41

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

прихованої гомоієрархії на форумі не буде, ні в лапках ні без, ну окрім тем, що зачепають статеві зносини

А чому такий виняток? Якщо це настільки актуально, то доцільніше будувати не приховану, а відкриту.

42

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

0xDADA11C7 написав:

quez
Ви що, не бачите знайомий почерк?  *CRAZY* Ви маєте добре розрізняти цей вислів (можливо змінений) у тексті.

Ще раз...Приносьте користь в питаннях по програмуванню...

Та ні, щось не працює детектор почерку.

43

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Зайшов глянути про які ще університети згадують в темі "Університет", а тут якась гомосятіна і мордобітіє

Подякували: Kane, VertoX, P.Y., 0xDADA11C7, leofun01, 221VOLT6

44

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

0xDADA11C7 написав:

але прихованої гомоієрархії на форумі не буде

Ви такий кумедний. Самі завели тему про гомосятіну і самі ж розповідаєте,що на форумі нічого подібного не буде. Оригінально...

0xDADA11C7 написав:

quez
Ви що, не бачите знайомий почерк?  *CRAZY* Ви маєте добре розрізняти цей вислів (можливо змінений) у тексті.

Ще раз...Приносьте користь в питаннях по програмуванню...

Я так розумію,що пан вважає мене видозміненим колишнім користувачем цього форуму,та хоч в це і важко повірити,але я тут вперше.Хрест на пузі.

VTrim написав:

Ти ба.. а я думав,що вiйна через совковий скот,рузге найманцiв та армii разом з чеченсько-бурятськими асвабадiтэлямi на чолi з поiхавшим Пiтуном.. та пропагандою.
//але нi,то все через троля з форуму

Сто пудово! Саме таку думку я й хотів висловити своїм текстом. І як оце вам вдалося з купи води котру я виливаю в тексті виловити суть? Всі біди людства через тролів. Ганьба вам(тролям) панове.

Master_Sergius написав:

а тут якась гомосятіна і мордобітіє

Ну другого я тут не бачив,це щось у вас там з паном quez своє кіно показує! А от що до першого то ви праві! Отак на рівному місці купу разів таке негарне слово було згадано! Хай піде вимиє руки з милом автор першого згадування про заднєпріводних. А краще двічі!

45

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

VertoX написав:

Всі біди людства через тролів. Ганьба вам(тролям) панове.

біди людства не через тролів, а через саме людство, яке ведеться на провокації тролів
проігнорували б повідомлення ще на першій сторінці, так як ігноруєте мої - ніхто б вам слова про бикування не сказав
____________________________
котятки, давайте завертайтесь: в мене вже руки чешуться почити цю тему від флуду, а я не можу, бо жру попкорн, читаючи цей срачик

Подякували: leofun011

46

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Master_Sergius написав:

Зайшов глянути про які ще університети згадують в темі "Університет", а тут якась гомосятіна і мордобітіє

І вже мінімум друга тема за сьогодні хилиться в цьому напрямку. У них там що, парад якийсь?

47

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Cyan написав:
VertoX написав:

Всі біди людства через тролів. Ганьба вам(тролям) панове.

біди людства не через тролів, а через саме людство, яке ведеться на провокації тролів

Біда потерпілого не від гопніків, а через самих потерпілих, які ходять не там де треба.

48

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Kane написав:
Cyan написав:
VertoX написав:

Всі біди людства через тролів. Ганьба вам(тролям) панове.

біди людства не через тролів, а через саме людство, яке ведеться на провокації тролів

Біда потерпілого не від гопніків, а через самих потерпілих, які ходять не там де треба.

нєфіг поночі шлятись

49

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

нєфіг поночі шлятись

важко жити без пістолета

50

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Cyan написав:
Kane написав:
Cyan написав:

біди людства не через тролів, а через саме людство, яке ведеться на провокації тролів

Біда потерпілого не від гопніків, а через самих потерпілих, які ходять не там де треба.

нєфіг поночі шлятись

Тобто якщо ти не можеш протистояти тролінгу, пнх з форума?

51

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Kane написав:
Cyan написав:
Kane написав:

Біда потерпілого не від гопніків, а через самих потерпілих, які ходять не там де треба.

нєфіг поночі шлятись

Тобто якщо ти не можеш протистояти тролінгу, пнх з форума?

З інтернетів.

Подякували: leofun011

52

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Злі ви усі, кібер-гопно-тролі.

Подякували: VertoX1

53

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Kane написав:

Злі ви усі, кібер-гопно-тролі.

Не плутайте поняття. Гопнікі та тролі - взаємовиключні речі. Троль тонкими лінгвістичними конструкціями виводить гопників на чисту води (вони самі себе палять) в очах інших користувачів.
А також не слід забувати, що є конструктивний тролінг, а є just for fun.

p.s. Якшо Ви ведетесь на тролінг, слід задуматись, чи не школяр/гопнік/неадекват Ви часом? - це для неконструктивного тролінгу. Конструктивний же має на меті, все ж, вирішити якесь питання (або наглядно показати, як в даній темі)

Подякували: leofun011

54

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Kane написав:

Біда потерпілого не від гопніків, а через самих потерпілих, які ходять не там де треба.

Прихований текст

Якась дибількувата логіка. Питання без підколу. Вас особисто колись гопали? Якщо так то виходить ви були в цьому винні?Якщо ні то навіщо писати такі пости? Мене 3-4 рази до 16-ти років(моїх) стопорілі різні дяді і трусили на мєлочь і там що було при собі. Так от...Це відбувалося одного разу навіть в людяному місці, всі випадки були посеред білого дня. В людяному місці схема була така:один підходить з переду стає плотно до мене і починає мене розшатувать на тему мол Самі ми не місцеві,інший плотно підходить позаду і починається досмотр.Що я несу в пакеті,звідки йду,що в карманах! В такій ситуації особисто в мене навіть думки не виникло почати горлопанити хоча поряд була зупинка з купою народу.Я не можу сказати,що мене заціпило від страху,але й кричати я чомусь навіть не збирався.І думаю мене б швидко "закрили" якби я розкрив рота. Інші випадки були подібними. То перепрошую в чому ж моя вина була? Гопніки...Це такий народ,що вони скрізь і завжди. Вже після моїх 18+ років також були випадки і біля дискотеки шось там биковал і коло місцевого ларька на зупинці з натовпом також на підпитку пригал чувак і в маршрутці колись чувака два починали розмову неприємно,та нас просто кількістю більше було,а одного разу навіть на дні народженні знайомого один опрокинучи пару рюмок Бикадолу втратив землю під ногами і давай мурчать на ліво й на право. Так хто ж винен то? Тож шановні вас можуть гопнуть/отфігарить будь де і будь коли. Так,що вовків боятись в ліс не ходить. Але й на рожон лізти не треба. Якщо ви юний панк/металіст з косою до пояса,а попереду на шляху котрий можна обійти стоїть 3-4 бритоголових в спортивному і ви такі:"Та...Пронесет", то тут хто вам доктор як то кажуть!
Ну і відео підтвердження моїх слів. Кривий Ріг, ледь не центр міста,місцевий ринок з плотним натовпом у день і така ситуація. В чому винен герой відео?

Прихований текст
reverse2500 написав:

важко жити без пістолета

Прихований текст

Не верзіть дурниць. У стресовій ситуації ви можете навіть не подумати його дістати. Ви можете банально навіть не встигнути його дістати. Не факт,що вистачить сміливості натиснути на гачок навіть якщо вже й дістали його. І не треба писати типу коли загроза життю,то я б не думав. Скоріш за все ви в такій ситуації не були,тож і балакати тут нема про шо.
Важко жити...Ви колись чули.що б гопнули борца/боксера/качка/інші види БМ? Нє? А як думаєте чого? Пістолет був при собі? Газовий балончик?

Kane написав:

Тобто якщо ти не можеш протистояти тролінгу, пнх з форума?

Прихований текст

Ось так я думав,що ви таке мені відрекомендували коли написали про потерпілий сам винен. Думаю:"ну це вже взагалі приплилі...Оражають?Ну так дави на тапок звідси"!

Kane написав:

Злі ви усі, кібер-гопно-тролі.

Прихований текст

Оце точно. І зачасту то злі як раз таки люди на форумах ІТ-шних. Критикують,підколюють,в пихатій манері відправляють вчити матчасть і т.д. Мабуть просто відчувають,що вони на своїй території у своїй тарілці.тож чого б і нє?

Chemist-i написав:

Якшо Ви ведетесь на тролінг, слід задуматись, чи не школяр/гопнік/неадекват Ви часом? Конструктивний же має на меті, все ж, вирішити якесь питання (або наглядно показати, як в даній темі)

Прихований текст

Ну шо ж...Гопніком мене вже охрестили,тепер я ще й на додачу неадекватний школяр! Жизнь удалась! 8)
А шо саме показали?

55 Востаннє редагувалося P.Y. (08.05.2015 16:31:36)

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Ви колись чули.що б гопнули борца/боксера/качка/інші види БМ? Нє?

Чув колись про професійного каратиста, якого чи то покалічили, чи то вбили, коли в подібній ситуації спробував застосувати своє БМ проти банди — тупо взяли кількістю.

А взагалі, в 90-х багато спортсменів пішли в кримінал (думаю, щось подібне можливе і в наш час). Тобто, навіть наявність бойових навиків у жертви не дає гарантії, що в злочинця не буде тих же чи навіть кращих скілів.

Подякували: quez, koala, 221VOLT3

56

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Cyan написав:
Kane написав:
Cyan написав:

біди людства не через тролів, а через саме людство, яке ведеться на провокації тролів

Біда потерпілого не від гопніків, а через самих потерпілих, які ходять не там де треба.

нєфіг поночі шлятись

Так і бачу дружну компанію реплейсерів, що шляється темними вулицями Дніпрожидівська, лякаючи поодиноких гопників, що не встигли сховатись *JOKINGLY*

Подякували: 0xDADA11C7, leofun01, 221VOLT3

57

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

Chemist-i написав:
Kane написав:

Злі ви усі, кібер-гопно-тролі.

Не плутайте поняття. Гопнікі та тролі - взаємовиключні речі. Троль тонкими лінгвістичними конструкціями виводить гопників на чисту води (вони самі себе палять) в очах інших користувачів.
А також не слід забувати, що є конструктивний тролінг, а є just for fun.

p.s. Якшо Ви ведетесь на тролінг, слід задуматись, чи не школяр/гопнік/неадекват Ви часом? - це для неконструктивного тролінгу. Конструктивний же має на меті, все ж, вирішити якесь питання (або наглядно показати, як в даній темі)

Цей набір слів, створено з контексту перемовин які зазначені вище, і він не містить якоїсь конкретики щодо якоїсь групи людей, аби їх образити або ще що, а значить він не вартий коментарів на вікіпедистський манер як ви розписали.

Особисто мені на все це пофіг. Розраховувати в інеті на якусь порядність або повагу - нерозумно. Треба звикнути, що більшість користувачів має на меті кепкувати з іншого такого-ж екземпляра, таким чином доповнюючи свої недоліки, які він не може реалізувати в реальності.

VertoX, чесно кажучи, я не читав повністю теми, і не розбирав хто є жертва, а хто потерпілий, тобто без особистостей.

VertoX написав:

Якась дибількувата логіка. Питання без підколу. Вас особисто колись гопали?

Я просто відреагував на ствердження вельмишановної пані Cyan про тролінг, аналогія один в один.
У класі 7-му було, віддав 10 грн., але то буде голосно сказано що "гопнули" - просто він старший за мене, а я малявка, тому все на словах відбулося, без шмону. Через деякий час виявилося, що це друг мого друга, і гроші було віддано. Більше ніколи в житті, конфліктів на грунті "гоп-стоп" не було (не рахуючи ще наркомана, який не міг толком сказати що йому треба).
Те що зображено на відео - відверте пограбування.

VertoX написав:

Ну шо ж...Гопніком мене вже охрестили,тепер я ще й на додачу неадекватний школяр! Жизнь удалась!

Менше нийте.

Подякували: leofun011

58

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

P.Y. написав:

Чув колись про професійного каратиста, якого чи то покалічили, чи то вбили, коли в подібній ситуації спробував застосувати своє БМ проти банди — тупо взяли кількістю.

Прихований текст

Це не класичний випадок гоп-сопу. Тому це навіть не рахується. Я особисто скидував в тему про пошук дівчини новину,що застрелили чемпіона Європи,але ж ми не про розбірки мафії,а про:"Слыш,дай закурить"! Та навіть якби й підходив ваш приклад то він один! А скільки ви чули коли звичайних хлопців/дівчат гопнулі?Думаю набагато більше ви чули про такі випадки.

P.Y. написав:

А взагалі, в 90-х багато спортсменів пішли в кримінал (думаю, щось подібне можливе і в наш час). Тобто, навіть наявність бойових навиків у жертви не дає гарантії, що в злочинця не буде тих же чи навіть кращих скілів.

Прихований текст

Ми не в 90-х. І навіть не порівнюйте нинішні часи з 90-ми. Зараз в спортсмена є майбутнє. Якщо зірки вдало зійдуться на небі то він ще й з/п матиме нормальну якщо він представлятиме країну на ОІ. Тому навряд він буде ризикувати кар"єрою заради мобільничка. Та навіть якщо вам і зустрінеться людина також зі спорту то у вас буде шанс або перемогти його,або ваш підготовлений фізично організм зможе втікти,або навіть програти ви зможете з меньшими побоями.Все таки спортсмен вміє і згрупіруватись і укритись від ударів і т.д. Ну і не виключено,що спортсмен спортсмена за версту...Тож можливо навіть розмовою вдасться вирішити ситуацію. Всяке буває.

Kane написав:

Те що зображено на відео - відверте пограбування.

Прихований текст

Це як раз і є різновид класичного гоп-стопу.

Kane написав:

Менше нийте.

Прихований текст

Чому ви вирішили,що я нию? Порівняння з гопніком я не коментував і не спростовував! І тут не збираюсь ні коментувати ні спростовувати. Та і текст там був саркастично-іронічний! До чого тут скиглення?!

59

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

VertoX написав:

Це як раз і є різновид класичного гоп-стопу.

Ага, дати в морду, а потім пройтись по карманам і втекти.

VertoX написав:

Чому ви вирішили,що я нию?

Іноді занадто емоційно передаєте свої думки, і в контексті скарг або "саркастично-іронічного" стилю, це виглядає саме як ниття.

60

Re: Обговорення університетів, гомоієрархій, семітів і т.д.

VertoX написав:

Оце точно. І зачасту то злі як раз таки люди на форумах ІТ-шних. Критикують,підколюють,в пихатій манері відправляють вчити матчасть і т.д. Мабуть просто відчувають,що вони на своїй території у своїй тарілці.тож чого б і нє?

брехня: художники набагато зліші

обережно, строга лексика

https://pp.сайт-злодій/c312425/v312425098/8407/uCi3uwlY5KM.jpg

Подякували: 0xDADA11C7, leofun012