя програма,якщо набір м"язів то працювати треба підходами. А ви таким от збоченням яку мету переслідуєте? Коротше кажучи краще ви зробите 5х10 з перервою у підходах максимум 3хв ніж будете ото дрикатись невідомо чого! Так само і з присіданнями і пресом! Піднажміть! Бо щось показники у вас жахливі якщо чесно! Я в своїй найгіршій формі і то зробив був 35-ть разів! Крехтів,стогнав,тужився але зробив! Через десь місяць(точно не пам"ятаю) я робив за раз 80! Тож...Давайте! Напрягайтесь! І де ваше зізнання? Чи ви не ПРЯНІК?)))

morgot написав:

Попробую також.Ціль - покращити зовнішній вигляд.

Прихований текст

Хочете покращити зовнішній вигляд? Попрасуйте сорочку! Купіть новенькі шкіряні туХольки! Та банально розчещіться! У нас тут не клуб метросексуалов і любителів час від часу підфарбувати губи! Тут треба строгий армійський порядок! Все за розкладом, з нормативами і девізом не хочеш - заставимо не можеш - навчимо!Чекаю тексту про вашу КОНКРЕТНУ ціль,ваші параметри і наскільки серйозно ви готові підійти до справи! Про оте ваше ПОПРОБУЮ...Відео ще одне спеціально для вас! Особливо слова з 01:23 це тупо про вас і ваші сьогоднішні слова в темі про дівчат! https://www.youtube.com/watch?v=nCt9cjkQoRE

P.Y. написав:

В чому мінуси? В чому проблема? Вимотався вправами, впав як убитий, міцно спиш до ранку.Якщо не помиляюсь, так не радять робити, бо організм, збуджений вправами, ще не готовий спати (тобто, це шкідливо не з точки зору ефективності спалення калорій, а лише для нормального сну). Якщо ж мій організм на такий перехід реагує нормально — мабуть, краще лягти спати, а не чекати чогось, тим часом ще піти на кухню й набрати калорій на заміну тих, які щойно спалив

Прихований текст

Пан P.Y. і його теорія,приклади і різні вигадано-надумані ситуації! Трохи аж скучив за вашими оцими текстами! Бонжур!))) Ви б краще замість роздумів відписали б свої результати спортивні! Або ж зізнання в ПРЯНІКє! По вашим питанням! Чув таку думку,що якщо ви не професійний спортсмен то прокидатись о 5-й ранку, годину бігати,а потім спати як Тайсон робив не можна! Бо ні ви ні ваша серцево-судинна не готові до різкого розгону,а потім замість поступового зниження впродовж дня,максимальне згасання! Тож двигун швидко зноситься! Так само і перед сном спортом займатись! Двигун розігрівся,він налаштований гарцювати,а ви його спати вкладаєте! Діло то ваше,я вже давно второпав,що вас не переконати,але якщо хочете довше прожити змініть час своїх фізичних вправ!

Я ОБРАВ СПОРТ!

Прихований текст

Мої результати за сьогодні:
Бруса 3х10 перерва між підходами 3хв, стільки ж віджимань з такою ж перервою!
2х25 прес з перервою в ~10хв!
2х25 присідання з перервою в 5хв.
5-ть хвилин скакалка,більше не зміг бо і так думав,що коні двину!)))
А ще я цілих 3-ри рази дрикнувся на перекладені! Початок покладено!)) Підтягуватись від 10-ти разів одна з головних цілей!
Ну і само собою усілякі там розминочно-розтягувальні вправи на підготовку м"язів,суглобів,зв"язок!

P.S.

Прихований текст

Дядьки! Якось менше балачок і теорії! Більше діла! Де відпис результатів хто був зацікавлений у темі? Де зізнання ПРЯНІКа?

Подякували: Q-bart1