21 Востаннє редагувалося HetmanNet (04.05.2015 19:49:02)

Re: Хто з скількох років почав вчити програмування?

raxp написав:

OFFTOP >

продублювати все що маєте вже зараз

вище вже згадував за час та сили на це, все це вже було не один раз i було втрачене.

Що з цього http://raxp2.blogspot.com буде цікавим місцевій публіці? Дещо проходить стадiю нарощування м'яса :D (через транслейт праворуч можна обрати будь-яку мову)

p.s.: а може збірник 2005-2014 як є, підійде?

А у вигляді чого він? Якщо набір PDF чи ще в якому форматі то можна давати як є і не копіпастити.

22 Востаннє редагувалося raxp (04.05.2015 19:57:44)

Re: Хто з скількох років почав вчити програмування?

...у вигляді одного PDF (з iнтерактивним меню) з вкладеними ресурсами до матеріалів всередині.

23

Re: Хто з скількох років почав вчити програмування?

raxp написав:

...у вигляді одного PDF (з iнтерактивним меню) з вкладеними ресурсами до матеріалів всередині.

Дякую :)
Файний PDF.. це скільки там сторінок?

24

Re: Хто з скількох років почав вчити програмування?

Емм, якщо html рахувати за мову програмування - то перші мої кроки були в 13-14р., в 15 вчив Basic, в 16 Pascal, тепер 17, і вчу "C"  :) Також пробував php та Phyton, але чот більше потянуло на древненьке, на основу основ, С  :D

25

Re: Хто з скількох років почав вчити програмування?

OFFTOP >

HetmanNet написав:

Дякую 
Файний PDF.. це скільки там сторінок?

на даний час 935.

26

Re: Хто з скількох років почав вчити програмування?

navchalkin написав:

Емм, якщо html рахувати за мову програмування - то перші мої кроки були в 13-14р., в 15 вчив Basic, в 16 Pascal, тепер 17, і вчу "C"  :) Також пробував php та Phyton, але чот більше потянуло на древненьке, на основу основ, С  :D

С він не древній, а вічний. На ньому досі багато чого написано для Linux, і ці речі працюють найстабільніше в Linux. В С якщо помилився то точно знаєш це. Вчи і буде тобі щастя.

27

Re: Хто з скількох років почав вчити програмування?

raxp написав:

OFFTOP >

HetmanNet написав:

Дякую 
Файний PDF.. це скільки там сторінок?

на даний час 935.

І сам хотів написати довідник на основі того що знаю, але ніяк не можу вирішити: PDF чи сайт.

28

Re: Хто з скількох років почав вчити програмування?

HetmanNet написав:
raxp написав:

OFFTOP >

HetmanNet написав:

Дякую 
Файний PDF.. це скільки там сторінок?

на даний час 935.

І сам хотів написати довідник на основі того що знаю, але ніяк не можу вирішити: PDF чи сайт.

Сайт! Окремі статті. Щоб все індексувалось, і статті були нормально написані, без дуже розумних термінів, які не кожен вшарить. "на хлопський розум", як то кажуть :D і тоді тобі ціни не буде.

29

Re: Хто з скількох років почав вчити програмування?

На ньому досі багато чого написано для Linux, і ці речі працюють найстабільніше в Linux. В С якщо помилився то точно знаєш це.

емм, наскільки я знаю, то С одна із найпоширеніших і найбільш використовуваних мов в цей час. В рейтингу популярності С друга, перша - Java

30

Re: Хто з скількох років почав вчити програмування?

navchalkin написав:
HetmanNet написав:
raxp написав:

OFFTOP >
на даний час 935.

І сам хотів написати довідник на основі того що знаю, але ніяк не можу вирішити: PDF чи сайт.

Сайт! Окремі статті. Щоб все індексувалось, і статті були нормально написані, без дуже розумних термінів, які не кожен вшарить. "на хлопський розум", як то кажуть :D і тоді тобі ціни не буде.

PDF (як і багато інших форматів) нормально індексується гуглями.

31 Востаннє редагувалося navchalkin (04.05.2015 21:38:42)

Re: Хто з скількох років почав вчити програмування?

Chemist-i написав:
navchalkin написав:
HetmanNet написав:

І сам хотів написати довідник на основі того що знаю, але ніяк не можу вирішити: PDF чи сайт.

Сайт! Окремі статті. Щоб все індексувалось, і статті були нормально написані, без дуже розумних термінів, які не кожен вшарить. "на хлопський розум", як то кажуть :D і тоді тобі ціни не буде.

PDF (як і багато інших форматів) нормально індексується гуглями.

емм, є і інші пошуковики, наприклад на смартфоні я користуюсь бінгом - це 1) а ще читати окрему статтю краще, бо її не потрібно шукати фіг зна де, фіг зна на якій сторінці, і це факт - це 2:/