21

Re: Соціальні контакти

— Привіт, я Льоша, і я з Київа
— І?..

22

Re: Соціальні контакти

P.Y. написав:

— Привіт, я Льоша, і я з Київа
— І?..

Якщо людина, що Ви до неї звертаєтесь, чемна - то вона так не відповість.

23

Re: Соціальні контакти

Якщо я сам не знаю, що мені робити з тою людиною, навіть більш чемна відповідь нічого не змінить.

24

Re: Соціальні контакти

P.Y. написав:

Якщо я сам не знаю, що мені робити з тою людиною, навіть більш чемна відповідь нічого не змінить.

Просто перша фраза має мати елементи як:
- Привернути увагу
- Сказати хто ти
- Чого хочеш від незнайомця
Той діалог не відповідає на третій пункт і немає елемента щоб впевнено відповідати першому, тому логічно очікувати щось типу:

- І?

Подякували: P.Y.1

25

Re: Соціальні контакти

P.Y. написав:

Якщо я сам не знаю, що мені робити з тою людиною, навіть більш чемна відповідь нічого не змінить.

Як на цьому форумі люблять питати "Де код?". Чи нам замість тебе блок-схему намалювати? :)

https://www.youtube.com/watch?v=k0xgjUhEG3U

26

Re: Соціальні контакти

було б файно - не уявляю блок-схему знайомства

27

Re: Соціальні контакти

Djalin написав:

було б файно - не уявляю блок-схему знайомства

ти досі такої не маєш? що ти за програміст?

28

Re: Соціальні контакти

хай пан поділиться, поняття не маю як з тими як їх... дівчатами знайомитись в реалі

29 Востаннє редагувалося P.Y. (18.04.2015 21:27:08)

Re: Соціальні контакти

bunyk написав:

Як на цьому форумі люблять питати "Де код?".

У даному випадку, я вирішив створити кодогенератор на базі цього форуму. Альфа-версія вже ніби щось генерує :)

30

Re: Соціальні контакти

А вам відео з блок-схемою не відображається? Ось зображення:

http://img2.wikia.nocookie.net/__cb2012 … reind1.jpg

Просто на відео її ще й на практиці застосовують.

31 Востаннє редагувалося HetmanNet (18.04.2015 21:15:28)

Re: Соціальні контакти

Djalin написав:

хай пан поділиться, поняття не маю як з тими як їх... дівчатами знайомитись в реалі

Він завеликий щоб його набирати.. легше просто поетапно відповідати на питання і проблеми.

Думав раніше в БД набрати, але треба потім написати те що буде їх використовувати.
БД є у форматі: ід, умова, коментар до схвальної відповіді, ід переходу від схвальної відповіді, коментар негативної відповіді, ід переходу від негативної відповіді. Залишилося її заповнити із записника.

32

Re: Соціальні контакти

Chemist-i написав:
Djalin написав:

о мене це також цікавить, щось я не дуже уявляю як знайомитись з людьми у хостелі... Тим більше з дівчатами

-Привіт, я Льоша, і я з Київа
-Привіт, а я Даша, і я з Запоріжжя...
....
Profit.

Це називається Fatal error.

33

Re: Соціальні контакти

Кому і Fatal Error є профітом.

34

Re: Соціальні контакти

0xDADA11C7 написав:

Кому і Fatal Error є профітом.

Прихований текст

http://s.сайт-злодій/images/big_size_comm/2012-04_4/13349410231089.jpg

35

Re: Соціальні контакти

0xDADA11C7 злий ви

36

Re: Соціальні контакти

P.Y. написав:

Відомо, що шкідливі звички (випивка, куріння, наркотики) сприяють появі в людини нових соціальних зв'язків.

Чого вам так далися ті шкідливі звички? З них є деякий толк для соціуму, але це явно не панацея.  Тим більше, якшо ви думаєте, що іменно тут ключ до щастя - імітуйте куріння чи пияцтво. Я, наприклад, зараз не курю, але десь в компанії можу постояти з курцями, поговорити, викурити 1-2 сигарети за компанію (як не вмієте курити, можно не в повну тягу, яка кому різниця). Так само і з бухлом - якшо піти з компанією в нічний клуб, ніхто ж не буде заливати у вас горілку чи коньяк. Наберіть соку або якогось безалкогольного коктейлю, і пийте зі всіма.

На тему соціуму взагалі, скажу свої думки. Знайомитись з людьми потрібно там, де почуваєш себе впевненим. Не важливо, шо це - спортклуб, панк-тусовка, сотня на майдані, екскурсія в гори, головне щоб людина почувала себе впевненою. А для цього потрібно бути не гіршим чим інші. Або виділятись, але в кращу сторону.

Тобто якшо людина далека від спорту, то їй не треба йти знайомитись до кроссфітерів - людей з підготовкою вище середнього. Якшо просто компанію теоретично ще там найти можна буде, то з дівчиною не получиться - якій дівчині треба той, хто гірше чим всі? Аналогічно і з готами (або виглядати як вони і хоть трохи шарити в тій музиці, або не йти, цивіли не потрібні). Чи з "забастовки, повстання, революції, тероризм" - якшо людина боїться битись, то, мяко кажучи, поваги тут не заслужить.

Короче, суть в тому, шо треба вибрати якусь сферу, де буде комфортно, і там знайомитись.

Подякували: Djalin, P.Y.2

37

Re: Соціальні контакти

якшо ви думаєте, що іменно тут ключ до щастя

Лише для тих, хто в цьому середовищі почувається комфортно й має внутрішню мотивацію до контакту з ним.
В моєму ж випадку, навіть це:

імітуйте куріння чи пияцтво

суперечитиме цьому:

Знайомитись з людьми потрібно там, де почуваєш себе впевненим.

Очевидно, почуватися впевненим — обов'язкова умова. Отже, лишається шукати такі компанії, де я зміг би почуватися впевнено. Більше варіантів...

бути не гіршим чим інші.

Важлива умова. Але це складно. Візьмімо, наприклад, якісь комп'ютерні курси — навчальні задачки мені даються легко, тож із цієї точки зору не можна сказати, що я почуваюсь гірше за інших у цьому середовищі. З іншого боку, а чи хтось узагалі здатен оцінити моє ботанство, крім мене самого й викладача? Програміст — це, все ж, професія, а не мистецтво для мистецтва, а професійним досвідом у цій галузі я похвалитись, на жаль, не можу. Тобто, навіть у природній для мене ніші «вічного студента» я почуватимусь невпевнено. Це не рахуючи моєї некомунікабельності та гендерного складу подібних груп (дівчат там непропорційно мало).

38

Re: Соціальні контакти

P.Y., я ж вам не кажу вступати в клуб любителів побухати (колись я тусувався с нефорами, там кожен вечір одне й те саме, шукали гроші, на них бухали, і так while true). Просто деколи, для підтримки компанії можна випити або вдати шо п'єш. Ну шо зробити, що такі норми в соціумі, більшість люблять відпочивати в кафе, нічних клубах і т.д. Мені також більше подобається відпочивати дома, шось кодити або реверсити. Але під це діло компанії не найдеш, тому коли треба соціум, знайомитись чи спілкуватись з кимось, приходиться іти туди.

Чи ви категорично ненавидити бухло і все, шо з цим звязано, прямо аж бісить, не можете там бути і 5 хвилин? Ну тоді треба шукати компанію якихось фанатичних спортсменів , чи віруючих (хоча релігія це такий самий наркотик). Программуваня діло добре, але це мало кому цікаво, особливо з дівчат (там взагалі глухо). Треба шось більш соціальне. Для більшості людей наші успіхи в программувані - це єрунда і не варте уваги :(

39

Re: Соціальні контакти

Чи ви категорично ненавидити бухло і все, шо з цим звязано, прямо аж бісить, не можете там бути і 5 хвилин?

Скоріш, почуваюсь як тупа блондинка на конференції системних програмістів — до мене елементарно не доходить, в чому там прикол. Хоча окремих п'яних екземплярів справді побити хочеться.

компанію якихось фанатичних спортсменів

Приблизно те ж саме. Це не те середовище, де я почуваюся впевнено.

чи віруючих (хоча релігія це такий самий наркотик)

Атеїст зі сформованим світоглядом. Одного разу зрозумівши, чому бога в тому вигляді, як у нього вірять, нема й не може бути, перейти до релігії майже неможливо.

Программуваня діло добре, але це мало кому цікаво, особливо з дівчат (там взагалі глухо).

*WALL*

40 Востаннє редагувалося Djalin (23.04.2015 17:54:13)

Re: Соціальні контакти

ну добре після 0.3/0.5 пива ніяких змін немає?

особисто у мене наприклад зникає напруга в очіх - трішки покращується зір - непоганий детектор, що мені досить.

Чи може любите каву?

Подякували: morgot1