21

Re: Що робити?

DanilVinn написав:
funivan написав:

Питання до автора теми: а що б ви хотіли робити? Що во любите?

Насправді, бачу що мені подобається те, що в мене добре виходить, і в чому є перспектива розвитку(щоб не залишатися на місці).
Також бачу і те, що добре щось починає тоді виходити, або коли є до цього хист, або якщо прикладаю до цього чимало зусиль.
Бачу себе в програмуванні.

Рерайт - ваше все. Воду ллєте відмінно. Три рядки тексту - і суцільна абстракція. Навіть я більше 2-2,5 рядків воду лити не вмію...

Подякували: VertoX, palyvoda, DanilVinn3

22

Re: Що робити?

DanilVinn я сам з Вінницької області і працював в Вінниці, якщо будеш іти вчитись то куди ? Академія "ШАГ", ВНТУ, ІТА ...
А програмування веб, прикладне чи системне ти вже вибереш сам що тебе цікавить

Подякували: DanilVinn1

23

Re: Що робити?

DanilVinn написав:

Бачу себе в програмуванні.

Чим саме Вас приваблює програмування (не рахуючи відносно високих доходів програмістів у наш час)? І як оцінюєте свої навики програміста на даному етапі — може, щось уже вмієте?

24

Re: Що робити?

P.Y. написав:

Чим саме Вас приваблює програмування (не рахуючи відносно високих доходів програмістів у наш час)?

Якщо бути щирим, то приваблює фінансова частина цієї галузі.
Не дивлячись на це, як я писав раніше, впевнений, що ця праця мені сподобається.
А на рахунок "Як я буду працювати? - Суто заради грошей?" - Ні! Знаючи себе, працю буду виконувати сумлінно.

І як оцінюєте свої навики програміста на даному етапі — може, щось уже вмієте?

Майже нічого не вмію.

25

Re: Що робити?

Joker написав:

Ще можна з ним поспілкуватися по емейлу. Зазвичай блогери люблять допомагати своїм читачам.

поки мовчить

26

Re: Що робити?

DanilVinn написав:

Майже нічого не вмію.

http://replace.org.ua/topic/5123/

може тут знайдете