21

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Марна справа? А по моєму усе як раз логічно. Все зрозуміло,а не оці ваші тексти домашнього психоаналізу і відшліфованим стилем тролізму! Може взагалі пропускати мої повідомлення,вам до них все одно ніякого діла,так ото...Накалякать щось бо нудно! Тут повно питань в області якій ваш мозок може допомогти людям,от цим би й зайнялись! А то логіку шукаєте...Теж мені...Поісковік!
Якщо підійти суто істетично,то ви не такий тупий,що б не побачити слово СТОЇТЬ в лапках і ще більше не такий тупий,що б не зрозуміти в якому контексті писалась та фраза! Якщо вам в очі кидається саме те слово,я можу перефразувати:"ще в одного слина тече на мешканців..."! Тож може це у вас там якось щось подавлено,що ви в 2-му своєму пості намагаєтесь винудити мене писати про гомосексуалізм?! І ще одне...Я маю наміри залишатись на цьому форумі і можливо навіть колись приєднаюсь до форумчан в реальній зустрічі. І я даю вам слово,що якщо ви не припините нав"язувати свій підкреслюю домашній психоаналіз і кидати мені пости з натяками про мою нетрадиційну орієнтацію, то я обов"язково вам це пригадаю і роз"ясню,що роблячи такі висновки і заяви можна буде рано чи пізно відповісти за свої тексти. Це не погроза,просто,що б в майбутньому ви не дивувались ЗА ШО!

Якщо ви не такий, то чому у вас така агресивна реакція?

Подякували: leofun01, /KIT\2

22

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

quez написав:

Якщо ви не такий, то чому у вас така агресивна реакція?

1. Вам яке діло? Масла в вогонь вирішили долить? Заспокойтесь,ніяких ЯКЩО.
2. Ніякої агресії. В моєму розумінні агресія в тексті коли є купа непристойних сів в адресу людини. Та все ж таки якщо для вас такий текст є агресивним,то може поясните як має нормальний чоловік відповідати на слова про фантазії на чоловічу ерекцію і подавлений гомосексуалізм і від себе не втечеш? По вашому ліпше соплі по єба*у ялозіть і мичать щось типу ВИ ПОМИЛЯЄТЕСЬ? Хай пише. Доля звете я все пригадаю. Конкретно і по факту.

23

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

VertoX написав:
quez написав:

Якщо ви не такий, то чому у вас така агресивна реакція?

1. Вам яке діло? Масла в вогонь вирішили долить? Заспокойтесь,ніяких ЯКЩО.
2. Ніякої агресії. В моєму розумінні агресія в тексті коли є купа непристойних сів в адресу людини. Та все ж таки якщо для вас такий текст є агресивним,то може поясните як має нормальний чоловік відповідати на слова про фантазії на чоловічу ерекцію і подавлений гомосексуалізм і від себе не втечеш? По вашому ліпше соплі по єба*у ялозіть і мичать щось типу ВИ ПОМИЛЯЄТЕСЬ? Хай пише. Доля звете я все пригадаю. Конкретно і по факту.

Це інтернет, тут можуть назвати гомосексуалістом.
Ви вже вдруге погрожуєте набити морду. Для адекватних людей така поведінка нехарактерна, тому я вимушений зробити певні висновки.

Подякували: leofun011

24

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

quez написав:

Це інтернет, тут можуть назвати гомосексуалістом.
Ви вже вдруге погрожуєте набити морду. Для адекватних людей така поведінка нехарактерна, тому я вимушений зробити певні висновки.

1. Можуть,але це не означає,що я маю спускати це на тормозах.Якщо вас називають так і ви мовчки проживаєте далі цей момент то це ваші проблеми,перепрошую якщо в мені так не вдається.
2. Перечитайте будь ласка мій текст. І не дозволяйте більше собі робити на мене наклеп,що Я ПОГРОЖУЮ КОМУСЬ БИТИ МОРДУ(взагалі то пан індус без проблем може й мені морду натовкти,цього ми поки,що не знаємо тож я такими словаи не розкидуюсь)! Якщо між звичайним попередженням,що слова мають наслідки вам маячить фраза:"Слыш ты,ща по ір вычислю и в жбан дам",тоді вам краще не статистику проводити про хто кого коли в інтернеті гомосексуалістом назвав,а розширити коло спілкування,що налагодити соціальні контакти і спілкування. І бажано не з такими як ви сам.Сидите а потім з під тишка виписуєте,що то я список цікавих тем не можу скласти то чого ти погрожуєш коли тебе з педуардом порівнюють! 
P.S. Навіщо ви мене інформуєте,що там щось вимушені? Вимушені?Мовчки зробили висновок і пішли далі! Мені то навіщо знати?Мені все одно,що ви про мене думаєте,думали,будете думать чи взагалі ніколи не будете думать! Головне тримайте ваші думки стосовно мене у свої голові! Добра вам.

25

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Кумедна ситуація! Ми з паном Chemist-i вже давно прожували все і виплюнули,навіть дійшли бльш меньш згоди,що як підзароблю грошенят можна буде помичать за безалкогольним! Як нє...З"явилося ж два остряка в яких руки так і сверблять якусь госроту розписати...Один суто істетично мені розповідає,що я скритий педуард,інший розказує чувак в неті так можна,чого ти пижишся? Я про тебе висновки роблю!)) Просто АГОНЬ мужики! Реально!))  *THUMBSUP*

26

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

VertoX написав:


2. Перечитайте будь ласка мій текст. І не дозволяйте більше собі робити на мене наклеп,що Я ПОГРОЖУЮ КОМУСЬ БИТИ МОРДУ

VertoX написав:

Доля звете я все пригадаю. Конкретно і по факту.

Прошу пробачення. Про биття морди ви не писали. Але звести рахунки погрожували, при чому двічі.

VertoX написав:

Просто АГОНЬ мужики!

Та нє, які ми мужики. Так, інтіліхенти вшиві.

Подякували: Chemist-i1

27

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

quez написав:

погрожували, при чому двічі.

Ні. Не погрожував. І офіційно це заявив в першому пості коли ПОПЕРЕДЖАВ людину,що до розмов про мою орієнтацію.

quez написав:

Та нє, які ми мужики. Так, інтіліхенти вшиві.

Не мені про це судити які ви мужики,тож не маю змоги прокоментувати.

P.S. Взагалі то пане quez, був би радий вас і ваші тексти бачити в темі про СПОРТ. А не вичитувати мої тексти,визначати ступінь агресії в них і інформувати про ваші висновки,що до мене.

28

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

VertoX, про мою прямолінійність ходять легенди, тож поясню я Вам, як мужичок мужичку (звісно ні, як той хто розуміється на мужичках, бо пропрацював з ними багато років, так вийшло). Вам натякають на гомоієрархію, т.е. мужички завжди міряють в кого "він" довший і вмінням стуками "ним" по столу, і після з'ясування і вибудовується примітивна ієрархічна структура де один мужичок зверху інший знизу (гомоієрархія). Ви можете любити жінок, але стукати по столу "ним" теж любите.
Щодо жидів Ви теж не так все зрозуміли, дніпрожидівець це стале поняття, характеризуюче мешканця нашого рідного Січеслава і околиць. Бо в нас більшість мешканців євреїв/українців/мужичків ведуть себе як жиди, притому в нас найбільший в Європі єврейський центр, як будете у Дніпрожидівську раджу сходити. Немає у нас до жидів ніякого упередженого ставлення - ми їх любимо. Дрючьба народів.

P.S. Щось в мене теж забагато тексту вийшло, як щось згадаю - допишу.

Подякували: quez, leofun01, 221VOLT3

29

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Chemist-i написав:

Ви можете любити жінок, але стукати по столу "ним" теж любите.

Ну та це зрозуміло! Нормальна практика в абсолютно любій чоловічій компанії і в любій ситуації! Починаючи від рибалки(краща прикормка,краща наживка,кращий спінінг,кращій улов,більша за розміром рибина) і закінчуючи вартістю авто чи ще щось! Але не тоді коли в інтернеті абсолютно незнайомий чувак починає мені писати:"О,уявив стояк у мужика? Можеш відмазуватись,але ти скритий гей"! Ну і на х*й такі тексти? Чому взагалі я маю реагувати на це НОРМАЛЬНО?

Chemist-i написав:

Щодо жидів Ви теж не так все зрозуміли, дніпрожидівець це стале поняття, характеризуюче мешканця нашого рідного...

Ну особисто я реально не розумію такого. Всі ці хохли,дніпрожиди і інші ярма. Може ви й сто разів праві,що там одні євреї і ведуть вони себе як справжні жидита навіщо люди на кожному кроці про це репетують? Так само оце як і з неграми. Ну ти 1000 разів правий,що в Африці живуть негри,що негроідна раса визнана цілою спільнотою світових науковців і т.д. Та суто по людськи хіба так важко стримуватись в таких ось висловах? Ну коротше більше не буду загострювати на цьому питанні увагу.Подобається так висловлюватись - Бог у поміч. Сподіваюсь порозумілися.

30 Востаннє редагувалося Vo_Vik (07.05.2015 17:03:47)

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Капець які страсті)

От до чого приводить, коли люди розуміють одні і ті самі слова по різному. Нічого притруться)

По дискусії. "Жид" - не ксенофобія. "Бий жидів" - ксенофобія. Звичайно якщо появляться євреї і попросять їх так не називати. А кликати євроукраїнці, то таки доведеться мабуть.

http://www.trubyna.org.ua/wp-content/uploads/2014/04/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9.jpeg
У мене наприклад абсолютно позитивне ставлення до цієї фотки.

Подякували: leofun011

31 Востаннє редагувалося VertoX (07.05.2015 17:10:09)

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Vo_Vik написав:

Капець які страсті)

От до чого приводить, коли люди розуміють одні і ті самі слова по різному. Нічого притруться)

Та ладно. Страсті пішли не через нерозуміння певних слів. В мене до пана Chemist-i взагалі ніяких питань не було! Просто своєрідно підколов,що в мужика якісь незрозумілі питання(як він потім написав і таких нема) до мешканців Дніпропетровська! Страсті почались коли один дозволяє собі переходити межу спілкування,а інший розказує,що не варто пружиніть коли тобі починають розповідати! Тож як на мене непорозумінням тут і не пахне. А ціле направлений текст котрий переслідує якусь мету.

Vo_Vik написав:

ставлення до фотки

От ви знову плутаєте два різних слова. Одне діло коли сєпари та москальня пів країни так називають і ми в цьому(більшість) єдині як і ті самі укропи,а інша справа коли людина конкретно пише свої так би мовити негативні слова про ціле місто(або навіть область. Цікаво як вони називають ту саму Одесу? Євреїв там не менше,якщо навіть не більше)! Якось так.

32 Востаннє редагувалося Vo_Vik (07.05.2015 17:17:20)

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

а чого негативні?

Людина сама живе в Дніпрі. Сама своє місто називає Дніпрожидовськ. І каже всі ми жиди. Де там негатив? Якась самоіронія, можливо. Але негатив....

Подякували: leofun01, 221VOLT2

33

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Vo_Vik написав:

а чого негативні?

Бо так вирішили таракани в моїй голові.

Vo_Vik написав:

Людина сама живе в Дніпрі. Сама своє місто називає Дніпрожидовськ. І каже всі ми жиди. Де там негатив? Якась самоіронія, можливо. Але негатив....

Можливо в нас на Донбасі й війна іде через ось таких ось самоіроіністів!

34

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

VertoX написав:
quez написав:

погрожували, причому двічі.

Ні. Не погрожував. І офіційно це заявив в першому пості коли ПОПЕРЕДЖАВ людину,що до розмов про мою орієнтацію.

В цьому непорозумінні дається взнаки різне культурне середовище.

У ескімосів є два десятки слів, які на українську мову перекладуться як «сніг». Очевидно, що ескімоси бачать між ними різницю, яка суттєва для них і несуттєва для нас. Так само і ви вбачаєте різницю між погрозою та попередженням про «санкції» з вашої сторони. Я ж ніколи над цим не задумувався і навіть зараз не можу сказати, чим ці речі відрізняються. І не факт, що ви зможете. Це може бути темою для соціологічного дослідження (за умови, що це явище досі не дослідили).

35

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

quez, розумію про,що ви! Саме тому й написав вам слова про соціальні контакти. Щоб розуміти ескімосів спробуйте побути серед них,а не все життя з українцями,а тепер розмовляєте про ескімосів з ескімосом! Ого навернув...))) Ну принцип зрозумілий.
Попередження і погроза. Як на мене різниця очевидна. Я лише попередив людину,що якщо вона й надалі продовжить писати в мій бік слова котрі мене зачепають/обурюють/ображають я при першій же ж нагоді підніму цю тему і будемо розмовляти.А градус розмови вже залежатиме безпосередньо при спілкуванні віч на віч. При попередженні в людини є вибір зрозуміти,що іншій людині це неприємно і зупинитись,або джаст фо фан спробувати нажити собі неприємностей. А при погрозі це людині вже й казати нічого не треба,бо її поставили перед фактом,що вона отримає в жбан і якщо з одного міста то забивається стріла. Ось і вся математика.

36

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

VertoX написав:

quez, розумію про,що ви! Саме тому й написав вам слова про соціальні контакти. Щоб розуміти ескімосів спробуйте побути серед них,а не все життя з українцями,а тепер розмовляєте про ескімосів з ескімосом! Ого навернув...))) Ну принцип зрозумілий.
Попередження і погроза. Як на мене різниця очевидна. Я лише попередив людину,що якщо вона й надалі продовжить писати в мій бік слова котрі мене зачепають/обурюють/ображають я при першій же ж нагоді підніму цю тему і будемо розмовляти.А градус розмови вже залежатиме безпосередньо при спілкуванні віч на віч. При попередженні в людини є вибір зрозуміти,що іншій людині це неприємно і зупинитись,або джаст фо фан спробувати нажити собі неприємностей. А при погрозі це людині вже й казати нічого не треба,бо її поставили перед фактом,що вона отримає в жбан і якщо з одного міста то забивається стріла. Ось і вся математика.

Ржу, заспокоїтись не можу. Вам же кажуть - [не стукайте "ним" по столу], а Ви з більшою силою продовжуєте. Цікаво, як Ви взагалі це бачите? Знайдете по айпі і навідаєтесь у гості, чи як? Чому Ви не розумієте, що всі ці погрози/попередження в інтернеті - смішні, скоріш за все Вас же і забанять.

Подякували: leofun011

37

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Chemist-i написав:

Ржу, заспокоїтись не можу. Вам же кажуть - [не стукайте "ним" по столу], а Ви з більшою силою продовжуєте. Цікаво, як Ви взагалі це бачите? Знайдете по айпі і навідаєтесь у гості, чи як? Чому Ви не розумієте, що всі ці погрози/попередження в інтернеті - смішні, скоріш за все Вас же і забанять.

Давайте вам будуть розповідати про вашу орієнтацію,а ви будете не стукать "ним" по столу! Я на вас подивлюся.
Не збираюсь я нікого шукати. І більш того примітивізм цього методу в самого не раз викликав посмішку. Я написав,що за певних обставин ми без проблем зможемо пересіктись в реалі на черговій зустрічі форумчан. Там і можна буде розмовляти віч на віч.
Забанять...Ну то хай банять. Жираф большой, ему видней!(с) Висоцький

38

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Це не погроза,просто,що б в майбутньому ви не дивувались ЗА ШО!

Все ж попереду велика дрючба народів, бо я в блозі ФакіНяна писав десь таке ж про киян і вікіпедистів:

Одчинити

Chaz Ashley23 лютого 2015 р. 00:08
Пане DADAfgjdfgj, хто такі вікіпідори?

Анонім23 лютого 2015 р. 00:23
Це редактори і адміністратори української вікіпедії, якщо про меншісь з них можна сказати так жартівливо, то про більшість -- це сумна реальність. Я окрім вашого блогу і інші читаю, тож розуміюсь на звірятках, які живуть в укрнеті.

Chaz Ashley23 лютого 2015 р. 00:42
То чим вам не догодили українські вікіпедисти? Вони ж не серуть у вас під дверима вимагаючи гроші на дозу, абощо

Анонім23 лютого 2015 р. 01:35
По-перше правописні війни (які цілком природні, якщо зважати на чинний правопис, але вікіпідори виступають завжди за щось неприроднє і потворне), по-друге надмірно політкоректні (наприклад перейменували всіх жидів на євреїв, хоча від таганрогу до хелма і від брянська до керчі це найуживаніша форма в мовленні українців), по-третє веб-макаки, а по-четверрте кіянє. З останнього пункту практично випливає культурна вторинність, а то й ще гірше. Наприклад з усієї американської культури вони будуть цікавитися лише тим, що їм порадить з якогось освітнього каналу і модного часопису. Всі вони там "законтачилися" співпрацею з ворожою до українців владою і коли їх будуть пиздити, вони навіть не розумітимуть за що.

Стосовно прямих дій, то все вірно кажете, але в цьому півріччі ліміт змов вичерпано, нажаль не вдалося досягнути поставленої мети. Щодо слова "жид", то воно єдине побутує в українському розмовному мовленні мого регіону, іншого слова нема, окрім випадків коли на охвіціних заходах когось змушують "па-хахляцкі" балакати. Це слово є нейтральним і не містить якоїсь оцінки. Звичайно, що я ставлюся до них скоріше негативно і ніхто мене не переконає, що "Кагановіч і Косіор не мають нації". Особисто я бачив приклад мовної дискримінації (не моєї, але я тоді зрозумів що воно за кубло) у відділі кадрів ПриватБанку (головний охвіс), тож хай горять синім полум’ям ті патґіоти.

Щодо орієнтації, то менш за все мені хочеться тролити, переходити на особисті теми чи щось там нав’язувати, але прихованої гомоієрархії на форумі не буде, ні в лапках ні без, ну окрім тем, що зачепають статеві зносини, пострадянське суспільство чи співпрацю з державними органами.  *JOKINGLY*

quez
Ви що, не бачите знайомий почерк?  *CRAZY* Ви маєте добре розрізняти цей вислів (можливо змінений) у тексті.

Ще раз...Приносьте користь в питаннях по програмуванню...

Подякували: leofun011

39

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

0xDADA11C7 написав:

Щодо слова "жид", то воно єдине побутує в українському розмовному мовленні мого регіону, іншого слова нема, окрім випадків коли на охвіціних заходах когось змушують "па-хахляцкі" балакати. Це слово є нейтральним і не містить якоїсь оцінки.

Росіяни послуговуються такою самою логікою, коли пишуть "на Украине" та (англійською) Kiev. Ну, або вживають слово "хохлы", як і ви.

0xDADA11C7 написав:

Звичайно, що я ставлюся до них скоріше негативно і ніхто мене не переконає, що "Кагановіч і Косіор не мають нації".

А Скрипник чи ті колгоспники з комголу, що мого прадіда розкуркулювали, мають націю?

Звісно, Каганович і Косіор були євреями, і мені соромно за таких "родичів"; але євреями також було багато нормальних людей. Кагановичів і Косіорів була меншість.

Подякували: leofun011

40

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

VertoX написав:
Vo_Vik написав:

а чого негативні?

Бо так вирішили таракани в моїй голові.

Vo_Vik написав:

Людина сама живе в Дніпрі. Сама своє місто називає Дніпрожидовськ. І каже всі ми жиди. Де там негатив? Якась самоіронія, можливо. Але негатив....

Можливо в нас на Донбасі й війна іде через ось таких ось самоіроіністів!

Ти ба.. а я думав,що вiйна через совковий скот,рузге найманцiв та армii разом з чеченсько-бурятськими асвабадiтэлямi на чолi з поiхавшим Пiтуном.. та пропагандою.

//але нi,то все через троля з форуму

Подякували: quez, leofun01, 221VOLT3