61

Re: Корпускулярно-хвильовий дуалізм і інші шкідливі шкільні меми

Joker написав:
koala написав:
Joker написав:

Це як? Ви потім самі проходили ще раз те, чого не зрозуміли два роки тому в школі?

Ви так кажете, ніби це щось погане.

Я так кажу ніби це близьке до магії. Де ви взяли стільки часу, може маєте машину часу?

Зараз весь мій час: Алгебра, геометрія, українська мова, українська література, англійська мова, фізика, програмування. І мені його бракує. Не дивлюся ТБ (тільки коли снідаю), не сиджу в соц мережах (не більше 15 хв) і взагалі не займаюся нічим зайвим і безкорисливим. І мені бракує часу.

Як у вас це получалося весь час? Як же друзі, футбол ...

Ви бездумно зубрите, чи що?

62

Re: Корпускулярно-хвильовий дуалізм і інші шкідливі шкільні меми

Пане Joker, ви відмінник?

Дві 9 за рік, тому - ні.

Ви бездумно зубрите, чи що?

І який результат це дало б мені? Ні! Просто матеріалу дуже багато

63

Re: Корпускулярно-хвильовий дуалізм і інші шкідливі шкільні меми

По алгебрі, геометрії і фізиці багато матеріалу? В школі? Ну ок.

64

Re: Корпускулярно-хвильовий дуалізм і інші шкідливі шкільні меми

По фізиці - багато, якщо вчитель добрий (не в сенсі "добренький", а якісно викладає).
По математиці можуть багато одноманітного задавати.

65

Re: Корпускулярно-хвильовий дуалізм і інші шкідливі шкільні меми

В школі така куца програма з фізики, де там взяти багато матеріалу. Хоча вилазити за межі програми можна необмежено.

Але зараз же літо, ніхто нікому нічого не задає.

66

Re: Корпускулярно-хвильовий дуалізм і інші шкідливі шкільні меми

quez написав:

В школі така куца програма з фізики, де там взяти багато матеріалу. Хоча вилазити за межі програми можна необмежено.

Але зараз же літо, ніхто нікому нічого не задає.

В мене літо ще не починалося. Єдина відмінність не треба ходити в гімназію

67

Re: Корпускулярно-хвильовий дуалізм і інші шкідливі шкільні меми

Joker написав:

Зараз весь мій час: Алгебра, геометрія, українська мова, українська література, англійська мова, фізика, програмування. І мені його бракує. Не дивлюся ТБ (тільки коли снідаю), не сиджу в соц мережах (не більше 15 хв) і взагалі не займаюся нічим зайвим і безкорисливим. І мені бракує часу.

Як у вас це получалося весь час? Як же друзі, футбол ...

от почекайте, в універчик підете - і всьо, засинати будете навіть після міцного чефірчику  :D

Подякували: quez, manuleon2

68

Re: Корпускулярно-хвильовий дуалізм і інші шкідливі шкільні меми

Доречі, якщо взяти епігенетику, що сину буде передаватись не та сама Y хромосома. що була передана батьку від його батька. Ну як не та сама, набір генів буде то й же. Але от звязки між ними і місця їх компресії можуть і будуть відрізнятись. А відповідно і РНК які вони будуть продукувати будуть інші. Так що ваше життя відіб’ється на ваших дітях.

69

Re: Корпускулярно-хвильовий дуалізм і інші шкідливі шкільні меми

На якому етапі відбуваються ці зміни? І чи не мають аналогічних відмінностей Y-хромосоми в різних соматичних клітинах одного організму?

70

Re: Корпускулярно-хвильовий дуалізм і інші шкідливі шкільні меми

Мають. і то відбувається в усіх хромосомах, не тільки Y. Просто через унікальність Y ці зміни найлегше відстежувати.
І зміни відбуваються протягом всього життя, але фіксуються на момент утворення сперматозоїдів.

71

Re: Корпускулярно-хвильовий дуалізм і інші шкідливі шкільні меми

Читав за вірус герпеса, і несподівано прочитав таке

после расшифровки генетического кода человека стало понятно, что только незначительная часть генов является собственно «человечьими». Часть ДНК относится к генами дождевых червей (пусть простят меня те, кого это оскорбит). А вот преобладающая часть – это обломки, фрагменты ретровирусов, живших на планете миллионы лет назад. В процессе эволюции они утратили свою возможность вызывать у человека болезни, но остались его теперь уже законной частью ДНК.

Ніфіга собі! Невже це правда.

72 Востаннє редагувалося koala (24.08.2015 18:58:29)

Re: Корпускулярно-хвильовий дуалізм і інші шкідливі шкільні меми

ktretyak написав:

Читав за вірус герпеса, і несподівано прочитав таке

после расшифровки генетического кода человека стало понятно, что только незначительная часть генов является собственно «человечьими». Часть ДНК относится к генами дождевых червей (пусть простят меня те, кого это оскорбит). А вот преобладающая часть – это обломки, фрагменты ретровирусов, живших на планете миллионы лет назад. В процессе эволюции они утратили свою возможность вызывать у человека болезни, но остались его теперь уже законной частью ДНК.

Ніфіга собі! Невже це правда.

Ви "Егоїстичний ген" Докінза прочитайте, не будете дивуватися.
І не факт, що це у нас гени ретровірусів, тут журналісти могли і наплутати: цілком можливо, що це в ретровірусів наші гени.

Подякували: ktretyak1