21 Востаннє редагувалося Djalin (01.06.2015 16:47:40)

Re: Електронні книги - де купуєте?

взагалі повідомлення вище це навіть не офтоп.. а маячня

по темі - знайшов поки російський ресурс, ще шукаю далі... зате дозволяє завантажувати прямо з читалки + є й безкоштовні та комп'ютерна рубрика.

Є ще бокс ру - але там мені не сподобалась цінова політика й підтримка - не хочу скуповуватись

А от української не знайшов

22

Re: Електронні книги - де купуєте?

Djalin написав:

взагалі повідомлення вище це навіть не офтоп.. а маячня

по темі - знайшов поки російський ресурс, ще шукаю далі... зате дозволяє завантажувати прямо з читалки + є й безкоштовні та комп'ютерна рубрика.

Є ще бокс ру - але там мені не сподобалась цінова політика й підтримка - не хочу скуповуватись

А от української не знайшов

Ну тому і пропонував забанити, щоб не було цієї маячні.

23

Re: Електронні книги - де купуєте?

На Google Play купляю музику, а от з книгами чомусь там не склалось.. здебільшого книги купляю на bookland.. ну і намагаюсь 1-2 в місяць паперові придбати :)

Подякували: Djalin, HetmanNet2

24

Re: Електронні книги - де купуєте?

а наскільки зручно купувати на гуглі? де воно зберігається? що буде якщо пристрій загублено? - чи можна буде закачати наново чи воно все у хмарі?

25 Востаннє редагувалося Nikson (02.06.2015 06:22:22)

Re: Електронні книги - де купуєте?

Для придбання музики відкрив інтернет картку на приваті (зайняло декілька хвилин, має бути 1 долар в резерві щоб картка активувалась Гугл його забере а потім віддасть)
З Play Music придбану музику можна скачати тільки 2 рази, слухати можна безкінечно :)
Щодо книг скачувати можна(epub або pdf), але щоб почитати на іншому пристрої (який немає гугл букс) треба видаляти дрм захист (інфо з того що начитав в неті). Тому так книги не купляю :). Я люблю fb2, хоча можна і epub, але не захищений :)

26

Re: Електронні книги - де купуєте?

Є комерційні версії wine. А Playonlinux дає змогу створити певне середовище: встановити бібліотеки, задати розмір памяті і т. д..В мене також було багато проблем з цім всім. А чи хтось підскаже мені, завантажив стару пристару програму, в якій є тільки файли з розширенням .а і ще декілька. Самого .ехе файлу нема.
А щодо деяких IDE то вони й у windows не завжди встановлюються.
Нещодавно встановлював MS office 2010, видалив через деяку причину і знову намагався встановити. Скажу що й щира молитва може допомогти компютерщику - початківцю.

27

Re: Електронні книги - де купуєте?

StackOverflow написав:

Archive libraries (.a) are statically linked i.e when you compile your program with -c option in gcc. So, if there's any change in library, you need to compile and build your code again.